Sada je: 25 tra 2024, 22:08.

Kako dojiti kod povratka na posao- iskustva i savjeti

O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.

Moderatori/ce: Diami, nevenera

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la lastavica » 18 kol 2003, 11:06

Evo mene prvi dan na poslu. Dojila sam u pola osam. A dalje ću pratiti razvoj situacije. Sva sreća što je kolegica na poslu, pa se mogu pipati po prsima i u sobi. Inače sam već za vikend malo smanjila dojenje. Bar se nadam.<
>Inače što se tiče mastitisa. Jedno tri puta su mi se u ovih 11 mjeseci stvorile kvrge. Uspijela sam ih riješiti pojačanim dojenjem te dojke, masažom i kupusom.<
>Natasha, da vratile smo se nakon 2 mjeseca mora i apstinencije od foruma.<
>Pozdrav svima Lara 13.07.2002.<i></i>
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15454
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la TiFilMama » 18 kol 2003, 11:51

off topic<
><
>pozdrav Lari i Vesni!!<
><
> <i></i>
Avatar
TiFilMama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1170
Pridružen/a: 10 srp 2002, 10:16

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la natasha32 » 20 kol 2003, 02:36

da, vidila sam da vas nema eh, dva mjeseca mora.... <
><
><
>javi koliko stignes kako vam ide... kako si se organizirala... Hanna (18.9.2001.) i Andrej (24.11.1989.)<i></i>
natasha32
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 773
Pridružen/a: 08 ruj 2001, 13:27

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la folne » 25 kol 2003, 18:50

Čekamo novosti! Kako vam ide? <i></i>
The basis of your life is freedom; the purpose of your life is joy.
AH
Avatar
folne
Mladenka
 
Postovi: 31648
Pridružen/a: 11 kol 2001, 13:26
Lokacija: So who what no

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la lastavica » 26 kol 2003, 11:30

Sve je prošlo odlično. Nisam imala problema, osim kad bi išla doma cicke su išle ispred mene.<
>Lara je znala tati dizati majicu i gledati
adavice, ali nije bila oduševljena s dlakama.<
>Jučer kad sam došla doma nije me htjela 5 minuta gledati, a onda je navalila na sisanje. Lara 13.07.2002.<i></i>
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15454
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la Qwerty030 » 26 kol 2003, 13:43

Quote:Lara je znala tati dizati majicu i gledati
adavice, ali nije bila oduševljena s dlakama<
><
> <
> <
>Jusuf 09.04.2003<
><
><
><i></i>
__--# Dodirni svoje rijeci rukama...#--__
Avatar
Qwerty030
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 408
Pridružen/a: 25 ruj 2002, 11:41

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la suncana » 26 kol 2003, 20:44

Ovo sa dlakama je , Marta
adavice svojeg tate samo okreće među prstima i mi to zovemo fino biranje stanice. <
><
>Drago mi je da vam ide do
o, tko zna možda i nas to čeka. Marta, 24.11.2002.<i></i>
suncana
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 21
Pridružen/a: 13 stu 2002, 18:43

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la prviputmama » 26 kol 2003, 23:50

super da je sve proslo bez problema!<
>moj mali pozderuh doji sto put(ne bas, ali 20 sigurno) na dan, cesce nego ikad, i gubim nadu da bumo ikad smanjili
oj podoja, bez obzira na dohranu. a trebala bi razmisljati o poslu. Vito, 08.01.03<i></i>
prviputmama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 70
Pridružen/a: 27 srp 2002, 14:54

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la lastavica » 27 kol 2003, 08:43

Prviputmama, Lara kad je imala kao tvoj Vito isto je dojila puno, puno puta, a od dohrane žličica-dvije Lara 13.07.2002.<i></i>
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15454
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la Barbi » 27 kol 2003, 09:47

Vesna, planiraš li Laru dati u jaslice ili da je netko čuva?<
>Eto mene s bolnom točkom.<
><
>Sorry ako si negdje to već napisala, nisam sve čitala.<
><
>A što se dojenja tiče, mene je prvo vrijeme Patrik isto dočekivao s posla i odmah skakao na cicu, a sad dva mjeseca kasnije po danu za cicu uopće nije zainteresiran. <
>Ostali smo na večernjem podoju pred spavanje (kojeg prije nismo imali) i pokojem noćnom.<
> Patrik, 10.06.2002., Blizanac<i></i>
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la Natasa36 » 27 kol 2003, 11:36

