Switch to full style
Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...
Odgovori

Re: rođendaonica - preporuke se traze

17 lis 2010, 13:30

Bubidea je napisao/la:mc, ti si mozda mislila na tom tom na britancu


:lol jesam, tomtom tamtam tulumulu... tko bi to sve popamtio :lol

i mi smo dva puta bili pozvani i u taj na britancu i u tulumulu. meni se više svidio tulumulu. iako nije bio prostora za roditelje.

Re: rođendaonica - preporuke se traze

18 lis 2010, 07:44

Mi smo na kraju rezervirali u Pink panteru u Novačkoj. Dali je netko bio tamo? Kakva su iskustva?

Re: rođendaonica - preporuke se traze

18 lis 2010, 12:28

Kad smo već kod tam tamova i tom tomova da i mi napišemo što o tan tanu ;) Ovu nedjelju je dječak iz vrtićke grupe slavio rođendan odmah nakon predstave (koju imaju redovito nedjeljom) i to je mojima baš bilo fora. Bio je Pale sam na svijetu jako puno su pričali s glumcem i onako kao grupa od početka su bili opušteni. Inače smo već i bili na dosta rođendana tu (s obzirom da nam je u kvartu ) i za mene su nakon brojnih isprobanih igraonica tan tan i tulumulu najbolji, nekako najdječiji, super mi je sve od prostora do animatorica. Prednost mi je kod TAN TAN-a blizina :lol , a i imaju kafić za roditelje odmah do što isto naravno nije za odbaciti :alc

Re: rođendaonica - preporuke se traze

19 lis 2010, 21:52

MOj najstariji je slavio 7 rođendan u rujnu u tan tan-u i nije bilo dobro. Jest da je prednost što starci mogu sjediti u kafiću od kojeg vas diejle samo vrata, međutim prostor je malen zagušljiv smrdljiv i vlažan. A na tu igraonicu sam se bila odlučila prvenstveno radi vrta koji imaju, a koji nije bio baš uređen već je po njemu bilo i građevnog materijala i na dvije strane nije bilo ograde pa je prijetilo da će se netko od klinaca skoturati niz breg. Eto, ni klinci baš nisu bili oduševljeni. Sad tražim igraonicu za curku jer joj je 5-ti rođendan 10.11 i u pociji mi je igraonica bitange i princeze jer za starce također ima kafića u blizini, a i bili smo na jednom rođendanu u lipnju i klinci su bili zadovoljni. Poškicat ću još ove igraonice koje ste preporučile (slavili smo jedan ročkas i i u Tom tom-u na Britancu i bilo je super, ali skupo, također bili smo i u habylandu na slavonskoj av. ali oni upravo traže novi prostor iselili su ih od tamo, a nije bilo loše).

Re: rođendaonica - preporuke se traze

19 lis 2010, 23:52

Mi smo u tan tanu gotovo redoviti gosti na predstavama i stvarno mi nikada nije bilo smrdljivo ili vlažno :conf Za situaciju u vrtu ne znam jer mi imamo svoj :mrgreen i nismo bili na nikojem ljetnom rođendanu. Tulumulu ti je otprilke veličine ko tan tan pa pretpostavljam da ti i to ne dolazi u obzir. Što se tiče bitanga i princezi moj najveći je tamo bio na rođendanu u 9mj i odradio kaznu "jer je bio zločest...." :/

Re: rođendaonica - preporuke se traze

22 lis 2010, 11:59

cek cek, stavile su ga u kaznu na partyju? ideeees.... :/

Re: rođendaonica - preporuke se traze

10 ožu 2017, 17:20

Znam za par igraonica u Zagrebu ali našla sam [url] igraonica.
Zadnja izmjena: Adorabla; 13 ožu 2017, 13:27; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: izbrisan link koji ne radi

Re: rođendaonica - preporuke se traze

13 ožu 2017, 10:51

Ovo je jako popularno: http://igraonicaps4.hr/
Odgovori