Sada je: 28 tra 2024, 07:44.

Tehnika u dječjoj sobi?

Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.

Moderatori/ce: latica, Crazy Daisy

Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la mama i ema » 30 stu 2011, 11:23

Razmišljam o uređenju sobe za Emu. Ona ima 6 godina i sljedeće jeseni će u školu. Za sada joj soba izgleda kao igraonica + krevet. Pred školu ćemo ubaciti barem još pisaći stol i police za knjige. Imam dilemu oko računala i glazbene linije ili nečeg sličnog. Televizija ne dolazi u obzir. Već odavno joj želim kupiti mini glazbenu liniju. Nisam razmišljala o kupovini računala pri samom polasku u školu, mislila sam da će to biti u kasnijim razredima. Sad imam dilemu, je li glazbena linija nešto što se uopće koristi više, je li bolje odmah kupiti pc i koristiti ga za sve? Ili kupiti nešto poput ovoga:

http://www.emmezeta.hr/multimedija/audi ... -rcd-1420/

a odgoditi kupovinu računala.

Kada sve vi klincima kupili njihovo osobno računalo, glazbenu liniju, tv?

Napominjem, sve te uređaje mi imamo, ali nisu njeni osobni. Za sad samo samo imali potrebu za nečim na čemu bi ona slušala svoju glazbu dok je u svojoj sobi.
mama i ema
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 350
Pridružen/a: 05 svi 2005, 10:48

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la g i lj » 30 stu 2011, 11:34

Ja nebih pc stavljala u dječju sobu NIKADA, neka bude u dnevnom boravku. Moji imaju takav slični radio na kojemu slušanju cd. I to mi je ok.
G. 29.6.2002
Lj. 14.10.2004


Moj udomljeni sinek M. 13.06.2000.
Avatar
g i lj
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 30 ruj 2011, 11:48

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la titirlica » 30 stu 2011, 11:36

računalo će joj sigurno trebati , ali ako ima pristup vašem računalu ja nebi kupovala posebno, osim toga ja sam protiv računala u djetetovoj sobi , pogotovo ovako rano :dunno
Ja bi joj rađe kupila samo njenu ;) mini liniju
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la Duga » 30 stu 2011, 11:37

Kada sve vi klincima kupili njihovo osobno računalo, glazbenu liniju, tv?


Ima TV u sobi od njezine treće godine. Kupili smo ga istovremeno kad smo joj i uređivali sobu i kad je prešla sama spavati u njoj.
Na njemu pogleda crtić, najčešće sluša glazbu, ponekad gleda Dječju TV.

PC je u susjednoj prostoriji, na galeriji, i ne planiram da uopće ima računalo u svojoj sobi.

edit:tipfeler
Zadnja izmjena: Duga; 30 stu 2011, 12:01; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6945
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la titirlica » 30 stu 2011, 11:39

Moj nema ni Tv u svojoj sobi , tv za gledanje crtića je u predprostoru (ispred njegove sobe)
Avatar
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1549
Pridružen/a: 05 pro 2010, 23:05
Lokacija: zabreg

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la saptacica » 30 stu 2011, 11:41

Ima osam godina i nema ništa sirotan :) .

Jednom će imati komp, ne znam još kad, tv ne dolazi u obzir, linije se nisam ni sjetila.
Avatar
saptacica
Skoro doula
 
Postovi: 4316
Pridružen/a: 22 stu 2005, 17:24

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la † Volvo » 30 stu 2011, 11:43

Odgađam dok mogu ;) . Ne sviđa mi se ideja TV-a i PC-a u dječjoj sobi, ne mogu si pomoći :dunno
Mislim, dok se radi o dobi u kojoj se ukusi tek formiraju a dostupnost svakojakih sadržaja je bezgranična - nekako mi je u ranoj školskoj dobi sasvim normalno da se više boravi u nekoj zajedničkoj prostoriji za vrijeme PC igranja i gledanja TV-a, naravno, po cijenu toga da ne gleda uvijek svatko što bi htio (uključujući i mene :mrgreen )
U dječjoj sobi je trenutno radio aparat, onaj starinski, prekrasan ;)
I iskustvom potaknuta, kad dođe društvo na igru, ništa od tehnike ne koriste obično, više rade glave i glasnice :lol , a radnim danima uz sportske i ostale aktivnosti, isto nema puno vremena za to :dada
† Volvo
na solarni pogon
 
Postovi: 3713
Pridružen/a: 13 srp 2005, 10:06

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la g i lj » 30 stu 2011, 11:49

