Sada je: 29 ožu 2024, 06:56.

čišćenje tuš kabine, oooočajna sam

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

Re: čišćenje tuš kabine, oooočajna sam

PostPostao/la martinavukovic » 29 lis 2011, 12:22

korny je napisao/la:A kako rješavate problem gljivica koji se skupi ispod silikona :angry Ludim već godinama :roll:


pozdrav,slučajno neletjeh na ovaj forum i odmah sam se učlanila...vidjela sam da "Korni" također ima problem s gljivicama ispod silikona pa me zanima kako si ga riješila.Ja probavam strugati i skidati skalpelom,noževima i sl. ,nikakva kemikalija mi i nije pomogla jer nemože doprijeti ispod slilikona niti ga pomaknuti.S njime se mučim već par mjeseci. :/
Savijet mi treba pod hitno...
unaprijed zahvaljujem :)
martinavukovic
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 29 lis 2011, 12:07

Re: čišćenje tuš kabine, oooočajna sam

PostPostao/la TOMISLAVA » 29 lis 2011, 15:46

Nisam citala sve pa neznam je li ti tko to predlozio ali ja odkad cistim sa octom preporodila sam se.
Dakle obican ocat koji koristimo za salate, zagrijes u kuhalu ili u zdjeli svejedno bitno je da zakuha, stavis u spricu ( onu bocu kad potrosis sredstvo za pranje stakala ) pospricas i isperes ( ako je jace zmazano mozes prec i sa spuzvicom ). Stvarno je super ali je toliko jako da grize za grlo i nos, a ako ti poslje bude smrdilo jako po octu uvjek mozes oprat jos s nekim mirisljavijim sredstvom ;)
Avatar
TOMISLAVA
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 549
Pridružen/a: 17 lip 2007, 23:07

Re: čišćenje tuš kabine, oooočajna sam

PostPostao/la Pčelica Maja » 19 sij 2016, 14:59

Pozz :) i ja sam doma stavila, tuš kabinu, jer sam mislila da je praktičnija od kade, što se tiče tuširanja i je, ali čišćenje je ono... uzas... svaki drugi dan moram ju cijelu cistiti, dok sam kadu jednom tjedno... Kamenac mi se skupljao na njoj jako... čistim ju sa octom i vodom, najbolje, da se ne ošteti, tog sam se bojala... Čitala sam po internet, članci i tako to, savjete iskreno, pa sam tako i počela s tim.. a kamenac sa sredstvom protiv kamenca, pa mi je sad, koliko toliko okej... Ocat i voda mi super očiste... :hug
Pčelica Maja
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 17 ruj 2015, 11:38

Re: čišćenje tuš kabine, oooočajna sam

PostPostao/la Mila2015 » 18 vel 2016, 13:47

Meni je jako dobar parni cistac za. Imam onaj karcher i s nastavcima operem i staklo i vodilicu i fuge i plocice,...za 5 min...nema mirisa kemije, struganja, bas onako damski operem :)
Mila2015
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 15
Pridružen/a: 15 vel 2016, 10:17

Re: čišćenje tuš kabine, oooočajna sam

PostPostao/la Josipa88 » 23 ožu 2016, 11:05

Cilit Bang u spreju koji ima svojstvo za izbjelivanje ;)
Josipa88
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 7
Pridružen/a: 14 ožu 2016, 14:20

Prethodna

Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.

cron