Sada je: 22 vel 2020, 02:59.

Rodio se Tian...

Ovdje možete podijeliti sa nama one najljepše vijesti o rođenju bebice, kako bi se i mi, zajedno sa vama, radovali malim zamotuljcima. Ovdje možete i čestitati i poželjeti sve najljepše želje prinovama i njihovim roditeljima.

Moderator/ica: Diami

Rodio se Tian...

PostPostao/la okasa » 29 sij 2012, 22:37

Doduše Tian se rodio prije 16 mjeseci, ali tek sad sam se odlučila nešto o tome napisati na forumu. Mjeseci su projurili i još se prisjećam prvih dana kad smo ga donesli doma. On je sad dečkić koji zna što hoće, a mamina dojka mu je još ono najslađe, iako u početku to nije bilo tako.
:)
okasa
Samo sam naišla
Samo sam naišla

Re: Rodio se Tian...

PostPostao/la snowwhite » 29 sij 2012, 22:44

Dobro nam dosla na forum.
Cestitam na deckicu zanimljivog imena. Bas po mom gustu :srca
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
snowwhite
Nije unikat!

PostPostao/la MON » 29 sij 2012, 23:02

Dobro nam došla i čestitam! :srca
MON
Intelektualni snob

PostPostao/la okasa » 25 vel 2012, 22:09

Hvala na dobrodošlici. Nažalost nemam previše vremena biti za kompom, pa nekad prođe i koji mjesec prije nego što se javim. Samo da se pohvalim da sam ja malcu dala ime. Mislili smo da će biti curica. Tek smo s nekih 7 mjeseci trudnoće saznali da je dećko, a imali smo samo ženska imena...Tia, Tigana..., pa sam od toga napravila kombinaciju za dečka i odma nam se dopalo.
okasa
Samo sam naišla
Samo sam naišla

PostPostao/la okasa » 25 lip 2012, 18:02

Evo danas smo se uputili u igraonicu u novi city centar na Zitnjaku. Nije nam bas usput jer zivimo na Krugama, ali smo ipak odlucili otici jer smo culi da je super. Suprug nas je tamo ostavio, a on je otisao poslom dalje.

Dosla sam sa malcem do neke vrste porte i kad nam kaze teta da ne mozemo uci jer ima previse djece. Kako sad pak previse djece, a kazu da je velicine 500m kvadratnih? Kao da ima previse djece koju su roditelji ostavili na cuvanju dok shoppingiraju (od 3 god pa na dalje), pa nema mjesta za one koji dolaze u pratnji s roditeljima. A kako mi je bilo zao malca...pokusavao je otvoriti vrata i uci unutra jer je vec pikirao gdje se hoce igrati.

Inace smo prije odlaska otisli na net da vidimo gdje je igraonica i dali ima kakav info o njoj i nigdje nije nista pisalo da je limitiran broj djece koju mogu primiti. Uglavnom, vise ne idemo tamo.

Eto da znate ako mislite ici tamo, da cete se mozda morati jednostavno okrenuti i otici.
okasa
Samo sam naišla
Samo sam naišla

Natrag na Rodila se beba!

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.