Pa nememo ni mi u roditeljskoj sobi taj sadržaj,mislim spavaonica je spavaonica imaju za to DB.
G. 29.6.2002
Lj. 14.10.2004


Moj udomljeni sinek M. 13.06.2000.
Avatar
g i lj
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 54
Pridružen/a: 30 ruj 2011, 11:48

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la sandram » 30 stu 2011, 11:51

Moja osmogod01isnjakinja ima tocno taj sa linka i super joj je. Neprestano slusa muziku i plese. Komp i tv nece ni imati u svojoj sobi jer joj to nije potrebno. TV se gleda u dnevnoj, racunalo je u radnoj sobi i to je to.
Djeca nisu bojanke. Ne mozemo ih ispunjavati svojim omiljenim bojama.
Avatar
sandram
pahuljica
 
Postovi: 9288
Pridružen/a: 10 sij 2003, 14:46

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la mama i ema » 30 stu 2011, 11:52

Moja sobi je meni samo spavaonica ili eventualno čitaonica, njena soba je igraonica i sapavaonica i učionica :)
mama i ema
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 350
Pridružen/a: 05 svi 2005, 10:48

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la mirbi » 30 stu 2011, 11:53

Nemaju ništa u sobi. Nikakve tehnike. Komp, linija i TV su u dnevnoj sobi. Jednom možda dobiju laptop, ali to je budućnost...
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la olja » 30 stu 2011, 11:59

Volvo je napisao/la:Odgađam dok mogu ;) . Ne sviđa mi se ideja TV-a i PC-a u dječjoj sobi, ne mogu si pomoći :dunno
Mislim, dok se radi o dobi u kojoj se ukusi tek formiraju a dostupnost svakojakih sadržaja je bezgranična - nekako mi je u ranoj školskoj dobi sasvim normalno da se više boravi u nekoj zajedničkoj prostoriji za vrijeme PC igranja i gledanja TV-a, naravno, po cijenu toga da ne gleda uvijek svatko što bi htio (uključujući i mene :mrgreen )
U dječjoj sobi je trenutno radio aparat, onaj starinski, prekrasan ;)
I iskustvom potaknuta, kad dođe društvo na igru, ništa od tehnike ne koriste obično, više rade glave i glasnice :lol , a radnim danima uz sportske i ostale aktivnosti, isto nema puno vremena za to :dada

Veliki X na ovo :dada
Imaju samo radio u sobi.
Avatar
olja
Od sad me zovite Šime!!!!
 
Postovi: 11203
Pridružen/a: 24 srp 2001, 19:22
Lokacija: ...tamo gdje je sve po mom...

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la patkica » 30 stu 2011, 11:59

Ne bih stavljala ni PC ni Tv u dječju sobu (i nisam), ne tako rano. Moj je sada 4. razred, u trećem je imao neku mini kampanju žicanja kompa u sobu, al smo to odgodili na neodređeno, i ne razmišljamo o tome.
On je prva tri razreda bio u boravku, a zadaću koju je ponekad doma morao napisati pisao je za stolom u DB jer nije bio spreman biti sam u sobi i pisati. Al većinu zadaća je ionako u školi napravio. Sad piše u sobi, napiše zadaću i onda je u DBu. Na kompu. Ili pred telkom :lol
Ovo što si stavila je zgodno, tako nešto možeš uvijek kupiti i staviti joj u sobu, samo je pitanje - koliko ti zapravo vremena ona provodi sama u sobi, i dal joj to treba? AKo misliš da joj treba "nešto", ovo što si linkala mi se čini najbolje.
Ono što bih ja osobno gledala - da uzmem uređaj koji ima usb stick, većina glazbe danas skida se na stick i to je najzgodnije. Ja imam u DBu mini liniju s tim, i slušam glazbu bez stalnih presnimavanja na CD i slično.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24388
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la Duga » 30 stu 2011, 12:09

Ono što bih ja osobno gledala - da uzmem uređaj koji ima usb stick

Često ga koristimo. Nisam napisala da uz TV ide i player :mrgreen .
Moja curka obožava glazbu, uvijek nešto sluša dok je u sobi i ovo nam je super rješenje.
Zadnja izmjena: Duga; 30 stu 2011, 12:11; ukupno mijenjano 1 put/a.
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6945
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la Miki » 30 stu 2011, 12:10

mama i ema je napisao/la:Razmišljam o uređenju sobe za Emu. Ona ima 6 godina i sljedeće jeseni će u školu. Za sada joj soba izgleda kao igraonica + krevet. Pred školu ćemo ubaciti barem još pisaći stol i police za knjige. Imam dilemu oko računala i glazbene linije ili nečeg sličnog. Televizija ne dolazi u obzir. Već odavno joj želim kupiti mini glazbenu liniju. Nisam razmišljala o kupovini računala pri samom polasku u školu, mislila sam da će to biti u kasnijim razredima. Sad imam dilemu, je li glazbena linija nešto što se uopće koristi više, je li bolje odmah kupiti pc i koristiti ga za sve? Ili kupiti nešto poput ovoga:

http://www.emmezeta.hr/multimedija/audi ... -rcd-1420/

a odgoditi kupovinu računala.

