Sada je: 27 tra 2024, 08:10.

remington curl create wand

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

remington curl create wand

PostPostao/la Mala Bornica » 12 ruj 2014, 10:28

Ima u DMu sa 30% popusta, moja kcer bi ga rado imala.

Ja imam kratku kosu, nemam iskustva s takvim aparatima, pa pitam vas ima li to smisla kupovati?
B, 2001.
E, 2002.
D, 2011.
Avatar
Mala Bornica
Sunčeko
 
Postovi: 15993
Pridružen/a: 08 tra 2001, 21:47

Re: remington curl create wand

PostPostao/la Adorabla » 12 ruj 2014, 10:53

:dunno to ti je igracka ko i sve ostalo. Kupit ces joj, onda ce ona skuziti da to zahtjeva dosta vremena, spretnosti i znanja pa joj se vise nece dati nego ce ti vjerojatno kukati
Ako je cijena neznatna i ako imas jos nekoga ko ce to koristiti onda kupi. Ako ne, onda ju nagovori da spava s krpicama. To je puno jednostavnije i bezbolnije :nata
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: remington curl create wand

PostPostao/la Vicky & Mama » 12 ruj 2014, 10:57

Sestra mi ima tako nešto od remingtona (nisam sigurna jel skroz isti model) i kaže da joj je ok, al postoji jedna kvaka (s bilo kojim aparatom) - kakvu ti kosu ima kćer?
Naime, moja kosa je izrazito ravna i čvrsta (doslovno kao da je peglana) i niti jedan je takav aparat ne može nakovrčati da to traje dulje od pola sata, čak ni frizerkama to ne uspijeva :nesvist tako da ako cura ima full ravnu kosu bolje je uopće ne bacati novce na takve apatatiće :dunno a ako joj je kosa mekana i podatna za oblikovanje remington bi bio čisto ok, bitno je da jako ne oštećuje kosu...
Možda se javi još koja cura koja ga ima ;)
19.04.2011. V
30.06.2015. L
Avatar
Vicky & Mama
centrifugirana
 
Postovi: 3324
Pridružen/a: 10 tra 2012, 11:40
Lokacija: Šibenik

Re: remington curl create wand

PostPostao/la danni » 12 ruj 2014, 11:07

Adorabla je napisao/la::dunno to ti je igracka ko i sve ostalo. Kupit ces joj, onda ce ona skuziti da to zahtjeva dosta vremena, spretnosti i znanja pa joj se vise nece dati nego ce ti vjerojatno kukati
Ako je cijena neznatna i ako imas jos nekoga ko ce to koristiti onda kupi. Ako ne, onda ju nagovori da spava s krpicama. To je puno jednostavnije i bezbolnije :nata



potpis ko kuća :nata
Avatar
danni
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1624
Pridružen/a: 24 vel 2010, 14:12


Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.