Switch to full style
Za sve koji su u postupku posvajanja, udomljenja. Sve o zakonima, centrima za socijalnu skrb, ali i osobne priče kako smo uspjele. Tu smo da damo potporu i snagu za krenuti dalje do cilja - postati roditelj!
Odgovori

Što je danas lijep i sunčan dan

29 lis 2012, 20:20

Ovo je moj tisućiti post i mogu s ponosom reći da sutra nas čeka nešto novo, nešto drugačije. Nadam se da će to biti prva stepenica u ostatku našeg života. Sutra mm i ja idemo na prvi razgovor u CZSS kako bi postali posvojitelji i uspjeli posvojiti jednog malog anđela. Malo smo uzbuđeni, ali vjerujemo da će sve biti dobro :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 lis 2012, 20:54

Mora bit sve dobro.. Sretnooo do neba :joy :joy :joy :joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 lis 2012, 23:14

želim vam svu sreću ovog svijeta :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 lis 2012, 23:32

ančice - neka vam se i nebo smiluje :moli

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 lis 2012, 23:34

Sretno :)

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

29 lis 2012, 23:43

Sretno! :joy
To je nešto prekrasno, najljepše šta može biti i za vas i za dijete! :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 09:15

Drago mi je što sam otvorila ovaj topic, želim vam svu sreću ovog svijeta :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 10:26

Zelim ti puno srece
I da sto prije budete roditelji :proljece

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 10:35

Anci sretno do neba i nazad ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
ljubim te :kiss :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 10:43

Anika30 je napisao/la:ančice - neka vam se i nebo smiluje :moli


:moli

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 10:45

sretno :joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 10:46

:luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 11:08

Samo hrabro :luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 11:09

Sretno :luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 11:09

Sretnoo, od srcaa!Kako je bilo? :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 11:55

ancice, sretno vam bilo :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 12:15

prekrasno :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 16:15

ja tek sad vidim tvoj topic,tako mi je drago...nadam se da ces ubrzo postati mama jednog malog andjela...ili pak dva...zelim da ti ovo vrime cekanja sto prije prodje ,ako ti treba bilo sto slobodno mi se javi na pp!!!Pusa velika...bas sam sretna.... :kiss :kiss :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 16:18

i ja tek sad vidim, sretno draga od :luv :joy :joy :joy

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 21:44

Hvala cure svima!!!!!! :vi
Flor, znaš da ću ti se javiti, ti si mi uzor u posvajanju, i mi smo razmišljali najprije udomit ako treba pa onda posvojit.
Bili smo danas na prvom razgovoru, baš sam bila uzbuđena, mm cool-bodrio me nek samo budem što jesam, tak je i bilo. Imali smo razgovor s psihologicom i soc radnicom, pitali su nas naše opće podatke, pa podatke o obitelji (kad je tko rođen, s čime se bavi, ...) Ja sam znala datume rođenja od mm-ove obitelji, a on o poslu mojih roditelja, psihologica je rekla da joj je baš slatko kako ja znam podatke o njegovima, a on o mojima. Pitali su nas kakvo smo djetinjstvo imali, čime se bavimo, o hobijima, da li smo zdravi, o prihodima, što posjedujemo, koliko znamo o djeci tj koliko smo bili u kontaktu s djecom,...2 sata smo bili na razgovoru i razgovor je bio jako ugodan. Na kraju su nas pitali kako bi odgajali dijete i rekla sam naravno puno ljubavi i puno kvalitetnog vremena s djecom. Sviđalo im se što radim s djecom i pitali su me svašta o mom poslu.
Na kraju su nam rekle kako su sigurne da ćemo biti dobri roditelji i zato jer dolazimo iz skladnih obitelji (roditelji u braku, živimo s njegovima). Naravno, pitale su nas kakvo bi mi dijete, pa smo rekli do 5 god. starosti, ostalo nam je svejedno. Naravno, svi bi što mlađe dijete pa se i mi potajno nadamo, ali ne isključujemo i malo starije. Naravno, ne mogu se zamisliti da posvojimo nekakvog 10-godišnjaka pošto mi je 30 god, ali možda jednog dana kad budemo već imali djece, tko zna.
Sad čekamo da nam dođu u posjetu nakon ovih praznika, ima da se kuća blista!!!!

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 22:08

Super draga! Baš mi je drago šta je sve prošlo glatko i želim vam puuuuno sreće i što skorije ostvarenje sna!!!! :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 22:37

Ančice,nemaš pojma koliko mi je drago vidjeti tvoju objavu.Želim vam puno sreće,i da brzo postanete roditelji. :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

30 lis 2012, 22:42

Želim ti da ti se snovi ostvare i da što prije zagrlite svoje djetešce :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

31 lis 2012, 00:22

Ančice drago mi je da si zadovoljna razgovorom :) , jesu li govorili što s rokovima?

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

31 lis 2012, 10:14

ancice predivno!!! :kiss

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

31 lis 2012, 10:26

Ancice, osjecam entuzijazam kroz redove koje pises :srca
Tako i treba,samo naprijed

Drago mi je da ste imali ugodan razgovor.
Lakse je ako imas dobar tim strucnjaka koji ce te vodii kroz postupak.
Najvaznije je da budete iskreni i sve ce biti ok.

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

31 lis 2012, 19:04

Anika30 je napisao/la:Ančice drago mi je da si zadovoljna razgovorom :) , jesu li govorili što s rokovima?

Na kakve rokove točno misliš? Čekali smo 2,5 mjeseca od slanja molbe do prvog razgovora, ali je soc radnica obećala da će ostalo ići brže!!! Ok, znamo čekati, čekamo već 6 godina na bebu tako da smo strpljivi :) . Baš uživam u toj situaciji, vjerujem da neće biti problem da dobimo zeleno svjetlo za posvajanje! Dugo smo o tome razmišljali, pomalo me bilo strah jer ja nisam zaposlena (radim na ugovor o djelu), ali nisu ništa rekli za to, pitali su nas za prihode i da li imamo kredit (nemamo) pa na kraju i ne ispadne tak loše sve skupa. Pitali su nas tko je to inicirao pa je mm rekao kako smo oboje nekako o tome razmišljali dok se nismo konačno odlučili, ali da smo uvijek bili za! Baš me iznenadio. :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

31 lis 2012, 19:17

zelim vam svu srecu :luv :luv :luv

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

31 lis 2012, 20:44

Sretno!!
I neka vam dani sto prije postanu jos divniji i suncaniji u troje!! :le

Re: Što je danas lijep i sunčan dan

01 stu 2012, 19:35

želim ti svu sreću ovog svijeta....uskoro ćeš biti MAMA... :dada :dada :kiss
Odgovori