Ovdje možete podijeliti sa nama one najljepše vijesti o rođenju bebice, kako bi se i mi, zajedno sa vama, radovali malim zamotuljcima. Ovdje možete i čestitati i poželjeti sve najljepše želje prinovama i njihovim roditeljima.
Odgovori

Re: Arkana rodila!!!!!

03 kol 2009, 22:49

Dragoj mami želim čestitati od srca, a malom, dugo željenom princu zaželjeti dobrodošlicu i dug, zdrav i sretan život!
Presladak je! :srca

Re: Arkana rodila!!!!!

03 kol 2009, 23:12

draga Arkana tebi i tvome predivnome djecacicu, kao i ponosnome tati zelim svako dobro i cestitam od srca! :srca

neka vas Bog cuva................ :proljece


(ps. za cestitku nikada nije kasno, zar ne?)

:kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

04 kol 2009, 11:51

Ako postoji nada i vjera da sve je moguće ti i tvoj prekrasan sin to ste nam svima skupa dokazali.A sad uživajte jer stvarno ste zaslužili. :srca

Re: Arkana rodila!!!!!

04 kol 2009, 15:38

Zivio, mali misu! :srca

Re: Arkana rodila!!!!!

04 kol 2009, 16:19

Čestitam od srca :joy

Re: Arkana rodila!!!!!

04 kol 2009, 17:13

Cestitam i ovdje!!! Jedva cekam jos slicica :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

05 kol 2009, 10:52

Naravno da ja kasno stizem ali za dobre i od srca lijepe zelje nikad nije kasno :srca

Neka vam je sretan, zdrav i veseo i da znas da se rijetko rasplacem na ovakve vijesti ali tvoja me je recenica bas dirnula

Arkana10 je napisao/la: napokon sam kompletna, moj svemir je savrsen. hvala iskreno svima... idem jer cu se raspasti od srece...


uzivaj mila u mirisu i dodiru i zelim ti brz oporavak! :srca :buket

Re: Arkana rodila!!!!!

05 kol 2009, 11:03

Arkana :luv nemam riječi od osjećaja. Ljubi ga i mazi, miriši i dodiruj, neizmjerno se veselim što ste napokon zajedno. :ljubav

Re: Arkana rodila!!!!!

05 kol 2009, 19:55

Cestitamo na bebici i nadam se da ste vec doma i da je sve dobro proslo!!!

:joy :joy :joy :joy :joy

Re: Arkana rodila!!!!!

05 kol 2009, 20:13

tek sad vidim.
čestitam, čestitam, čestitam, čestitam, čestitaaaaaam :joy :joy :rodj :nana :srca :luv :le

Re: Arkana rodila!!!!!

05 kol 2009, 23:00

Čestitam :buket :joy
Mami brz oporavak,a malom mišu velika :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

06 kol 2009, 04:22

Draga moja moderatorice, ma ne od srca, nego od milijun srdaca ti zelim cestitati - postala si mama. Uzivajte vas troje u zivotu koji je pred vama i samo se ljubite. Najveca pusa djecacicu :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

06 kol 2009, 11:31

cestike od srca! velika dobrodoslica malom zlatu!

Re: Arkana rodila!!!!!

06 kol 2009, 19:26

jos jednom, hvala vam cure od srca
Danas smo bili kod pedijatra. Julian je na porodu progutao mekonijsku vodu, pa smo trebali ici na kontrolu.
u 7 dana je dobio 450gr.
pohvalila nas pedijatrica da smo odlicni, da odlicno napredujemo.
Sto se tice poroda, dobila sam skoro sve sto sam htela, ali sa velikom borbom.
nakon poroda smo bili non stop zajedno, sto je meni bilo jako vazno. nazvali su me mama lavica jer nisam davala da ga pregledavaju van sobe, sve su radili pred mojim ocima.
Trudovi poceli u 2 po ponoci, bili kod kuce do jutra u 8. dosla sam otvorena 5 prstiju, u 10 i nesto prsnuo vodenjak, u 10.45 rodila sam Juliana.
Bile su duge, intenzivne kontrakcije bez pauze. Nisam dozvolila drip, prokidanje vodenjaka i sve intervencije.
Bila sam prva mama u Makedoniji sa planom poroda. Zbog toga sam dobila epizotomiju samo da mi doktor dokaze da ne moze sve biti po planu.
Napisacu pricu poroda uskoro. Hvala jos jednom...
Julian je jednostavno smisao mog zivota. :luv

Re: Arkana rodila!!!!!

06 kol 2009, 20:13

Super, bas mi je drago da je bilo kao sto si isplanirala ili barem skoro tako, no brzo ste vi to sve odradili pa stvarno nije bilo ni potrebe da interveniraju.
A ovo za mamu lavicu :srca, koliko si se nacekala i red je da ga vise ne ispustas iz ruke :zivili
Cuvaj svoje malo zlato i uzivajte! A za dobivenih 450g :5.

Re: Arkana rodila!!!!!

06 kol 2009, 21:46

:kiss Za malog Lava mora bit mama lavica i nikako drugačije,uživaj najdraža naša :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

06 kol 2009, 22:18

Lavice :srca i ljubi svojeg malog lavića :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

06 kol 2009, 23:29

Dobrodosao mali lave :ljubav

Re: Arkana rodila!!!!!

07 kol 2009, 00:07

arkana ma svaka cast,stvarno si me oborila sa nogu,jaka si zena!!!!!ljubi svog malog lavica.
jako sam sretna zbog tebe :joy

Re: Arkana rodila!!!!!

07 kol 2009, 05:00

nisam ni ocekivala nista manje :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

07 kol 2009, 09:00

Cestitam od srca na rodjenju malog deckica. Predivan je :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

07 kol 2009, 13:36

od srca ti čestitam! prekrasan je mali miš s avatara!

Re: Arkana rodila!!!!!

07 kol 2009, 19:12

hvala vam cure :srca

Re: Arkana rodila!!!!!

09 kol 2009, 22:08

Čestitam i ovdje!

Re: Arkana rodila!!!!!

09 kol 2009, 23:40

joj Arkana tek sad vidim!!!!!!!!! Čestitaaaaaaammmmm aaaaaa super je dečko prekrasni divnoga imena!!!!!!!!!!!

Svaka čast mamice i uživaj u svojem savršenstvu, zaslužila si :kiss :srca :joy

Re: Arkana rodila!!!!!

11 kol 2009, 08:36

Arkana, čestitam ti od srca :srca
Sjećam se, jednom davno, da sam napisala da ćeš neki okrugli broj postova dočekati s bebom u ruci.
Čekanje tog okruglog broja malo se produljilo, ali ipak se desilo. Sretno mama!

Re: Arkana rodila!!!!!

11 kol 2009, 09:23

hvala vam jos jednom cure :srca

Re: Arkana rodila!!!!!

19 kol 2009, 23:42

Tako bih htjela napisati nešto što bi opisalo moju radost i ushićenje zbog toga što si napokon TI postala MAMA.... a shvaćem da su pred ovim riječi tako ništavne....
Draga, borac si i izborila si se za svoj svemir .... a tko bi ga takvoj lafici uskratio (to sam oduvijek znala).
Čestitke od srca! :kiss !Julianu

Re: Arkana rodila!!!!!

20 kol 2009, 09:13

Draga,nisam stigla ni cestitati ti.. :hug

Sve najbolje tebi i suprugu a Julianu velika dobrodoslica :kiss

Re: Arkana rodila!!!!!

22 kol 2009, 23:17

Tek sad ovo vidim, najiskrenije cestitke ti saljem, tebi i muzu i puse malenome! :buket
Odgovori