Switch to full style
Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...
Odgovori

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

19 lis 2012, 08:41

kod mm (na njega su prijavljeni) dobiju 600 kn na račun po djetetu, a bude i predstava, nekad bolja nekad gora, na koju obavezno dođe djed mraz, a vani ispred dvorane nakon predstave dijele poklone po uzrastu, u vrijednosti 400 kn, sve je od o2p jer s njima imaju neki deal. klinci budu oduševljeni.

do prije par godina davali su pare na račun i svojih proizvoda u vrijednosti 400 kn, nađe se svega, od slatkiša do kozmetike za djecu (mm radi u velikoj firmi koja distribuira i proizvodi svašta)

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

19 lis 2012, 11:47

Nama gradski DM dolazi u jaslice, vrtić i niže razrede OŠ. U stvari grad kupuje poklone a tete se pobrinu za DM (obično najvećeg tatu u grupi). Sve je to u teoriji krasno, vreće s poklonima su ogromne, ali njemu doma uvijek teku suze: djete razočarano (uglavnom je riječ o nekim lažnim lego kompletima (koji se raspadaju prije no što su sastavljeni), plastičnim, kineskim loptama i sličnim stvarčicama, puno toga kad se sve zbroji, potrošeno je tu i dosta novaca... znam da nije jednostavno birati poklone koji će zadovoljiti svu djecu (u tom dobnom intervalu), ali mislim kako ne bi bilo loše napraviti dvije, tri lednakovrijedne liste i dati roditeljima na izbor.... DM ionako prozove svako dijete prije no što mu uruči poklon...

mi više cijenmo novčiće iz firme (kolikogod ih ima), a dijete ionako piše pismo DM (a ja šaljem!) pa ga na koncu ispod bora dočeka ono što želi.... (objasnila sam mu kako sad, kad je veći (i želje postale preskupe) mora dati više opcija DM...

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

19 lis 2012, 12:19

Mi smo do prije par godina imali Djeda Mraza, ali organizirano preko jedne trgovine koja više ne posluje, pa bi mi roditelji odabrali sami poklon u dućanu, oni bi ga zamotali i podijelili na priredbi, a unatrag 3-4 godine dobijemo bon u trgovini po izboru (obično se ponude 3-4 trgovine). U oba slučaja dobivali smo po 500 kuna.

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

19 lis 2012, 16:00

mi smo isto znali imati predstavu, a sto se dara tice, to smo morali sami kupiti, zapakirati i onda je to DM dijelio ;)
a inace, dobijemo i poklon bon

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

07 stu 2012, 14:45

edit
Zadnja izmjena: dunja; 07 stu 2012, 14:50; ukupno mijenjano 1 put/a.
Razlog: reklama

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

13 stu 2012, 01:39

mi smo nekada znali dobiti poklone u vrijednosti 500 kn a unutra sve ono skupo sto se ne prodaje po ducanima. prestrasno, koja steta. cesto je bilo i neprimjereno za dob. i predstava uz to na kojoj se onda dijele ti ogromanjski pokloni.

a znalo je biti slicno u mojoj i muzevoj firmi, pa mozete zamisliti kolicinu igracaka kod kuce.

to je bilo vrijeme kad su se dizali krediti i kupovale kuce i stanovi.

zadnjih dosta godina nema tog razbacivanja, lani kod mene nije bilo ni predstave, a dobili smo 120 kn po djetetu na racun.

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

13 stu 2012, 13:31

Kod nas već unazad par godina nema ni poklona ni ičega-Deda Mraz nije nikad ni bio. Prvo se dir.izvlačila na umanjenje troškova, a kasnije jednostavno ušutila. Mislim da je jednostavno više bila nezainteresirana za poklone za djecu ili nešto slično jer su njeni to prerasli. Tužno :/

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

13 stu 2012, 13:41

Nikad ništa. Ni predstave, ni para.

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

20 stu 2012, 12:59

Joj...to je bilo zakon...kad sam ja bila malena dobili smo velike vreče s poklonima...ali su valjda i igračke bile jeftinije pa su imali s čime napuniti vreču..Uglavnom to mi je bio doživljaj.
Danas toga nema kod nas barem. Nitko se ne želi obući i glumiti Djedicu

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

20 stu 2012, 14:09

zna li tko sto je u Trešnji? firma nam nudi nesto da mi platimo 100ikusur kuna!?

sad nisam skontala je li to u sklopu firme ili se netko iz tih nasih sluzbi sam sjetio pa nas zove... malo sam konf po tom pitanju. ne znam kako to ide. :conf
ja bih radje u tvornicu čokolade :liza

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

20 stu 2012, 15:06

misliš na onu njihovu slatku bajku?

nešto ove godine kasne s tim.

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

21 stu 2012, 00:20

Koliko ja znam, karte za Krasevu slatku bajku krecu u prodaju za koji dan...