Joj, sve mi je ovo tak poznato. Ja sam počela raditi prije mjesec dana, kad je Miriam navršila 6 mjeseci, ali srećom radim pola radnog vremena. Mi smo mjesec dana prije počeli uvoditi jedan samostalan o
ok, tako da se ona napapa. Ponekad zaspi poslije ručka a bogme ponekad i sa suzicama čeka cicu - nema nekog pravila. Svejedno kroz dan dojim 3-4 x dnevno, ovisno o tome da li zaspi ili ne. A moja su se prsa super prilagodila - u početku malo pune ali sad sve OK. Svejedno, bez jastučića nikud.<
>Meni je veći problem psihologija - stalno mislim na nju ... i iako volim svoj posao, jedva čekam povratak doma.<
>Budući je načeta i tema čuvanja - mi smo našli dadilju jer drugačije ne ide (nema tko , imamo manjak sposobnih baka)... <i></i>
Everything will be fine at the end.
If it is not fine, it is not the end :)
Avatar
Natasa36
Anka Partizanka
 
Postovi: 13264
Pridružen/a: 10 sij 2003, 14:56
Lokacija: Zagreb

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la lastavica » 27 kol 2003, 12:43

Barbi, Lara će u jaslice. U utorak nam je dan D. Lara 13.07.2002.<i></i>
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15454
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Trebam li očekivati probleme ?

PostPostao/la Barbi » 27 kol 2003, 14:46

Držim fige Lari, nama je u ponedjeljak dan D.<
><
><
>Nataša, što se deficita baka tiče i ja sam u toj kategoriji. Ali moram ti reći da mi nije ni žao jer se bojim kako bi to čuvanje izgledalo. (Imam prilike procijeniti onda kad dođi i nekako mi se ne sviđa.)<
> Patrik, 10.06.2002., Blizanac<i></i>
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Ingrid007 » 03 pro 2003, 18:36

evo malo pozitivnih vi
i od nas .<
><
>kao prvo, ni moj sin nije htijo amabas nista jest do skoro 10,5 mjeseci tak da te razumijem. <
><
>al, evo ja sam pocela raditi prosli tjedan - tocno s njegovih navrsenih godinu dana -(dotad je on fakat dojio i dobivao siku na zahtjev), al evo sve se nekako samo po sebi izreguliralo. <
><
>nas raspored dojenja sad izgleda otprilike ovako:<
>- dojim ujutro oko 6, onda on malo jos spava do 7 kad ga spremam za vrtic. doma ne doruckuje.<
>- u vrticu je do 15 sati kad ga podize baka. onda mu ona da doma neko voce ili jogurt ili nekaj slicno<
>- u 18 sati ja dolazim kuci, prosli tjedan su mi prsa
idila vec od 15 sati, al evo sad se sve vec fino izreguliralo. u 18 sati sam ko pamela andersen i omah cim uđem u kuću stavljam malog na prsa jer se hocu raspuknut .<
><
>- jos jednom doji navecer oko 20/20.30 prije spavanja (napominjem da on spava cijelu noc vec dugo i ne dojim ga po noci osim u nekim iznimnim situacijama (bolest)<
><
><
>zelim i tebi ugodan povratak na posao i da i kod vas ovako bezbolno prođe nedojenje od cca 10 sati. ja ga iskreno nisam nista posebno spremala na to sve skupa. nekako sam si mislila da on nece ni trazit dojit kad me nema . to sam skuzila jos dok je prije redovnog polaska u jaslice imao dvotjedni period privikavanja. tada sam mu ovako kako sam ti napisala nudila dojenje i evo sve se nekako fino poslozilo. prije tog privikavanja fakat nisam nista poduzimala. do 11,5 mjeseci dojila sam nekad 5 a nekad i 25 puta u danu. doslovce.<
><
><
>p.s. ograđujem se odmah da nemam pojma jel ovo kak sam ja radila do
o ili ne (glede toga nisam konzultirala nikakvu strucnu literaturu). jednostavno sam u datom trenutku - kad sam trebala pocet radit - slijedila svoj instinkt i nametnula djetetu SVOJ ritam. i on se prilagodio. . jel to sve skupa do
o ili nije. ne znam. al kod nas stima.<
><
>sad je 20 min do 5. i jedva cekam doci doma za malo vise od sat vremena i podojiti malog. <
><
>i jos nesto. o svom psihickom stanju glede nase razdvojenosti ovdje necu. da te ne ubediram. i iako imam jos jednog sina (kojeg sam dojila DO prve godine, on je samoinicijativno prestao netom prije mog povratka na posao), ponovno sam svaki dan u komi kad ih ostavljam u vrticu, no to je tema za jedan drugi topic.<
><
>drz se , ja sam fakat oduzila...<
><
>i da. Paula ti je divna! <i></i>
Ingrid007
 

