Switch to full style
Prije nego počnete koristiti forum, bilo bi dobro da pročitate...
Pravila foruma
Odgovori

Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 09:26

Od jutros sam par puta ušla na forum. Meni je uvijek uključeno automatsko logiranje, tako da sam uvijek već prijavljena kad uđem na forum (osim ako samo u međuvremenu brisala cookies, što sad nije slučaj). Ali od jutros me svaki put izbaci čim zatvorim prozor (ustvari samo jedan tab u browseru) iako svaki put kad se ponovo prijavim opet čekiram automatsko prijavljivanje. Upravo sam isprobala nekoliko puta i svaki put me odlogira. Problem?

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 09:29

I meni isto :)

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 09:38

I meni :/

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 09:41

ne znam jel mi radi ili ne radi, jer sam to automatsko logiranje prestala koristiti.
bojim se da mi bilo tko tko se koristi istim kompom kojim se i ja koristim (a doma je tome sigurno tako, da smo svi na istom kompu, za posao ne mogu reci niti da niti ne, ne znam sto rade dok me nema :dunno ) ne zloupotrijebi to sto je aut. ulogiran

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 09:44

I meni ne radi automatski logon.

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 09:47

meni danas općenito loše radi internet, svako malo imam "access denied" poruku (za razne stranice, tako da sam mislila da je i ovo s automatskim loginom posljedica moje loše veze

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 09:56

na serveru su noćas napravili update php-a i ovo što prijavljujete je posljedica toga. u svojim internet preglednicima izbrišite cache, cookies, history i sve bi trebalo raditi kao i prije.

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 10:09

Obrisala sam sve cache, cookies, history ali opet ne radi automatski logon.

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 10:58

mamma2x je napisao/la:Obrisala sam sve cache, cookies, history ali opet ne radi automatski logon.

i ja i opet ne radi :/

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 10:59

Očito je svima tako. :/

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 11:01

gold dust je napisao/la:na serveru su noćas napravili update php-a i ovo što prijavljujete je posljedica toga. u svojim internet preglednicima izbrišite cache, cookies, history i sve bi trebalo raditi kao i prije.

a jel onda ima veze da je meni s mog kucnog kompjutera, negdje iza ponoci, javljalo da nemam/nedostaje/trebam napraviti...nesto tako, ne sjecam se tocno, bencoding (ili nesto slicno)
pojma nemam sto je to, ugl. nisam mogla na forum, ne znam kako ce biti danas kada dodjem kuci

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 12:29

Bubidea je napisao/la:a jel onda ima veze da je meni s mog kucnog kompjutera, negdje iza ponoci, javljalo da nemam/nedostaje/trebam napraviti...nesto tako, ne sjecam se tocno, bencoding (ili nesto slicno)
pojma nemam sto je to, ugl. nisam mogla na forum, ne znam kako ce biti danas kada dodjem kuci

da, radili su upravo u to vrijeme, nema veze s tvojim kompjuterom. svejedno, tko želi koristiti automatski logon, mora zbog ove promjene obrisati sve gorenavedeno.
cure kojima i dalje ne radi, probajte ponovo, sad bi trebalo biti ok.

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 12:38

ne, i dalje ne radi :/

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 12:39

Ne radi.

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 13:14

Ni meni još uvijek ne radi :|

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 14:18

prijavljujem da ni meni ne radi...

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 16:56

a ja se cijeli dan ljutim i mislim kako mi je mm nešto čeprkao po lap topu

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 17:50

i dalje ne radi, sve sam zbrisala, uzalud

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 17:52

ni meni ne radi :dunno

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 18:02

ni meni :dunno

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 21:51

:angry

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 21:53

e sad već i mene ljuti - ne radi i gotovo :/

Re: Ne radi automatski logon?

16 svi 2012, 23:02

:angry a najviše me izluđiva šta na mobitelu moran pisat šifru a to mi je bio brzinski način da vidin šta se dešava na mibu! :angry

Re: Ne radi automatski logon?

17 svi 2012, 00:54

ni meni ne radi

Re: Ne radi automatski logon?

17 svi 2012, 01:11

adry je napisao/la:a ja se cijeli dan ljutim i mislim kako mi je mm nešto čeprkao po lap topu

x :mrgreen

Re: Ne radi automatski logon?

17 svi 2012, 09:53

molim vas za strpljenje, problem je još jučer prijavljen osoblju servera i nadamo se skorom rješavanju.

Re: Ne radi automatski logon?

17 svi 2012, 18:41

pokušavam se logirat al' me izbacuje i u začelju mi javlja ovo:


Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /home/arijana/public_html/phpBB2/common.php on line 106
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3390: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3392: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)

Re: Ne radi automatski logon?

17 svi 2012, 18:42

uspjela sam se logirati al' mi je cijeli forum zbrčkan. nema ČŠŽ več su neki čudni znakovi umjesto slova.

Re: Ne radi automatski logon?

17 svi 2012, 18:43

meni radi sve savršeno, od prije minutu, dvije :)

Re: Ne radi automatski logon?

17 svi 2012, 19:26

i meni je sad dobro... :mrgreen
Odgovori