Kada sve vi klincima kupili njihovo osobno računalo, glazbenu liniju, tv?

Napominjem, sve te uređaje mi imamo, ali nisu njeni osobni. Za sad samo samo imali potrebu za nečim na čemu bi ona slušala svoju glazbu dok je u svojoj sobi.


ja sam curama kupila upravo takav CD player - nasnimila sam im i priče u mp3 formatu pa ih povremeno slušaju prije spavanja, pjesmice si puštaju svakodnevno

u Elipsu je mrvicu jeftiniji
računalo neće u njihovu sobu, kao ni TV, ionako mislim da su previše pred ekranom, hoću da im njihova soba bude za čitanje i igranje, slušanje glazbe i priča mi je OK
"All you need is faith and trust... and a little bit of pixie dust!" --Peter Pan

:lebdi
Avatar
Miki
Samsungova kuharica
 
Postovi: 2167
Pridružen/a: 18 ožu 2003, 12:51
Lokacija: sidi di si, jer kaki si, ni za di si nisi

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la mama i ema » 30 stu 2011, 12:11

Hvala patko, puno mi znači informacija koliko im uopće treba računalo za domaće zadaće. Jer njoj računalo za ostalo ne treba, ne igra igrice.
I dobar ti je ovaj tip, pazit ću na usb opciju :mah

I dosta vremena provodi u svojoj sobi, zapravo uopće nije u db :D
mama i ema
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 350
Pridružen/a: 05 svi 2005, 10:48

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la Duga » 30 stu 2011, 12:13

I dosta vremena provodi u svojoj sobi


:dada i moja voli biti u svojoj sobi
Avatar
Duga
podobna za kumu
 
Postovi: 6945
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 09:54

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la patkica » 30 stu 2011, 12:14

Blagotise :lol
Ne, računalo joj neće trebati u nižim razredima uopće. U prva tri nismo imali praktički nikakve obaveze (osim tipa da roditelji nešto isprintaju), sad u četvrtom svako toliko dobiju zadatak da "pronađu na internetu xy informaciju", ali to samo povremeno.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24388
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la Neda3kids » 30 stu 2011, 12:44

Moji imaju racunalo u sobi. Odnedavno 2. Odkad je Kimka osvojila laptop, taj se nalazi u curskoj sobi. I na tome su se ucili, igrali, pisali...
Ja mislim da im racunalo treba. S tim da se u nasoj kuci ono ne koristi SAMO za igru. Dakle, svi znaju otvorit Word i Paint, Lea ima i e-mail. Oboje stariji se znaju koristit googlom, znaju sto je wikipedia, znaju sejvati sliku, copy-pejstat, obraditi tekst. Lea se koristi i powerpointom. I to mi se ne cini preranim, niti pretjeranim.
Kompovi u sobi ne sluze i nemaju dozvolu da se na njima gledaju filmovi i crtici. I gase se najkasnije prije odlaska na trening - osim ako ga ja ne uzurpiram za domacu zadacu.
"I had found my true place in the world, the place I fit, the place I shined." slika
Avatar
Neda3kids
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 558
Pridružen/a: 19 sij 2005, 16:54

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la JiA » 30 stu 2011, 12:51

imaju tv u sobi. na njemu mogu gledati dvd ili igrati PS. normalne programe taj tv nema.
laptop je u dnevnoj sobi.
medjutim, sto su stariji, sve vise razmisljam o tome da im nabavim vlastiti komp. a sebi jedan tv u spavacu sobu :cool
Bijah slijep, a sada vidim...
Avatar
JiA
Vjetropir
 
Postovi: 7830
Pridružen/a: 07 tra 2006, 13:02
Lokacija: na štikli

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la ivanaiv » 30 stu 2011, 13:10

JiA je napisao/la:imaju tv u sobi. na njemu mogu gledati dvd ili igrati PS. normalne programe taj tv nema.
laptop je u dnevnoj sobi.
medjutim, sto su stariji, sve vise razmisljam o tome da im nabavim vlastiti komp. a sebi jedan tv u spavacu sobu :cool

