O dojenju, (na)dohrani i prehrani djece.
Odgovori

Izdajalice - izgled grudi nakon visemjesecnog izdajanja?

02 kol 2014, 01:26

Zanima me kakav je izgled grudi nakon dugog izdajanja jer sam prvi put dojila i grudi su mi ostale skoro pa iste ali sad kad se samo izdajam imam osjecaj da necu opet imati srece jer izdajanje i dojenje za grudi je nebo i zemlja, pri izdajanju stiskanje je nesto najnormalnije i sve se mislim da to mora nekako utjecat na izgled grudi pa pitam cisto da se pripremim na katastrofu :oops:

Re: Izdajalice - izgled grudi nakon visemjesecnog izdajanja?

02 kol 2014, 03:36

Ja sam se prvi puta izdajala i cice su mi izgledale bolje nego sada kad dojim. Vrlo brzo nakon izdajanja tj kad sam se prestala su bile one stare. Sad mi se cine da imam dva ispuhana viseca balona skroz su mi drugacije i ne svidaju mi se.

Re: Izdajalice - izgled grudi nakon visemjesecnog izdajanja?

02 kol 2014, 06:50

A da nije stvar općenito u DRUGOM dojenju?
Oću reći da su možda još jedna trudnoća i još jedno dojenje (neovisno na koji način) jednostavno učinile svoje? :dunno
Pitam da znam šta me čeka kad rodim drugo :lol
(V sam dojila pune 2ipo godine i grudi su mi ok, al ipak nešto manje nego prije, al s tim sam ok, who cares :p )

Re: Izdajalice - izgled grudi nakon visemjesecnog izdajanja?

09 kol 2014, 12:45

ne virujem da je stvar samo do drugog dojenja :/

Re: Izdajalice - izgled grudi nakon visemjesecnog izdajanja?

28 ruj 2014, 02:37

nema nikog vise sa iskustvom izdajanja i izgledom grudi poslije toga :/

Re: Izdajalice - izgled grudi nakon visemjesecnog izdajanja?

28 ruj 2014, 15:27

Ja nisam nikad izdajala jer mi nije išlo, no dojim eto sad još malo pa 6g u komadu, trenutno treću bebu. Grudi su mi mlohave, sa strijama (srećom tankim i slabo vidljivim), "ispuhane". Bi li takve bile da nisam dojila ne znam. Kako god, mislim da se dugoročno isplati obzirom na korist po zdravlje bebe i mame. A mm srećom ne smeta.

Re: Izdajalice - izgled grudi nakon visemjesecnog izdajanja?

29 ruj 2014, 10:56

http://www.livestrong.com/article/48930 ... ng/#page=1

Navodno na izgled grudi u većoj mjeri utjeće trudnoća sama po sebi (hormoni), broj trudnoća, težina, dobitak kg u trudnoći, dob... nego samo dojenje, a vjerojatno i izdajanje.
Odgovori