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

21 stu 2012, 14:27

Ako treba birati između Trešnje i Kraša biram Trešnju uvijek.
Ta Kraševa bajka se jako pkvarila u zadnjih par godina. :/

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

21 stu 2012, 15:02

daklem.... kod mm u firmi (privatna, omanja) se kao pojavi djedica (jedan od djelatnika kojeg uhvate na prepad :mrgreen ) i dijeli klincima poklone koje ti kupis a za njih dobijes neki iznos koji valda ovisi o zaradjenom te godine :mrgreen ..... ja narafski muku mucim koju igracku kupit girici za tu paru kad s druge strane imam cijelu listu pametnijih i korisnijih stvari sta kostaju tolko... al kao to je ipak djed mraz....... a naravno slatkisa u malim kolicinama jer se kod kuce predozira kolacima..... :nata ...... i tako onda djeca dodju u firmu pa se "zrtva DM" dotepe u crvenom odijelu pa ga oni ocerupaju jer ne stignu docekat darove.... i onda svi odu kuci..... ajd lani je bila kao predstavica al ove godine sumnjam da ce bit......

iskreno meni je to bezeveze... nek sefovi uplate neku cifru il dadnu bon pa ti kupi klincu.... a predstavu s djedicom nek organiziraju vrtici pa makar i sa vrecicom slatkisa.... al nek djeca dozive pricu i druzenje i pjevanje... tako je bilo kad sam ja bila klinka......

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

21 stu 2012, 15:04

mm u firmi dobi neke novčiće za Sv. Nikolu a moja mama pošto radi u školi oni imaju svake godine organiziranu predstavu za Sv. Nikolu. mi jedino trebamo kupiti poklon za maloga, bude predstava, djeca pjevaju. prošle godine smo bili prvi put i bilo mu je baš lijepo :luv

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

21 stu 2012, 15:10

ma ne znam... ne da mi se davati novce za nesto sto ne znam sto cu dobiti... uglavnom glupavo mi je da kao firma organizira nesto sto je vec organizirano :conf

uglavnom, brijem da smo jos mali za nesto takvo. aj da je u firmi ok, ovako cemo preskociti

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

21 stu 2012, 23:59

IINA je napisao/la:Ako treba birati između Trešnje i Kraša biram Trešnju uvijek.
Ta Kraševa bajka se jako pkvarila u zadnjih par godina. :/

ta bajka se održava tek nekoliko godina :mrgreen
meni se ne čini da se pokvarila, dapače, super je sve uređeno i ima sadržaja, samo što je svake godine sve skuplja...

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

22 stu 2012, 09:08

Kak to misliš nekoliko godina?
Mislim, meni je starija bila na toj bajci kad je imala tri godine, a
sad joj je punih 11.
Možda ti misliš na nešto drugo :dunno

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

22 stu 2012, 13:31

Prošlogodišnja Kraševa slatka bajka bila je peta po redu. Znači, po tome ispada da se prva održala 2007. I isto mi se ne čini da je nešto lošije nego prije, mi se uvijek zabavimo.

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

24 stu 2012, 15:12

mozda se nije tako zvalo, ali u krasu to postoji vise godina od pet, sigurno. znam da je moja juniorka isla na to, a zadnjih pet godina joj to definitivno nije zanimljivo.
kod nas je prvo postojala i priredba i poklon, pa priredba i poklonČIĆ, pa onda priredba i novčić na mamin račun, pa samo priredba i zadnje vrijeme - nista, ni priredba, ni poklončić ni novčić.

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

24 stu 2012, 16:31

Dobro veli Sreća, ovo je šesta godina Kraševe slatke bajke...al, nebitno, meni se samo učinilo da to nije tako puno godina :)

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

20 pro 2012, 21:23

Bili smo na predstavi-kraseva slatka bajka. Predstava mi je odlicna ali su pokloni puno skromniji od prosle god i bezveze su Niki se nista ne svidja..
S obzirom da su nam smanjili Bozicnice, i na opcenito stanje svugdje u drzavi vjerujem da sljedece godine nece biti ni poklona ni bozicnice :xmasgrin

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

20 pro 2012, 23:16

kod mm do sada nikad ništa , ovo je prva plodna godina :lol dobili su 500 kn po djetetu za Nikolu + 2000 Božićnicu (i za ovo je prva godina)
kod mene nema nikad ništa niti će biti jerbo sam sama sebi poduzetnik :lol

Re: Djed Mraz i predstava u organizaciji firme u kojoj radit

20 pro 2012, 23:50

Pih, škrtuljo :xmaskiss
U nas 300kn za djete i 1000kn božićnice.
Ima i neka predstava, mislim da će to biti u pravom smislu, jer će se direktor obući u djedicu. :ajme
Odgovori