X na sve, s tim da imamo tv i u sobi jer mm ne moze jadnicak :roll zaspati ako ne žiži tv
2006
2008
Avatar
ivanaiv
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 604
Pridružen/a: 05 sij 2006, 15:25

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la patkica » 30 stu 2011, 13:38

Nedo, JiA, vasi klinci su puno stariji, ema (iz pocetka ovog topika ) je predskolarac.
Hocu reci, za starije klince vec je prihvatljivo, al za manje nema potrebe.
Avatar
patkica
svizac
 
Postovi: 24388
Pridružen/a: 11 vel 2001, 22:34
Lokacija: u ormaru

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la MaloZlo » 30 stu 2011, 13:57

Marin u sobi ima tv poradi playstation-a, al vec dugo ga nije uhvatilo da igra :dunno a to su uglavnom igre prilagodjene njegovom uzrastu, znači neko sakupljanje, pa zbrajanje, oblici ,boje i tako to.

PC i laptop su u DB i tu ima pristup kad mu dopustim. Igra Učimo brojeve i slova s Hlapićem,i takve ajmo reci edukativne igrice. Prošle godine sam ga ugledala kako se koristi google-om, upisao lipo vatrogasac sam i upalio si crtić na youtube-u, mamino dite :cool

Dide je lani imao ideje da mu za Bozic kupi neki pc za u sobu, al sam to kategorički odbila do daljnjeg, ne treba mu, kad hoce moze se koristiti ovim našim, jer znam da bi ga vjerojatno let lampom skidala a tu ga ipak kontroliram.
Marin, 14.10.2005.
Matej, 17.09.2009.
Avatar
MaloZlo
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 707
Pridružen/a: 12 kol 2005, 11:25
Lokacija: more moreee

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la sigureca » 30 stu 2011, 14:03

Ma nema potrebe za komp. ili tv u dječjoj sobi. Radio s cd uređajem je super, ali što manje tehnike koja zrači. Ma može se bez puno toga živit, osim ako nije prijeko potrebno zbog posla. Mi smo tek prije godinu dana kupili računalo :dada , imam cure koje su 2., 4., i 5. razred. Tek kada mi je starija curica krenula u 4. razred nabavili smo komp., do tada smo mnoge informacije mogli naći u knjigama i otišli bi u knjižnicu itd... Nemojte ih previše opterečivati s vizualnim podražajima jer se dogodi da im je nešto slušati na radiu ( po meni najkvalitetniji medij i najmanje agresivan) predosadno, čitanje- predosadno. Iz osobnog iskustva što manje tehnike u interakciji s dječjim odrastanjem manje problema kasnije. Radio je super, na HR 1 program svakodnevno u 17.30 imate program za djecu, u 19.45 priča za laku noć itd. Radio u sobi :dada sve ostalo :ne
Zadnja izmjena: sigureca; 30 stu 2011, 16:14; ukupno mijenjano 1 put/a.
M.2000, K.2002, N.2003
Avatar
sigureca
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 233
Pridružen/a: 15 ožu 2011, 21:41

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la teutonija » 30 stu 2011, 14:10

Moje cure u sobi nemaju ništa osim CD playera, a i njega smo uveli zbog škole, za slušanje CD-a iz njemačkog ,kojeg btw ne sluša više. :roll
Komp je u radnoj sobi, (kad slušaju pjesmice slušaju s njega i bez frke se čuje u njihovu sobu), a ostala tehnika je u dnevnoj.
U svojoj sobi se samo igraju onak natur kak i treba biti u toj dobi.

Sad će dobiti Wii i razmišljam da ga stavim u njihovu sobu čisto jer je ogromne i ima više mjesta, al to onda traži i telku tam pa sam odustala. Sve će bit u dnevnoj,............. a mi ćemo preselit valjda :ajme :lol
Šalim se.
Niti ja u spavaćoj sobi nemam ništa ,mi čak imamo samo jedan televizor i dogovara se šta ćemo gledati, ne volim kad roditelji bleje u telku u jednoj sobi ,a djeca u drugoj ,mi blejimo zajedno :lol al bar smo zajedno i mazimo se usput. :luv
Ja često čitam dok one gledaju crtić naslonjene na mene. :mrgreen :mrgreen
Budilica, 2003.
Mudrica, 2006.
Avatar
teutonija
sex blau aviona
 
Postovi: 9686
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:18
Lokacija: lepe ti je ,lepe ti je...

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la she » 30 stu 2011, 14:11

Imali su TV i dvd player dok nismo ubacili radne stolove. Prosto ih nismo imali gde jer je TV crt i visio je na zidu gde je sad polica od jednog stola.

