Sada je: 18 svi 2024, 04:59.

Afektivni napadi zbog cice!

O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.

Moderatori/ce: Diami, nevenera

Afektivni napadi zbog cice!

PostPostao/la sretna22 » 26 srp 2013, 12:14

Pozdrav!

Moj sin ima 15 mj. i odvikavamo se od cice vec jako dugo ali nikako se maknut s mrtve tocke.
Uspjeli smo doc do cicanja samo prije spavanja preko dana no nocni podoji su ono sto mene izluđuje.
Kad zaspi navece prva 2 sata odguli bez da se pomakne a ostatak noci visi na cici :strah ako cica nije u ustima on urla toliko da ostaje bez zraka. Dudu varalicu ne duda a kad mu ponudim caj zabije mi flasicu u glavu. To je vec preslo svaku mjeru jer ja nemogu spavati u kinderbetu. Kicma trpi, ja neispavana, bradavice krvave pravi uzas :roll
Decko ima 13 kila i 16 zubica s kojima gricka od 23 do 08 ujutro.
Doktorica mi je rekla da mu stavim lupocet cepic jer su mozda zubi no ni cepic nije sprijecio cicanje do iznemoglosti ja neznam vise sta napraviti.
Da se razumijemo nezelim ja da on spava 20-08 bez da se pomakne neka ima 2, 3, ma nek ima i 5 podoja u noci ali kad pocica zaspe a ne ovako ovo je neizdrzivo.
Ima li tko iskustva???? Help :gaah
MAMIN HAHAR 14.05.2012.
Avatar
sretna22
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2287
Pridružen/a: 21 ruj 2011, 12:14
Lokacija: Land of Sorrow

Re: Afektivni napadi zbog cice!

PostPostao/la Vicky & Mama » 26 srp 2013, 13:04

Uh sretna :hug to triba izdržati :nesvist
Nemam neki pametan savjet, evo moj cica već 27mj :lol ali razlika je u tome šta on odavno po noći kratko pocica jedan do dva puta i nastavimo spavati.
Prvu godinu je bilo majko moja, nacicavanje do besvjesti, ali je nekako spontano prestalo hvala Bogu.
Mislim da je mamashnita od noje imala sličan problem sa svojim bebačem, otvorila je topic naziva - Ja sam mu duda - ili tako nekako pa malo prošvrljaj ;)
Sretno!
19.04.2011. V
30.06.2015. L
Avatar
Vicky & Mama
centrifugirana
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 10 tra 2012, 11:40
Lokacija: Šibenik


Natrag na Cica, boca, žlica

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.