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la † Sanika » 04 pro 2003, 14:36

Hvala Ingrid! Malo si me utjesila . Znam da ce mi biti uzasno tesko odvojiti se od nje i o tome uopce necu jos razmisljati .<
><
>Pusa tvojim komadima!! <
>Paula, 6.2.2003.<i></i>
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Barbi » 04 pro 2003, 16:14

Sanika, potpuno te razumijem, i meni je bilo grozna sama pomisao da se moram vratiti na posao i biti odvojena od tog malog bića 8 sati dnevno, nekad čak i više. <
>Ali za utjehu, vrlo
zo se navikneš i relativno bezbolno vratiš u "stari" poslovni ritam. Puno strašnije ti izgleda sad kad unaprijed o tome razmišljaš, nego kad to u praksi stvarno i dođe. <
>Ja sam čak i sretna što Patrik ide u jaslice i druži se s drugim ljudima jer vidim da je to jako pozitivno utjecalo na njega. <
><
>A što se dojenja tiče, ne
ini se. Ti mali prefriganci jako do
o znaju šta mogu od koga dobiti i bez obzira, išla ona u vrtić ili je netko čuvao neće biti gladna. Papat će sigurno bolje nego što ti možeš uopće zamisliti.<
>A kad ti stigneš s posla - cice na gotovs i nadoknadit će cijelo jutro što te nije bilo. Patrik, 10.06.2002., Blizanac<i></i>
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la lastavica » 04 pro 2003, 22:21

Sanika slično je bilo i kod nas. Lara je jela zanemarive količine ostale hrane. Cica joj je bila najvažnija. Ja sam počela raditi kad je prošla 13 mjeseci, još 2 tjedna ju je čuvao MM i od 1.9 je krenula u jaslice. Jedva sam čekala da dođem kući jer su mi prsa bila puna mlijeka, ali se sve
zo izreguliralo. Lara je u početku znala imati krize. Oko 16:00 sati bi počela plakati i vikati mama, mama.<
>Po onome što mi je MM rekao i kasnije u jaslicama počela je jesti više i ostalu hranu. S tim da imamo perioda, recimo zadnja tri tjedna kad su količine jako male.<
>Što se tiče dojenja, još uvijek puno dojimo. Čim se vratimo iz jaslica,skoro pola sata se ne odvaja od cice. Pa malo, malo traži, zatim zaspi uz dojenje. Uz to i imamo i niz noćnih dojenja.<
>Ono što je nama bio najveći problem, je to što ona malo pije. Doma ima cicu pa ju vjerojatno koristi i za to, ali tete u jaslicama mi stalno to spominju. Zapravo one misle da je to njen vid otpora prema jaslicama, ali ja im kažem da ni doma ona neće puno piti. To i MM izluđuje, kad ostane sam s njom, a ona neće ništa piti. Lara 13.07.2002.<i></i>
lastavica
Lastatrans
 
Postovi: 15454
Pridružen/a: 16 tra 2002, 11:55

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Barbi » 05 pro 2003, 12:28

Vesna, i Patrik isto jako malo pije. Također su mi tete u jaslicama već to par puta naglasile, a isto tako i doma malo pije. Svako malo ga nutkam vodom i on popije gutljaj, dva a onda grglja i pljuca van. <
>Ne mogu ga prisiliti nikako da više popije, a šta da radim, valjda mu je dosta. <
>On po danu dosta manje doji, jednom ili nijednom, kad je posebno kenjkav dvaput. Po noći još preko nekoliko puta. <
>I da, opet smo se vratili na dojenje prije spavanja, prerano sam se poradovala da će priča biti dovoljna za laku noć. Patrik, 10.06.2002., Blizanac<i></i>
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Ingrid007 » 05 pro 2003, 12:59

