Sada je: 14 svi 2024, 16:40.

Ljetovanje u Posedarju

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Ljetovanje u Posedarju

PostPostao/la melita » 28 sij 2009, 13:11

Tko je bio i opet bi se vratio tamo? Kakvo je more? Plaža? Vidjela sam jednu jako lijepu kuću s divnim vrtom koja se iznajmljuje, ali od lijepe kuće mi je još važnije da more bude krasno i čisto, a isto tako i plaža. Je li nepodnošljiva gužva u sezoni?
žuti pojas prvi dan :sumo
Avatar
melita
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1562
Pridružen/a: 12 kol 2005, 23:53
Lokacija: Zagreb

Re: Ljetovanje u Posedarju

PostPostao/la suzica » 03 vel 2009, 10:58

Ljetujem u blizini, u Posedarje idem na plac. Zgodno mjesto, nema prevelike gužve ali nije ti to kristalno bistro i čisto more tako da se mi već godinama pitamo kad ćemo na pravo more :lol. Skoro cijelo Novigradsko i Karinsko more praktički cijele sezone ima II. ili čak III. kategoriju kakvoće, vrlo rijetko I., a Posedarje gotovo nikad. No, par km dalje ti je Jadransko more, Zadar ti je relativno blizu što značajno pojeftinjuje ljetovanje. Uglavnom, lokacija je super a more je izgledom (bojom, prozirnošću) više kao jezero. Pa ti sad vidi.

:mah
Avatar
suzica
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 881
Pridružen/a: 15 kol 2003, 06:47

Re: Ljetovanje u Posedarju

PostPostao/la melita » 04 vel 2009, 10:33

Suzice, hvala! :mah Po svemu sudeći, Posedarje otpada. Baš mi je žao kućice, diiiivna je! :/
žuti pojas prvi dan :sumo
Avatar
melita
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1562
Pridružen/a: 12 kol 2005, 23:53
Lokacija: Zagreb


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.