Pitajte moderatore i administratore o radu foruma, prijavite smetnje, naučite kako se služiti forumom, testirajte svoje nove forumske vjestine...
Pravila foruma
Odgovori

MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:13

Molim moderatorice da izbrišu sve moje postove, od moje prve prijave prije cca dvije godine i druge prijave u jesen.
Moji postovi su moje vlasništvo, ako su već teme vlasništvo forum (swm)
Za svoje postove to mogu tražiti.
S obzirom da u pravilima nema govora o brisanju postova, nego je to interni nenapisani dogovor moderatorica, što mene ne zanima, jer nije napisano, imam pravo to tražiti.
Molim vas isto tako bez dodatnih bananja, jer jedini razlog zbog kojeg sam se prijavila, i postpisala svojim nickom, jest taj: BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA S OVOG FORUMA.
Tako da se ne morate praviti važne i banati ovaj moj post.
Post sam napisala svim moderatoricama, ali mi se mail vratio, na mail sam napisala gold dust, ovdje pišem na forum pod obavijesti da se slučajno nekoj moderatorici ne promakne.
Teškoće prilikom brisanja mojih postova me isto tako ne zanimaju s obzirom da ovdje postoje sveučilišni profesori, intelektualke, i samo još nobelova nagrada fali, zar ne kimama, stoga tebe prvu sa čitavim vodstvom vt molim da s lakoćom riješite ovu stvar.
pod geslom vaše predsjednice, moderatorice mogu i znaju.
Hvala na razumijevanju
Vrabec te dal

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:16

ne postoji brisanje postova. Zato je potrebno razmisliti prije nego se uključiš u forum i prije nego pišeš o intimnim ili manje intimnim stvarima. Jednom kad kreneš pisati moraš poštovati pravila foruma i biti svjesna toga da je ono što napišeš dio internetske širine, koliko god je tema na kojoj je to pisano čitava i postoji na forumu.

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:24

postovi korisnika koji su iz bilo kojeg razloga napustili forum se ne brišu. ta praksa je i na drugim forumima sasvim uobičajena, pa tako i ovdje. dakle, to je razlog zašto nećemo brisati tvoje postove, i ne radi se o tome je li to brisanje tehnički problematicno. (iako, u slučaju izbrisanog profila i jest problematično, jer bi bi se 'pješke' trebalo tražiti post po post.) iznimka se može učiniti samo u slučajevima kad iz ozbiljnih razloga treba ukloniti određene podatke iz pojedinih postova.

forum nije isto kao, primjerice, blog, gdje pojedinac sam stvara i ureduje sadržaj. na forumu se sadržaj zajednički stvara u interakciji mnogih, a uređuje ga osoblje foruma. ako istrgnemo postove jednog, ostaju nepotpune, zbunjujuće rasprave, koje buduće čitatelje mogu navesti na krive zaključke - a to nije u redu prema onima čiji postovi ostaju.

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:26

ja ti pomoći s ovim nažalosti ne mogu, iako sam polaskana što me smatraš tako utjecajnom.
mogu samo s tobom podijeliti moje iskustvo: na starom forumu su meni (iz nekih skroz drugih razloga) admini izašli ususret na način što su moj nick preimenovali u neki drugi. tako da recimo tvoji postovi više ne bi bili pod nickom vrabec, već pod nekim drugim neutralnim.
ako zamoliš admine, i ako ti to odgovara, možda će ti to napraviti.
srdačno te pozdravljam,
dr. kimama

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:31

kima, nikakva vajda od toga. jer smo u raspravama kad smo je citirali navodili i njen nick ili joj se osobno obraćali.

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:32

nema veze, bar je pod vrabec neće naći, a to je relativno jednostavno za realizaciju. iako, moj razlog je bio posve drugi pa mi je bilo svejedno...

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:34

kimama1 je napisao/la:na starom forumu su meni (iz nekih skroz drugih razloga) admini izašli ususret na način što su moj nick preimenovali u neki drugi. tako da recimo tvoji postovi više ne bi bili pod nickom vrabec, već pod nekim drugim neutralnim.

to je nemoguće napraviti s postovima od izbrisanog profila (ali oni se ionako ne mogu pronaći pretražnikom jer je korisnik izbrisan iz baze podataka, vodi se isto kao neregistrirani gost).

s postovima od baniranih profila bi se moglo.

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 12:38

eto. ja sam probala pomoći, pošto me vrabec zamolila

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 13:27

Vrabec, moje mišljenje je da smo vlasnici svojih riječi donde dok ih ne izgovorimo/napišemo. Poslije toga one su na neki način "vlasništvo" svih onih koji su ih čuli/pročitali. Osim ako se ne radi o nekom prethodno zaštićenom autorskom djelu, što ovdje nije slučaj. :dunno

Re: MOLIM BRISANJE SVIH MOJIH POSTOVA

21 pro 2009, 13:40

ovaj nick je banan u skladu s pravilima foruma
Odgovori