eto i nas s problemima nepijenja .<
><
>i meni su ko i vama tete napomenule da moj mali nece nis piti. bocicu dapace uopce ni ne zna koristit . one bi zapravo najradije kad dijete cendra uvaljale bocicu, al moj mali ih ne ferma . hoce popit vodu iz case, al bocica . ja se iskreno receno ne za
injavam bas puno jer tekucinu nadoknadi dojenjem. malo je rec da on fino napreduje, pelene su mu mokre i bas me
iga.... pa necu ga sad s godinu dana ucit da pije na flasicu zato da bi tetama bilo lakse?!<
><
>a kaj se tice dojenja, ja sam iskreno receno ODUSTALA od toga da u vrticu napominjem da jos dojim. naime, tamo sam netom prije privikavanja to napomenula i tete su me pogledale ko da imam neku neizljecivu i tesku bolest uz rijeci "vi se TOG pothitno morate rijesiti" . tako da ja to tamo vise ni ne spominjem. ma, inace sam jako zadovoljna s tetama, da ne biste mislili, al ovo s pricom o dojenju sam jednostavno prekrizila. da se vise ne nerviram. <
><
>ja se samo svaki put ispocetka "cudim" u vrticu kad mi one napomenu da on nije malo pije. ja samo kazem-pa doma najnormalnije pije samo ne kazem sta. <
><
>aj cure drste se. i bas mi pase ovaj topic. <
><
>puse svima <i></i>
Ingrid007
 

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la † Sanika » 05 pro 2003, 13:24

Hvala vam puuuno mamice! Niste ni svjesne koliko ste mi pomogle . Lijepo cu pustiti da sve ide svojim tokom. <
><
>Naravno Barbi da je namjeravam dojiti kad pocnem raditi i jos duuuuugo, neka madam sama odluci kada je dosta .<
><
>A klubu "problema s pijenjem" pridruzujemo se i mi. Meni je doc rekla da ne pije puno jer joj je cica dosta pa da se ne zamaram. U zadnje vrijeme uvalim joj malo Jane na casicu.<
>A mokrih pelena fala bogu ima .<
><
>Joj ne mogu pisati jer mi Paula stalno gura ladicu s tastaturom u stol .<
><
>Zato svima velika pusa i HVALA!!!! <
>Paula, 6.2.2003.<i></i>
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Barbi » 05 pro 2003, 14:35

Samo da nadodam da kod nas u vrtiću podržavaju dojenje, smatraju produženo dojenje normalnim, čak poželjnim za lakšu adaptaciju i bolji imunitet.<
><
>Patrik isto nema bočicu, pije ili iz čaše s kljunom ili iz obične čaše što mu je draže ali je nezgodnije jer stalno hoće sve sam pa obično poslije par gutljaja slijedi presvlačenje u suhu robu.<
><
> Patrik, 10.06.2002., Blizanac<i></i>
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la prviputmama » 05 pro 2003, 16:30

super topic , ohra
ujuci ! trebal nam bude itekak, samo se nadam da imamo jos koji mjesec fore. naime, ne vracam se na posel, nego tek krecem, kad ga nadjem. a stalno odgadjam pocetak trazenja . Vito, 08.01.03<i></i>
prviputmama
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 70
Pridružen/a: 27 srp 2002, 14:54

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la ivana7997 » 07 pro 2003, 00:32

e super<
><
> i moj dojeni na zahtjev malac ne pije puno pa sam vam samo htjela rec da ste me utjesile jer nema kaj nisam smisljala da ga nekak napijem - a isto nema bocicu <
><
>da se ne uzrujavam, ha? <i></i>
Avatar
ivana7997
Abundija
 
Postovi: 13974
Pridružen/a: 28 ožu 2002, 00:36

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Barbi » 07 pro 2003, 01:05

Ivana, ja se više ne uzrujavam oko (ne)pića. <
>Danas je popio oko 2 dl vode i cicao triput.<
>Valjda mu je dosta. Patrik, 10.06.2002., Blizanac<i></i>
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28727
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la IvanaB » 08 pro 2003, 16:16

Da ja vas pitam, jel sam jos daleko od dojenja, a da onda ne pricam o povratku na posao.<
><
>Dakle, kakva je praksa sa izdajanjem i onda davanjem izdojenog mlijeka djetetu kad hoce,a vi na poslu? mala beba 08.05.2004.<i></i>
Princ šarmer 04.05.2004.
Smjehuljica 16.07.2007.
Avatar
IvanaB
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 111
Pridružen/a: 10 sij 2003, 17:27
Lokacija: Zagreb

