Sada je: 04 svi 2024, 23:49.

Spavanje bebe - kako i zašto iz kreveta u kinderbet!

Ovdje možete pitati sve što vas zanima u vezi odgoja i roditeljstva, neovisno o dobi djeteta, ali i podijeliti svoja iskustva i razmišljanja s drugim mamama.

Moderatori/ce: latica, Crazy Daisy

Re: Spavanje bebe - kako i zašto iz kreveta u kinderbet!

PostPostao/la maryca » 08 tra 2012, 21:50

mamashnita od noje je napisao/la:kitty, meni ti je to s 'navikavanjem' bezveze, ali ja i nisam bas mjerodavna jer sam majka sedmogodisnjaka koji joj gotovo svaku vecer dolazi u krevet :ajme
moj prvorodjeni je spavao u svom kreveticu bez greske. nikada ga nije trebalo uspavljivati, pusa za laku noc i zatvorim vrata, milina!
s petnaest mjeseci je presao u svoju sobu, sve pet, nema greske, pusa za laku noc, gasim svjetlo, pritvaram vrata.
i sve super do prve bolestine, zacepljenog nosa, kaslja i temperature kad sam ga stavila k sebi jer mi ga je tako bilo lakse bedinati. nakon toga nikada se vise nije vratio u. svoj krevet.
sada, sa 7 godina, legne u njega svaku vecer i zaspe, ali, kako rekoh, u 95 posto slucajeva u toku noci dojezdi k meni.
muz mi zbog toga vec 5 godina spava u boravku :ajme
ne znam, ja na tvom mjestu ne bih sizila i brinula o navikavanju, ema je mala, uzmi je k sebi, ljepse je tako i njoj, a sama kazes i tebi.
nece spavati s tobom do 14. godine, ne brini, nije nijedno dijete.
nadam se da nece ni moj :ajme


95% ovog teksta potpisujem.

osim sto moja starija cura nikada u svojih 6g. nij sama zaspala, ono pusa, lau noc i gasenje svjetla..
a bom enije ni mlada - 3g.

nemam ti neki pametan savjet, osim radi onako kak ti srce kaze :mrgreen
...tuga gleda unatrag . . . briga oko sebe . . . a samo vjera gleda gore . . .
Avatar
maryca
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 725
Pridružen/a: 29 pro 2006, 22:49
Lokacija: sg

Re: Spavanje bebe - kako i zašto iz kreveta u kinderbet!

PostPostao/la kittyilevin » 08 tra 2012, 21:51

maryca... :kiss

tako i radim. :luv
6. 12. 2011.
3. 4. 2016.
Avatar
kittyilevin
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2245
Pridružen/a: 28 tra 2011, 04:32

Prethodna

Natrag na Odgoj djece

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.