Switch to full style
Prije nego počnete koristiti forum, bilo bi dobro da pročitate...
Pravila foruma
Odgovori

Mala promjena

30 stu 2008, 23:21

kao sto vidite, malo smo reorganizirale ovaj dio foruma - podforum Vazne obavijesti ostaje podforum za postanje vaznih obavijesti, ali s razlikom da ce dozvole za otvaranje novih topica na na istom imati samo osoblje foruma, u slucaju kad zele o necemu obavijestiti forumski puk, koji ce moci i dalje normalno odgovarati na te topike.

svi topici sa bivseg VOIP-a, u kojima clanovi foruma i gosti traze pomoc oko kojekakvih tehnickih pitanja, prebaceni su na podforum Testiranja novog imena Pitajte i probajte. Na tom podforumu mozete postavljati pitanja osoblju, zatraziti pomoc i testirati mogucnosti foruma.

Re: Mala promjena

11 sij 2009, 10:26

ova boja mi je super super :proljece

Re: Mala promjena

11 sij 2009, 11:56

ma sori ali meni siva nije moj đir,baš je beživotno :dunno ,trebat će mi neko vrijeme da se naviknem+opet su avatari na drugoj strani
a vidim i da su blagdanski smajlići otišli bye-bye

Re: Mala promjena

11 sij 2009, 12:09

mm, mozes si promijeniti u user control panel-u pa si vrati onaj silver ili kako se vec zove.

Re: Mala promjena

11 sij 2009, 12:12

hvala draga,vjeruješ da se nisam ni sjetila,prehlađena sam do besvjesti :temp
idem isprobavati malo :mah

Re: Mala promjena

11 sij 2009, 12:12

dosli su na svoje svi kojima su avatari i nickovi bolje pasali sa lijeve strane. Ja sam vec neko vrijeme na ovom stilu jer mi bolje pase.
Inace, mozete si sami staviti stil koji vam vise odgovara. Idete na Profil/Postavke, zatim na Opce postavke pa dole pise Stil foruma. Ponudjene su tri opcije.

edit, evo, pisale smo istovremeno :mah

Re: Mala promjena

11 sij 2009, 21:30

super mi se sviđa :5 !!

Re: Mala promjena

12 sij 2009, 09:28

Meni je super, boja za pet.
Je l' to neki poznati stilist uredio? :mrgreen:

Re: Mala promjena

12 sij 2009, 09:35

meni se sviđa novi logo :)
na ovoj boji sam otkad sam ju otkrila

Re: Mala promjena

12 sij 2009, 10:05

novi logo mi je mrak! :5

Re: Mala promjena

12 sij 2009, 11:27

badada je napisao/la:ma sori ali meni siva nije moj đir,baš je beživotno :dunno ,trebat će mi neko vrijeme da se naviknem+opet su avatari na drugoj strani
a vidim i da su blagdanski smajlići otišli bye-bye


I zato sam si ja vratila na orange stil, ja volim tople boje i volim puuuuno boja! :srca


A logo mi je supac! :joy :ljubav

Re: Mala promjena

12 sij 2009, 11:56

simpa je novi logo :)

Re: Mala promjena

12 sij 2009, 12:04

Ina66 je napisao/la:meni se sviđa novi logo :)
na ovoj boji sam otkad sam ju otkrila


x
Odgovori