Sada je: 15 svi 2024, 02:28.

Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

Sve o zdravlju, bolestima i preventivi.

Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

PostPostao/la vesela beba » 21 kol 2011, 10:44

Pozdrav :mah
Tražila sam već po forumu nisam našla sličan problem.
Lori,moja mlađa haharica,užasno smrdi :roll
Cura se nenormalno znoji,tuširamo se po 3 puta dnevno,i nebi znoj sam po sebi bio toliki problem da nema taj kiselo-slatki smrad onako,ko stolica u beba,nemogu ga opisat,znam samo da mi se tristo puta dogodilo da mi kažu presvuci je pokakila se,a ona presvučena na minut prije ali znoj...
Čitala sam valjda mali milijon tekstova,o dijabetesu u djece o neurološkim poremećajima...
U ponedjeljak idemo vadit krv za šećer,jednom pred pola godine smo je već vadili bolo je okej,ali onda nije ovako smrdila.
Pije dosta tekućine a sada jeli se znoji zato što pije ili pije da nadoknadi znoj neznam,još doji samo noću,na prehranu jako pazimo nejede ništa začinjeno,slatkiše i ine gluposti,živimo po tablicama,ne pije sokove samo čistu vodu,preveselo je razigrano i na oko normalno djete i zaista neznam od čega bi tako mogla smrdit.Inače niko u obitelji nema problema sa prekomjernim znojenjem.
Ali negdje sam čitala da bi to moglo bit od štitnjače a tu imamo povjest bolesti u obitelji.Ima li još tko kakvu ideju,kojem specjalistu da se obratimo,na koje simptome da pazim...
P.S. otuširana u 9 i po sada spava na meni i ja nemogu disati poviše nje :/ :/ :/
T.2008
L.2010
sjaj u tami
Avatar
vesela beba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 471
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 11:47
Lokacija: Split

Re: Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

PostPostao/la Bellatrix » 21 kol 2011, 12:37

Ma svašta bi moglo biti.
Kak je s mokrenjem. Može biti nešto s bubrezima.
Dobro je da provjerite šećer, ali on ima više acetonski miris.
Ima li zadah iz ustiju?
MOžda hormoni.
Svašta može biti.
Najbolje da se javite pedijatru i kažete da bi željeli riješiti problem i onda neka vas on šalje po redu.
Naoružajte se strpljenjem :hug
"Boji se manje, nadaj se više, jedi manje, žvači više, tuži se manje, diši više, govori manje, reci više, voli više, i sve će dobre stvari biti tvoje." slika
stara Švedska poslovica
Avatar
Bellatrix
Crveni lav s krilima
 
Postovi: 2846
Pridružen/a: 29 stu 2008, 11:17
Lokacija: Zaprešić

Re: Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

PostPostao/la Hajdi » 21 kol 2011, 12:50

Da, svom pedijatru i nek vas šalje dalje.
Avatar
Hajdi
Sveta krava
 
Postovi: 12219
Pridružen/a: 07 kol 2002, 16:02

Re: Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

PostPostao/la vesela beba » 22 kol 2011, 11:58

Jutros smo vadili krv za šećer,oko 1 će biti gotovi nalazi pa ćemo ići u pedijatrice ako nije to idemo dalje :mrgreen
Bellatrix mokrenje je uredno,pelena normalno puna,a zadah iz usta,pa čuje se malo ne toliko ružno ko ovaj znoj :/
strpljenja imamo na pretek,do dođe u paketu s dva poroda u 18mj :D
Ništa,idemo u pedice pa ćemo dalje abecednim redom,ali pitam ima li tko sličnih iskustava da nelutamo...
T.2008
L.2010
sjaj u tami
Avatar
vesela beba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 471
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 11:47
Lokacija: Split

Re: Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

PostPostao/la vesela beba » 22 kol 2011, 18:11

Šećer nije,idemo u neuropedijatra slj.tjedan da je pogleda i pošalje na metaboličke pretrage.Doktorica ju pomirisala,pozelenila kaže da tu definitivno nešto ne štima,a ja ju još otuširala sat prije,veli da nikad nije osjetila takav miris...Sunce mamino obara s nogu :mrgreen :ajme
Još jednom molim,ako je tko čuo za što slično :pusac
T.2008
L.2010
sjaj u tami
Avatar
vesela beba
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 471
Pridružen/a: 30 ožu 2009, 11:47
Lokacija: Split

Re: Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

PostPostao/la shootingstar » 05 ruj 2013, 11:47

Mi imamo isti problem, do duse nije da smrdi s vjetra, ali kad joj podignem ruku i posnifam na blizu smrdi :(
Sutra idemo kod pedijatrice, a zanima me sto je bilo s tvojom malenom na kraju? Da se psihicki pripremim na sve moguce opcije i preglede..
shootingstar
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 05 ruj 2013, 11:23

Re: Užasan miris znoja u jednoipolgodišnjakinje

PostPostao/la swenova mama » 08 ruj 2013, 18:33

stitnjacu treba provjeriti
Avatar
swenova mama
Sveta krava
 
Postovi: 7219
Pridružen/a: 11 tra 2001, 23:50


Natrag na Bubini sam!

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.