Sada je: 11 svi 2024, 17:51.

Pitanje

Pitajte moderatore i administratore o radu foruma, prijavite smetnje, naučite kako se služiti forumom, testirajte svoje nove forumske vjestine...

Pitanje

PostPostao/la truba27 » 08 pro 2011, 17:22

Bok!!! Ja sam nova ovdje i baš se ne snalazim...zanima me da li na forumu postoje i oglasi na kojima se prodaje oprema za bebe,kolica i dr.. htjela sam otvoriti određenu temu i pisalo mi je da nemam dopuštenje(ni to mi baš nije jasno)...Bila bi zahvalna kad bi mi netko pomogao :) Hvala unaprijed!
truba27
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 08 pro 2011, 17:13

Re: Pitanje

PostPostao/la Bubidea » 08 pro 2011, 18:51

Za ulazak na Trgovina-Darivanje-Posao (TDP) članica mora aktivno sudjelovati na MiB forumu, imati 300 postova i 6 mjeseci aktivnog sudjelovanja na MiB forumu. Ako se netko zadržava samo u podforumu TDP (Trgovina-Darivanje-Posao) i nigdje drugdje ne sudjeluje, bit će udaljen sa foruma bez prethodne opomene.

ovo ti je izvadak iz pravila koji se odnosi na podforum kupnje-prodaja

malo nam se predstavi, tipkaj malo s nama, podruzimo se malo i zacas ce proci tih sest mjeseci i 300 postova

dobrodosla
:lebdi
Avatar
Bubidea
Bogom mi je dano
 
Postovi: 4688
Pridružen/a: 04 stu 2004, 11:41
Lokacija: ajd pogodi

Re: Pitanje

PostPostao/la truba27 » 08 pro 2011, 19:41

Bubidea je napisao/la:
Za ulazak na Trgovina-Darivanje-Posao (TDP) članica mora aktivno sudjelovati na MiB forumu, imati 300 postova i 6 mjeseci aktivnog sudjelovanja na MiB forumu. Ako se netko zadržava samo u podforumu TDP (Trgovina-Darivanje-Posao) i nigdje drugdje ne sudjeluje, bit će udaljen sa foruma bez prethodne opomene.

ovo ti je izvadak iz pravila koji se odnosi na podforum kupnje-prodaja

malo nam se predstavi, tipkaj malo s nama, podruzimo se malo i zacas ce proci tih sest mjeseci i 300 postova

dobrodosla

Puno hvala na odgovoru...zanima me još samo mogu li na ovaj način pitati da li netko prodaje kolica jer mi trebaju za 2 mj. :srca
truba27
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 08 pro 2011, 17:13

Re: Pitanje

PostPostao/la snowwhite » 08 pro 2011, 22:16

Pa sto ne pogledas na specijalizirane stranice za oglasavanje tipa njuskalo. Sigurno ima veci izbor nego ovdje.
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb


Natrag na Pitajte i probajte

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.