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Ingrid007 » 08 pro 2003, 18:20

ja ti nazalost ne mogu pomoc jer kad pricam o povratku na posao - imam iskustva samo sa dojenjem NAKON godinu dana. a tada se vise ne treba izdajati (odnosno, ja se ne izdajam, zaista ne znam da li netko to cini s vecim bebama, mozda ce me netko i demantirati). <
><
>no, ima tu cura koje su ranije isle raditi i koje su se izdajale (ja sam shvatila da ti tako nesto pitas) i sigurno ce ti se javiti.<
><
>u svakom slucaju, zelim ti puno srece u trudnoci i da imas sto manje problema s dojenjem! vidim da imas zelju i da se educiras, a to vec puno znaci. <i></i>
Ingrid007
 

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Maja D » 10 pro 2003, 18:31

<
>Ja sam se morala vratiti na posao kad je Ena imala oko 4 mjeseca. Jako puno sam se izdajala i stvarala zalihe mlijeka pa je Ena samo dojila do 5.5 mjeseci. Tad smo poceli sa dohranom i sada se vec malo lakse organizirati. Meni je ekipa na poslu OK, imaju razumijevanja za moje majcinske obaveze tako da mogu ostati na produzenoj pauzi ili trknuti kuci kad god mi to zatreba. <
><
><
> <
>Ena, 22.05.2003.<
><
><
><
><i></i>
Ena, 22.05.2003 & Dino, 13.06.2012
Avatar
Maja D
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 427
Pridružen/a: 07 lis 2002, 11:44
Lokacija: ...

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la natasha32 » 12 pro 2003, 19:45

ja bih samo naglasila (mada je cini mi se vec negdje i napisano, ovdje ili na 1-3) da se ne treba pripremati ranije na odvajanje, prvo jer beba se jako mijenja u par mjeseci, zatim jer svaki dan dojenja (neometanog poslom) je dobitak i za bebu i za mamu - zasto si to ranije uskratiti, a trece jer se bebe tj. u nasem slucaju uglavnom vec jednogodisnjaci prilagode cinjenici da mame (pa ni sike) dio vremena nema. <
><
>veci je problem sto je beba manja (nazalost, cesto se mame moraju vratiti na posao cak i nakon 4 mjeseca), no i to se moze rijesiti izdajanjem i organizacijom. u ovom uzrastu jednogodisnjaka sve bi trebalo
zo doci na svoje mjesto (hm, znam da je vec bilo nekoliko ovakvih topica bojim se da se ponavljam, no nema veze ), i dojenje se moze nastaviti dokle god oboje to zelite. <
><
>pripremi se da ce prvo skakati na siku kad dodjes s posla , i koliko sam pratila jedno vrijeme su ucestala duga nocna dojenja (ali to mozes imati/ili nemati i bez povratka na posao, moj slucaj npr ), i da ako bude puno nadoknadjivala vikendom, da pazis ponedjeljkom da ti ne strca mlijeko <
><
>usput - zar ste vec skoro jednogodisnjaci <
>Winter in Ireland<i></i>
natasha32
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 773
Pridružen/a: 08 ruj 2001, 13:27

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la Zak72 » 13 pro 2003, 00:30

A konkretna iskustva - mislim se vratiti nakon 6 mjeseci obveznog porodiljnog na posao. Da li stvarati zalihe ili ne? Posao mi je tri minute od doma i mislim da bi u principu mogla
isnuti na ''produženu pauzu'' ako treba i dvaput dnevno (radim od 7-15) ali neke mi dane tempo posla neće baš to dozvoljavati. Jel mi onda bolje izdajati ili odmah po povratku naviknuti malu da neke dane bude drugačiji ''menu'' u određeno doba dana? <
>Lora 21.11.2003.<i></i>
slika
Lora 21.11.2003.
Zak72
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 19
Pridružen/a: 10 ožu 2003, 17:37

Re: Povratak na posao i dojenje na zahtjev

PostPostao/la † Sanika » 13 pro 2003, 01:06

Hvala mamice jos jednom!<
><
>Izgleda da ce mi teze biti Paulu naviknuti da se budi rano ujutro, jer si sada madam odspava do 10h, bez obzira kada ode spavati (najcesce oko 22h). To mi sad super pase ali kad krene budjenje oko 6h biti ce ajoj i njoj i meni .<
><
>Da, Natasa, evo jos nepuna dva mjeseca do godinice prve .<
><
> <
>Paula, 6.2.2003.<i></i>
Pauleta, 6.2.2003
Maksimović, 4.2.2009.
Avatar
† Sanika
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 4152
Pridružen/a: 16 kol 2002, 14:24
Lokacija: Zagreb

PrethodnaSljedeća

Natrag na Cica, boca, žlica

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.