Sada imaju PC i na njemu pogledaju crtić ili slušaju muziku.

A zašto imaju sve to? Prosto zbog moje komocije i zbog sitnog podatka da se komp pali samo vikendom i eventualno poneko retko popodne ako im je baš dosadno a mi gledamo nešto u dnevnoj (u dnevnoj je satelitska pa radije tu pogledaju pneki crtić, mm i ja gledamo TV eventualno kad oni legnu). Igrice su dozvoljene petkom, subotom i nedeljom po 1h. Oduvek. Zgražava me pomisao da bi mogli biti na kompu kad god požele. A žele non-stop imam takav utisak. Ovako imamo dogovor i svima super - ja imam svoja 3h mira sedmično a oni nisu zakinuti za omiljenu im zabavu.

I TV im je ograničen. ne baš u minut kao PC ali ni tu ne mogu buljiti dok ih ne zaboli glava. Pogledamo program, izaberemo šta bi gledali pa ako se uklapa u vremenske okvire (ne tik pre spavanja niti u vreme ručka/večere/vreme učenja) onda odgledaju.

Kad dođe društvo paljenje TV-a i PC- ja je zabranjeno. Eventualno im dovučem svoj CD-plazer pa puste nešto od muzike.

Vrata od soba se ne zatvaraju tako d auvek imam uvid u to šta gledaju/igraju.

A jesam oštrokondža :roll
Mother of twins. Running on caffeine & a prayer
B & M, 7.12.2004.
Avatar
she
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 708
Pridružen/a: 27 lip 2003, 12:26

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la Stefanova_mama » 30 stu 2011, 14:14

Odlazem koliko mogu, nemaju nista od tehnike u svojoj sobi.
S. 17.01.2004.
M. 29.08.2007.

Quae volumus, credimus libenter!
Avatar
Stefanova_mama
Roza Luksemburg
 
Postovi: 3989
Pridružen/a: 27 ruj 2006, 14:50
Lokacija: Chardak ni na nebu ni na zemlji

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la Tinica » 30 stu 2011, 14:18

Ja sam malcu isto uređivala sobicu prije nego što je krenuo u školu jer su do tada njegovu sobu sačinjavali samo krevet, tepih i ormar.
Za 7. rođendan je dobio kompjutor koji mu stoji u sobi na radnom stolu no on ga možda upali dva puta godišnje. Na njemu najčešće slušamo CD sa pjesmicama iz njegovih udžbenika za glazbeni i njemački i to je u principu to. E da gledamo na njemu i fotke :lol LCD mu namjerno nisam stavljala jer za to služi dnevni boravak niti ga ja imam u spavačoj sobi ;)
Kad mu dođu klinci na igranje ili kad netko prespava kod njega napravim im kućno kino, pa gledaju crtiće na kompu i to im je jedini gušt. Taj komp mu nije priključen na internet, a laptop moj mu služi za googlanje i za igrice na netu ali on se nalazi u boravku. Plejku i sve te ostale skalamerije igra isto tako u boravku. :dada U biti soba mu baš služi isključivo za rad i učenje ;)
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la badada » 30 stu 2011, 14:21

naš petogodišnjak ima već praktički godinama tv u svojoj sobi, ne zato da bi stalno blejao u njega već zato da i mi možemo ponekad imati svoj mir
tv nema tv programe već je spojen na dvd pa si pogleda crtić tu i tamo
najpraktičniji nam se pokazao kad imamo goste s djecom pa kad se sve skupa otme kontroli onda imaju pauzu 20 minuta i svi sjede i gledaju crtić :D
07.09.2006. veliki zvrk
09.09.2013. mala zvrkica
Avatar
badada
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1621
Pridružen/a: 22 ožu 2007, 20:36

Re: Tehnika u dječjoj sobi?

PostPostao/la tanjabb » 30 stu 2011, 16:12

Racunalo ce dobiti kad ga bude trebao za skolu, citaj 6., 7.razred... prije ne.
Muziku ne slusa osim u autu, doma nema vremena.
TV ce dobiti u svoju novu sobu da maknem crtice i igranje plejke s frendovima iz dnevnog boravka. Za nekih godinu dana mozda, dakle kad navrsi 9. godina. Ne brinem da ce puno gledati telku jer ju nema kada.
skoča umni 10.12.2003
kung-fu panda 16.10.2009
Avatar
tanjabb
next princess
 
Postovi: 26100
Pridružen/a: 11 sij 2003, 11:28
Lokacija: emigrirala iz dezele

Sljedeća

Natrag na Odgoj djece

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.

cron