Sada je: 18 tra 2024, 07:30.

operacija vena laserski

“U zdravom tijelu - zdrav duh!” - kako biti, postati ili ostati fit; mjesto za pitanja i razmišljanja o zdravlju, njezi i raznoraznim sportskim aktivnostima.

Moderatori/ce: nevenera, ivana7997

operacija vena laserski

PostPostao/la Ozana » 28 sij 2015, 01:26

Molim vas za neki savjet ili kako sam procitala da se daju rjesiti operativnim putem laserski? kolko je bolno, kolko dugo traje oporavak i sta je najgore da li ce se ponovno javiti?
mozda znate preporucit nekoga ?
Ozana
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 28 sij 2015, 00:56

Re: operacija vena laserski

PostPostao/la Sunčitza » 23 svi 2018, 00:17

Hej Ozzy ak to nisi sanirala pogledaj ovdje https://www.youtube.com/watch?v=guiR6ttEs54
Ja moram lijevu nogu riješiti jer imam kvrgave vijugave vene po cijeloj nozi...užas :gace
u fazi sam čekanja dogovora za operaciju kod dr Dragića pa bi si i termin uzela tako da si posložim stvari do rujna
Spomenut cu da sam se ranije obraćala dr. Vučiću u Zagrebu privatno. On me se nije dojmio, jako bahant i nije htio odgovoriti na moja pitanja. :(
Avatar
Sunčitza
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 22 svi 2018, 23:03

Re: operacija vena laserski

PostPostao/la zara01 » 23 svi 2018, 22:51

Ja sam sredila venu ugfs metodom prije godinu dana kod Vucica.
Slazem se da je bahat,da nisam isla preko preporuke ne bih ga u startu izabrala.
No,zahvat je odraden odlicno,cjenovno je povoljan i sad bih da moram opet isla k njemu.
T&T
Avatar
zara01
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1367
Pridružen/a: 11 vel 2011, 16:04
Lokacija: Zagreb

Re: operacija vena laserski

PostPostao/la Francka » 06 kol 2018, 20:40

Da li si išla k dr P. Dragiću u Beograd ? Da li je netko možda uklanjao kapilare laserom kod njega i koliko je tretmana potrebno, koja je cijena? Jeli istina da je najbolji u tome ?
Ne bih se nikada oprijedelila za sklerozaciju premda nije skupa metoda zbog nuspojava zatamnjenja kože i tvrdih grudica na mjestima varikoznih vena i mogućnog tromboflebitisa. Da se razumijemo ne bih željela zadovoljavajući funkcionalni i kozmetski rezultat nego vrhunski. U biti je tu golema je razlika.
Francka
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 06 kol 2018, 16:47


Natrag na Fit i zdrava

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron