Sada je: 28 ožu 2024, 09:57.

POTPOMOGNUTA NA VV

Sve u vezi s problemom neplodnosti. Tu smo da zajedno otvorimo put našim bebicama!

Moderator/ica: Floribunda

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la Marinčica » 04 lis 2015, 16:03

Šareni Artikal je napisao/la:Hvala na brzom odgovoru :) Da li se ja narucujem kod odredenog doktora ili me oni dodijele nekome?Menu je sve novo,pa mi svaka preporuka dobro dode.....


pa jesu li ti kaj sestre rekle kod kojeg dr. ides??
ako ti hoces mozes rec hocu kod tog i tog dr.
kaj si obavila u subotu??? piši nam :)
ja 72. mm 71.
vise ni ne brojim koliko sam puta bila na icsi.....
nasa prica je zavrsena (4 mj. 2014)
Marinčica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 31
Pridružen/a: 19 ožu 2010, 11:39
Lokacija: ZG- Sesvete

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la Šareni Artikal » 04 lis 2015, 19:08

Ma bila je lazna uzbuna,jos uvijek cekam 1dc,pa cu zvati...pretpostavljam sutra,prekosutra....bila sam u inozemstvu pa se nisam javila,sorry
Šareni Artikal
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 lis 2015, 17:04

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la Šareni Artikal » 06 lis 2015, 23:33

Zvala sam jucer i narucena sam za iducu srijedu kod doktorice....poslije 11 sa svim nalazima. Evo,cisto radio povratne informacije.
Šareni Artikal
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 lis 2015, 17:04

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la Marinčica » 08 lis 2015, 15:18

Šareni Artikal je napisao/la:Zvala sam jucer i narucena sam za iducu srijedu kod doktorice....poslije 11 sa svim nalazima. Evo,cisto radio povratne informacije.


super, zelim ti puno srece i da cim prije ostanes trudna :)
ja 72. mm 71.
vise ni ne brojim koliko sam puta bila na icsi.....
nasa prica je zavrsena (4 mj. 2014)
Marinčica
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 31
Pridružen/a: 19 ožu 2010, 11:39
Lokacija: ZG- Sesvete

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la Sveky » 08 vel 2016, 11:01

Bok svima.
Evo da se i ja malo "požalim".
Krenula sam opet od početka s novim partnerom i svim nalazima da vidimo na koji način do oplodnje.
Prije sam išla kod dr.Alebica ali je on otišao pvt pa sam sada kod dr.Jukic. Zna tko što o njoj, kakva je i to?
Nalazi hormona su mi dosta loši pa me šalje endrologu, povišena inzulinska rezistencija i THS3.
Partneru nakon prvog spermiograma koji je napravio dok je bio prehlađen ovaj sada kad je zdrav još gori. Ima dosta bakterija, nekakvu upalu itd. I pošalje ona njega vaditi bris itd kod dr.Perosa na istom katu. Mi po uputnicu i zovem kažu šalji mailom ili osobno opet doći. Posaljem mailom i dobimo odgovor da dr. Peros ne radi to. Ok, wtf? Zna netko što o tome?
Sveky
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 08 vel 2016, 10:52

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la ZagrebZagreb » 09 ožu 2016, 17:58

Pozdrav!
Prvi puta se javljam s nadom u neka nova saznanja.
Pročitala sam dosta toga, no vise je starijih postova.
Zanima me je li na VV jos uvijek sve isto kao i tada (većina pročitanog oko 2010.), ili ima nekih koji su u zadnje vrijeme kretali na ivf-icsi?
Na propitivanju prohodnosti nisam bila, imam ovulacije koje osjetim svaki put, par dana osjećam a potvrđujem ih trakicama. Hormoni su mi u redu. Vec godinu dana (znam da nije dugo, ali je nama preeeedugo) pokušavamo i ciljamo i nista.
Prošli mjesec spermiogram privatno - los, nakon toga spermiogram u VV jako los (svega premalo no hvala Bogu ipak ih ima) i sada čekamo nove nalaze-uzv i hormone i urolog(vario..)
Mene zanima ustvari kada se prijavim za oplodnju koloko se otprilike ceka da krenem u postupak, zatim me zanima s obzirom na los nalaz sjemena trebam li ici na propitivanje/propuhivanje jajnika kad po svemu sudeći necu moći drugo nego icsi...
I koliko je sve to bolni postupak ( to s jajnicima, punkcije-uzimanje jajašca, vraćanje...),ne znam nikoga kog bih mogla pitati, a strah me svega, pretrpit cu bol ali bih htjela znati ranije...
Znaci unatoč čitanju nemam pojma o tome, i :( stara sam... 77' berba
Oprostite na sletu pitanja, oprostite ako pitam sto vec pise no ne snalazim se bas naj u ovom svemu i mozak mi je (sto je vjerujem ovdje jasno) prebukiran jednom mišlju -beeeeeba, bebeeee!!! (Voljela bih i blizance, jedno od pitanja je i ima li uspjeha/izgleda i za takav ishod?
Hvala puno unaprijed na bilo kakvim odgovorima
Pozdrav
ZagrebZagreb
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 ožu 2016, 17:24

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la mare30 » 09 ožu 2016, 20:45

Ja mislim da neces morati na hsg s obzirom na los spermiogram. Sta se tice cekanja na postupak procitaj temu na rodi potpomognuta na vv, tamo ces naci svjeze informacije. a sta se tice punkcije boli ko vrag ali kratko traje! Takvo je barem moje iskustvo! Sretno!!!
slika
slika
Avatar
mare30
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 296
Pridružen/a: 23 pro 2009, 22:54

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la ZagrebZagreb » 09 ožu 2016, 20:59

Hvala puuuno, mare30, pogledat cu i tamo novosti -mozda nađem jos sto zanimljivo.
ZagrebZagreb
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 2
Pridružen/a: 09 ožu 2016, 17:24

Re: POTPOMOGNUTA NA VV

PostPostao/la WeltZumerr12hr » 17 svi 2023, 13:23

obrisano radi spama
WeltZumerr12hr
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 17 tra 2023, 13:55

Prethodna

Natrag na Neplodnost

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.