Sada je: 05 svi 2024, 14:22.

Maja - problemi s dojenjem !!!

O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.

Moderatori/ce: Diami, nevenera

Re: Re;samo da pojasnim

PostPostao/la Maja » 17 ruj 2001, 22:08

E Astra fala ti puno, baš sam mislila te topice potražit. Srce si!<
>Tako mi je drago da sam opet tu, među nama. U bonici bih možda krenula krivim putem da nisam imala koga nazvati i uvjeriti se da je sve ono što znam teorijski primjenjivo i u praksi. Jadranka, nemam riječi zahvalnosti. Neću nikad ni moć jer je hraniti bebu svojim mlijekom najljepša stvar koja se može dogoditi ženi. (Uz to da ima i muža koji je svaki korak uz nju - kao da smo zajedno rodili tu bebu). <
>Hvala svima! Idem pročitati topice prije buđenja (još spava, nevjerojatno) <i></i>
Maja
 

Re: Re;samo da pojasnim

PostPostao/la Sandra30 » 18 ruj 2001, 07:34

Majo, sve zvuci super.<
>Za osjecaj let downa ti je jos uvijek rano.<
>Bradavice namazi mlijekom nakon podoja i osusi na zraku. <i></i>
Sandra30
 

Re: Re;samo da pojasnim

PostPostao/la Maja » 18 ruj 2001, 09:20

Super nam je bila i ova noć, sve kraće dojimo ali učinkovitije valjda jer mama stalno drži neke ručnike na cicama i grije se. naime, hladan sam tip i dost
zo mi se tijelo hladi i skužila sam da ovo jako pomaže. <
>
adavice stalno mažem mlijekom i nosim, sandra, one jastučiće kaj si mi poslala, a misli su mi sve neke "dojilje svih zemalja ujedinite se" <i></i>
Maja
 

Re: Re;samo da pojasnim

PostPostao/la Andreja1 » 18 ruj 2001, 10:06

avo Maja i Jan, samo naprijed, a goste sve odloptaj nek dođu za mjesec dana, kad ti bude sve puno lakše. <i></i>
Andreja1
 

Re: Re;samo da pojasnim

PostPostao/la Sandra30 » 18 ruj 2001, 10:09

Majo, mene su ti jastucici spasili. Doma imam cijelu garnituru:<
>vuneni, papirni, s nekakvom folijom.<
>Inace sam sve moguce stvari posudivala prijateljicama ali njih ne dam nikome!<
>Samo se ti grij! <i></i>
Sandra30
 

majo super

PostPostao/la mama lav » 18 ruj 2001, 11:39

majo drago mi je da je krenulo. a kako sam povremeni posjetitelju u zadnje vrijeme sve mi je promaklo pa se tek sada javljam. cure su ti sve vec rekle.<
>i ja sam se osjecala kako si ono napisala "doilje svih zemalja...".sada se samo naoruzaj sigurnosti u sebe i u cinjenicu da Jan doji i da mu je to sve sto mu treba.<
>i meni je pocetak bio uzasno tezak ukljucujuci i sestre u petrovoj koje su bile grozne. a kada smo dosli doma sami smo si odredili sto nam treba...<
> <i></i>
mama lav
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 37
Pridružen/a: 27 svi 2001, 22:25

Prethodna

Natrag na Cica, boca, žlica

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.