Switch to full style
Sve u vezi s problemom neplodnosti. Tu smo da zajedno otvorimo put našim bebicama!
Pravila foruma
Odgovori

PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

25 sij 2014, 20:45

prethodni broj teme

Kada se odlučite pridružiti curama na ovom forumu, ovdje nam se kratko predstavite i napišite sve što ste do sada prošli u liječenju neplodnosti, kakva je dijagnoza u pitanju, koliko godina imate, koliko dugo liječite neplodnost odnosno pokušavate ostati trudni isl.

Nakon toga svratite na Odbrojavanja i prijavite u kojoj ste trenutno fazi.

A onda i na Čavranja gdje pišemo o svemu i svačemu.

Ako želite znati kada nam je rođendan i želite nam reći kada je vaš svratite i ovdje

Za sve ostalo što ne bude jasno imamo temu Imam pitanje ;)
:mah

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

04 vel 2014, 23:56

Ja sam svoj put mpo završila (barem mislim da jesam ;) )
ali da napišem ukratko kako je išlo
Ja:sve ok
MM: asthenozoospermija,oligoasthenozoospermija
dijagnozu smo saznali već za par mjeseci braka i krenuli u borbu.
prvi AIH-sv.Duh jesam sretnica :luv urodio plodom :luv
nakon par godina opet smo krenuli.
Cito-6 aih bez uspjeha
Sv. Duh - 1 aih bez uspjeha
Sv. Duh - IVF-ICSI :luv još jedna srećica :luv

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

24 vel 2014, 22:11

Hej curke, ja sam vam prvi put uopšte na nekom forumu, pa tako ako negdje pogriješim nemojte mi uzeti za zlo :)
Naime, ja i mm u braku smo već 5 godina i nemamo djecu. Nalazi kazu sve ok. Kod mene sve super i kod njega takođe ali se nista ne događa. Doktor kaže jedan od onih slučajeva koje jednostavno ne mogu objasniti. Nakon kontrolisanih odnosa i 4 neuspješne inseminacije odlučili smo se na VTO. I evo me sad ovdje s vama ;).
Embriotransfer urađen 17.02. vraćene dvije kako dok. kaže odlične blastociste i sad kao na iglama iščekujem i osluškujem. Ako ima još takvih neka se jave pa da zajedno iščekujemo :lebdi

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

24 vel 2014, 22:38

Dobro nam dosla.To je ono kako zovu idopatska neplodnost,kad nema razloga a nema zaceca...Iskreno se nadam da ces nas ubrzo davit sa trudnickim problemima

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

25 vel 2014, 20:03

Dobro nam došla draga mikica, piši gdje ste išli na IVF? U BiH ili RH, koja klinika? Ako je nemamo na popisu dodat ćemo je pa nam piši sve detalje :) Blastociste i još k tome odlične zvuči odlično, vjerujem u uspjeh :luv :kiss

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

07 ožu 2014, 20:52

Bok cure..malo mi je trebalo da shvatim ovo predstavljanje...ja sam to vec napravila na stranici heparinke- trombofilija(midlim da se tako zove) ...i pisem na mobu pa oprostite na gresksma:)
Dakle ja 1981 antifosfolipidni sindrom, gen. Faktori trombofilije su ok.
Mm sve ok. 2010 prvi spont, 2012 drugi spont. Nakon toga pokusyvamo ali nista se nd hvats.
napravili 2 inseminacije ali bez uspjeha. Sad sam na prirodnom Ivf , transfer 27/2 1 setesost.embrija.uzimam 2500 fragmin, 3x2 utrogestan i folna 800.
mislim da sam sve napisala:) ako nisam vicite;)))
Puse

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

08 ožu 2014, 21:44

dosta za pocetak :nata jos cemo izvuci mi svasta od tebe... :lol Dobro nam dosla draga.I sto prije otisla na trudnicki...

Zelim ti svu sricu svita da ovaj jedan zametak se primi za svoju mamu,i ne pusta punih 9 miseci,moze i koji dan preko,jelda??

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

16 ožu 2014, 11:35

Eto i mene ovdje,muz i ja '85 godiste,2,5 godine u braku.Prva trudnoca prirodna 2011 zavrsila missed ab-om u 9tt ,prestalo kucat srce,kiretaza.Sada vec 2 godine pokusavamo ali nista.Prvi spermiogram astenoteratozo,nakon 2 mjeseca vitamina i cajeva normospermia.Kod mene epi,hipertireoza,sve pod kontrolom,AMH 4.0,los odnos fsh i lh :-(

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

16 ožu 2014, 17:24

Dobro nam dosla snelly.Pa ti si moja vrsnjakinja...Znaj da smo tu za tebe i sto god te bude zanimalo,ili makar da se malo pojadas,ili nas obradujes i razveselis srcu dragim vjestima,ili pak samo procaskas kakav ti je dan bio,znas da smo tu.Pisi slobodno. :kiss :kisichagic

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

20 ožu 2014, 23:23

Evo da se i ja predstavim...
33 godine, uskoro 34, muž 37
Curica 2006. :luv (prirodna trudnoća)
Na drugoj trudnoći radimo 3 godine, od toga 2 godine u postupcima jer je moj AMH u međuvremenu pao u depresiju (crni humor)
On ok, ja: nizak AMH, hormoni ok, prohodnost ok, odradila laparoskopiju zbog endometrioze
Dosada smo prošli 3 AIH, 2 IVF, 3. IVF u tijeku
Jedna trodnevna mrvica vraćena, beta za 11 dana

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

24 ožu 2014, 21:02

Brita dobro nam dosla.Drago mi je da si nam se pridruzila...Pisi na temama koje te zanimaju,i obavezno nas sad obavjestavaj dan po dan o pocetku tvoje trudnoce! vibram :)

Re: PRIJAVAK i PREDSTAVLJANJE

21 ožu 2016, 23:19

Lijep pozdrav svima! Nedavno sam se prijavila na forum da s vama kratim vrijeme dok čekam da se i meni osmjehne sreća. :)

Moja priča ide ovako . Moj muž i ja se borimo već 5 godina za naše čudo. Napokon nam je bilo uspjelo uz klomifene + ciljane, prošle godine.
Ali naša sreća nije dugo trajala. U 11 mj prošle godine u 22+ 4 tt ostali smo bez naše curice. :place
Sad smo opet na početku. :( Slijedeći ciklus bi opet trebali krenuti sa klomifenima, ali mm i ja smo odlučili probati još ovaj ciklus.
Tako da smo sada u iščekivanju 15dpo.. i nadamo se da ćemo uspjeti bez klomifena. Sretno svima. :sve
Odgovori