Sada je: 25 tra 2024, 22:47.

Kako obrisati slike?

Pitajte moderatore i administratore o radu foruma, prijavite smetnje, naučite kako se služiti forumom, testirajte svoje nove forumske vjestine...

Kako obrisati slike?

PostPostao/la gabica-žabica » 27 svi 2011, 19:49

Kada sam stavljala gabicine slike na Downiće, te su se slike našle odjednom na početnoj strani googla u slikama.Obrisala sam ih sa Downića pa bih molila nekoga od administratora da mi obriše te slike s googla.Ima ih na stranicama br. 1,4, i 5.
Avatar
gabica-žabica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 397
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 14:20

Re: Kako obrisati slike?

PostPostao/la Mirci » 27 svi 2011, 20:03

mi smo administratori ovog foruma, al ne i googla. Mi ne bi mogle uciniti nista vise nego sto si vec sama ciniti, a to je obrisati fotke sa ovog foruma. Sad mozes samo jos cekati da prodje vrijeme pa da ih zatrpaju ostale slike koje ce se pojavljivati na netu. Zato treba biti oprezan pri javnom objavljivanju slika na netu.
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29430
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: Kako obrisati slike?

PostPostao/la alexandra » 27 svi 2011, 20:36

gabice, pa ja sam ti ih obrisala.....a ti si rekla da si obrisala ostale....već sam ti napisala da mi s googleom nemamo veze.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: Kako obrisati slike?

PostPostao/la gabica-žabica » 28 svi 2011, 17:21

Hvala i jednoj i drugoj na odgovoru.Kao što ste i mogle primjetiti moje znanje o tehničkim stvarima je slabašno pa kada sam stavljala slike na Downiće nisam imala pojma da će završiti na googlu.Neki pametniji po tom pitanju su mi rekli da to mogu administratori obrisati.Ja povjerovala pa vam pisala.
Oprostite na smetnji, drugi puta ću paziti gdje stavljam slike. :mah
Avatar
gabica-žabica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 397
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 14:20

Re: Kako obrisati slike?

PostPostao/la Daniela32 » 15 lip 2011, 12:39

Za tebe je ovo vj. kasno, ali za druge koje bi mogla zanimati ova info - obrišite ih s mjesta na koje ste ih stavile (photobucket, imageshach, tynipic i sl.) Zatim ih ponovo možete vratiti na isti provider pod drugim imenom, i čuvajte svoju privatnost (neka vam na photobucketu budu zatvoreni albumi, a ovdje samo na zatvorene podforume stavljajte ukoliko imate pristup).
Avatar
Daniela32
Forumski Mastercard
 
Postovi: 4676
Pridružen/a: 09 tra 2001, 11:26
Lokacija: Split

Re: Kako obrisati slike?

PostPostao/la gabica-žabica » 15 lip 2011, 18:42

Hvala ti Daniela 32.
Avatar
gabica-žabica
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 397
Pridružen/a: 07 ruj 2010, 14:20


Natrag na Pitajte i probajte

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.

cron