Sada je: 12 svi 2024, 12:37.

njega strija poslije poroda?

Moderator/ica: direktorica svemira

Re: njega strija poslije poroda?

PostPostao/la Sandra 24 » 05 ruj 2009, 22:11

djavolcica je napisao/la:Nova sam!Trudnic,pred porod!Strije!Moj problem od puberteta,uzrok suha koza!Uzrok suhe koze je cesto tusiranje,kupke,samponi,sapuni i ...Prednost mi je sto nisam imala problema s aknama!
Strije su postale modni detalj na mom tijelu :place !Razne kreme,mlijeka i losioni mi misu pomogli!Mazala sam se non stop!
Moje misljenje:samo unosenjem odredjenog vitamina u organizam mozemo ublaziti suhu kozu!Sad koji bi to vitamin bio,neznam!ja sam koristila jedno vreme dm-ovo mlijueko za suhu kozu i nije se pokazalo losim! oko 2 € ili 4km je!
Sto se tice strija,one vremenom mijenjaju boju!Iz one tamno crvene predju u bijelu!Kao i svaki oziljak koji imate!Krvari,skori se,bude jedno vreme crven i pobeli!TJ:bude nijansu svetliji od koze!Da li postoji krema za uklanjanje neznam!Samo mislim da i ako postoji,potrebno je citavo bogadstvo da bi one najgore uklonijo!
Jedna prodavacica mi je rekla da je pocela koristiti neku kremicu,pa ce mo vidjeti ucinak!Ta krema kosta 6€ ili 12km!Tuba sadrzi 200 mm!Sad vi zamislite koliko bi nam bilo potrebno te kreme(ako je ucinkovita)da uklonimo strije?
Ako znate za nesto provjereno,a da je prirodan lijek,javite!HVALA




Ja sam koristila NEVEN iz DM-a i on je još najmasniji ako ti koža ne upija zadržava se dulje na koži.
Ali ni to ti ne garantira da nećeš dobiti strije jer ti sve ovisi o tipu kože!!!
Pozrav i želim ti sretan porod!!!
Sandra 24
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 6
Pridružen/a: 24 kol 2009, 22:38

Re: njega strija poslije poroda?

PostPostao/la sanny-o » 14 vel 2010, 21:15

Hvala, i meni si puno pomogla... :klanja
sanny-o
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 19 sij 2010, 17:02

Re: njega strija poslije poroda?

PostPostao/la Carlito » 15 vel 2010, 16:18

Ja sam imala jako puno strija na stomaku i na bokovima, i puno mi je pomogla VICHY krema protiv strija. Malo je skuplja, mislim oko 150kn, ali se isplati. Meni se strije vise i ne vide. :)
Dijete je knjiga iz koje čitamo i u koju bismo trebali pisati...
Avatar
Carlito
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 527
Pridružen/a: 01 pro 2009, 17:00
Lokacija: daleko od Australije...

Re: njega strija poslije poroda?

PostPostao/la Maša » 21 svi 2011, 14:45

DIŽEM TEMU

u zadnja 2 tjedna trudnoće odjednom naglo strije kako se beba počela spuštati.

Jali netko isprobao nešto od ovih gore savjeta? Ili nešto novog?

HVALA !!! :mah
slika slika
Avatar
Maša
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 621
Pridružen/a: 02 lis 2008, 20:47

Prethodna

Natrag na Bakina apoteka

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.