Sada je: 18 tra 2024, 18:35.

KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

Svaštara - informacije o svemu i svačemu, što i gdje kupiti (od haljine do parketa), kamo na izlet, čime i kako čistiti, kako sve to platiti...

Moderatori/ce: Potica, Nana1971

KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

PostPostao/la Hope77 » 21 vel 2016, 03:42

Moja sestra je jednom platila neke stvari preko jedne slicne stranice, moram je pitat preko koje tocno, ali te joj stvari nikad nisu stigle.
Nasla sam neke ulaznice koje bi kupila preko KupiMe, pa me zanima imate li iskustva s njima ili s onim gore nabrojenim?
Avatar
Hope77
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2507
Pridružen/a: 13 lis 2005, 23:19

Re: KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

PostPostao/la latica » 21 vel 2016, 09:34

ja sam znala kupit kupon za masažu ili tako neki tretman, prijatleji su svašta uzimali - uključujući vikend putovanja. e i uzela sam jednom neku bubamaru s noćnim svjetlom, uvijek je sve funkcioniralo bez problema.

znam da recimo te masaže uglavnom su tada nudili neki noviji saloni pa je to bilo onako li-la, ali opet duplo jeftinije nego da sam došla tamo i platila. isto s tim putovanjima, znam da su mi pričali da imaš ograničen izbor datuma, pa smještaj bude u lošijoj jedinici, a ne u glavnom hotelu, ali opet ništa katastrofalno...
slika Moja 3M
Avatar
latica
Bigul
 
Postovi: 7412
Pridružen/a: 17 pro 2009, 23:41

Re: KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

PostPostao/la Mirci » 21 vel 2016, 09:44

Svašta sam uzimala - i putovanja i kozmeticarske usluge i masaze i karte. Kupovala i neke stvari tako. Uvijek je bilo sve super :). A bile su i različite stranice, stvarno uvijek bez problema.
Kad se male ruke sloze, sve se moze, sve se moze...
Avatar
Mirci
lovac na trag
 
Postovi: 29426
Pridružen/a: 28 stu 2002, 17:11

Re: KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

PostPostao/la mirbi » 21 vel 2016, 10:10

Potpis na Mirci. :)
'Čovječe, vrati se sebi dok još imaš kome.'
-----------------------------
S 2000 / R 2005
-----------------------------
Moj dućan
Avatar
mirbi
volim dinarski look s mozgom
 
Postovi: 8733
Pridružen/a: 06 stu 2005, 11:21
Lokacija: Split

Re: KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

PostPostao/la medo14 » 21 vel 2016, 10:18

Mirci je napisao/la:Svašta sam uzimala - i putovanja i kozmeticarske usluge i masaze i karte. Kupovala i neke stvari tako. Uvijek je bilo sve super :). A bile su i različite stranice, stvarno uvijek bez problema.

Potpis
Apsolutno sve sto sam uzela je bilo odlicno i bez ikakvih problema
Avatar
medo14
kraljica tablica
 
Postovi: 10108
Pridružen/a: 28 lis 2001, 12:37

Re: KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

PostPostao/la † Volvo » 21 vel 2016, 11:13

Sve što smo koristili, bilo je ok. Čak smo jednom umjesto frendice (susretljivošću ljudi tamo) umjesto njih iskoristili jedan izlet od kojeg su morali odustati zbog bolesti. Ok, ne budu to top termini ni smještaj ali cijena uvijek odgovarala korištenom. I plinoservis smo tako uzeli jednom pa ih i dalje zovemo, po punoj cijeni, jer su bili pedantniji u poslu i susretljiviji od prethodnika (ovlaštenih).

Čini mi se da je jedini zez uzeti nešto što ti ne treba ;) eto jer je povoljno.

Ulaznice sam jednom kazališne uzela, nikakvih problema.

Veći mi je muke zadao e-kupi s jednim bezobrazno dugim povratkom novaca, koji sam tjednima ganjala, uz sve potvrde o uplati/isporuci...tako sa za njih ne bih koristila ni da su jedini.
† Volvo
na solarni pogon
 
Postovi: 3713
Pridružen/a: 13 srp 2005, 10:06

Re: KupiMe, Megapopust i Crno jaje - iskustva

PostPostao/la viki » 23 vel 2016, 12:39

- preko šaljidalje.hr sam kupila skidanje madeža, a na megabonu.eu sam našla putovanje/hotel, i budući da se za termin prvo mora kontaktirari direktno hotel, iz hotela su mi napravili ponudu prema tim cijenama, sve je bilo super, čak sam i dobila pogled na more, a nisam tražila...
Avatar
viki
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2490
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:11


Natrag na Mame (i tate!) u akciji

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

cron