Sada je: 09 tra 2020, 06:34.

Vrtićko skijanje u Kranjskoj gori - trebam informacije

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Vrtićko skijanje u Kranjskoj gori - trebam informacije

PostPostao/la palunkica » 21 sij 2009, 11:46

Za one čija su djeca bila na vrtićkom skijanju u Kranjskoj gori, zanima me:

- da li su vam djeca išla u školu skijanja s učiteljem, na žičare i da li se to posebno plaćalo (nama su rekli da za to izdvojimo 70 eura)
- da li ste djeci davali džeparac i koliko (nama su rekli da za to izdvojimo 30 eura)
- da li ste trebali dati još i gablec za svaki dan na skijanju
- da li ste slali svoju opremu za skijanje
- da li ste morali kod javnog bilježnika ovjeriti potvrdu da dijete pustite na skijanje s vrtićem

Na sastanku su nam napričali nešto svašta, kao da smo mi jedini vrtić koji ima tu mogućnost, ovih 30 eura džeparca (mislim da je prošle godine bilo manje) je za vožnju kočijom, klizanje i pizzu, plus cijena od 2200 kuna u kojoj piše da je uključena oprema, 4 obroka na dan, zdravstveno osiguranje i slično. Ove godine su promijenili organizatora i nekak mi se čini puno lošije a puno skuplje organizirano

:mah
zvrkic 12/02
palunkica
od opernballa do heavy metala

Re: Vrtićko skijanje u Kranjskoj gori - trebam informacije

PostPostao/la Novamama » 21 sij 2009, 14:41

naši su išli preko jedne tur. agencije ali ne u K. Goru nego u Austriju - Bodental, i da većinu stvari su morali imati:

da li su vam djeca išla u školu skijanja s učiteljem, na žičare i da li se to posebno plaćalo (nama su rekli da za to izdvojimo 70 eura)
DA + tražili su za ski školu cca 500 kn

- da li ste djeci davali džeparac i koliko (nama su rekli da za to izdvojimo 30 eura)
isto čini mi se cca 30 eur - kao za sok i krafnu ili tako nešto ne sjećam se više

- da li ste trebali dati još i gablec za svaki dan na skijanju
ne. tada su bili smješteni odmah na stazi pa su jeli u hotelu/domu

- da li ste slali svoju opremu za skijanje
mi jesmo. a čini mi se da tko nije imao svoju da je još doplatio za najam opreme.

- da li ste morali kod javnog bilježnika ovjeriti potvrdu da dijete pustite na skijanje s vrtićem
ne. samo smo potpisali neki ugovor u kojem je bila ta rečenica da ih puštamo.

ove godine idu u begovo razdolje, ne treba ništa od navedenog sve je u cijeni.
Novamama
Asimilirana
Asimilirana

Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.