Switch to full style
Tema je zaključana

Re: I "čuda" se događaju?

06 lis 2008, 02:10

Dali mi neko moze poslati broj te gospode travarke?

Re: I "čuda" se događaju?

06 lis 2008, 21:49

jesam. :)

Re: I "čuda" se događaju?

13 lis 2008, 09:01

Može i meni broj . :3srca

Re: I "čuda" se događaju?

23 lis 2008, 10:40

Evo da prijavim svoj slučaj, jučer sam na nagovor moje drage prijateljice :3srca nazvala ovu travarku i popričala s njom oko pola sata. Zvala sam zbog migrene i bolova u koljenima. Poslat će mi čaj i ulje za mazanje, kad popijem prvu turu javit ću vam kako se osjećam. Cijena pregleda je 100 kn + troškovi čaja i ulja, mene će doći s poštarinom 250 kn. I nije strašno ako se stvarno riješim migrene. Rekla mi je da su joj do sada svi slučajevi sa migrenom uspješno izlječeni. Isto tako rekla je da je to ulje jako dobro za moj slučaj bolova u koljenima (istrošena hrskavica).
Nadam se da će uspjeti.

Re: I "čuda" se događaju?

23 lis 2008, 11:12

S nestrpljenjem očekujem tvoje rezulatate-migrena je i moja bolna tocka vec godinama,javi se :proljece

Re: I "čuda" se događaju?

24 lis 2008, 07:05

Naravno da ću se javiti, samo treba prvo popiti prvu turu, rekla mi je da traje oko mjesec dana. Ono što me začudilo je da ona ima nekoliko različitih pripravaka za migrene, što mi zvuči dobro, jer su i migrene kod mene sada drugačije, bol se nekako preselila na drugo mjesto. Uglavnom, pisat ću ...

Re: I "čuda" se događaju?

27 lis 2008, 14:34

poslala sam ti pp :proljece

Re: I "čuda" se događaju?

30 lis 2008, 17:59

Dali ima neko sto je se lijecio od neplodnosti kod te travarke?

Re: I "čuda" se događaju?

08 pro 2008, 00:24

Jeli mogu ja kako broj da dobijem ??? Molim vas , unaprijed zahvalna ! Vjerujem vise u cuda travama nego u danasnju medicinu :dunno

Re: I "čuda" se događaju?

08 pro 2008, 13:27

Molim Vas broj treba mi za mene
Hvala

Re: I "čuda" se događaju?

13 pro 2008, 19:53

Evo da se i ja malo javim od zadnjeg mog posta. :mah

Zadnju M sam dobila samo uz čaj od te travarke i mojoj sreći nije bilo kraja zbog mojeg problema sekundarne amenoreje i izostanak O. Ja sam čaj nastavila piti i to svakodnevno,ali sam napravila jednu pogrešku a to je da sam našla bila posao i to ni manje ni više nego u jednom velikom trgovačkom centru. Radila sam sve teglila teške kutije, slagala na police, čistila i radila na kasi gdje vam dnevno prođe i do 300 ljudi i imate obavezu sa svima biti uljudni i pristojni, a naslušate se takvih gluposti da ih nebi ni pas sa maslom pojeo. I još je tu obaveza i prema velikom iznosu novca koji tokom svoje smjene zaradite i sve mora štimati na kraju dana.
Uglavnom to je sve bila moja ideja da idem raditi dok moj M je bio pametan i rekao da neka budem doma jer konačno sam imala pomaka sa čajevima i da se nešto dobro počelo događati.Ali ja ne :bonk :bonk .
I tako je to teklo i M nikako da dođe, a uz to sam radila i sa gripom i temperaturom 38.5 par dana. Bolilo me sve nisam mogla ni normalno ruke dignuti.
Prošlo je 2. mjeseca od M ni traga. Rekao muž dosta je toga vidiš da ti ne donosi ništa dobroga raditi tamo. Da ne govorim da ne plaćaju prekovremene, kradu vam na plaći, radite kao stoka a da se odnose prema vama kao prema g.....
Istekao je ugovor ja sam se fino zahvalila i otišla sam. Sada sam doma (tjedan dana) i pomalo dolazim sebi.Prvo sam se naspavala i to dobro ,ali onaj osjećaj da su se prema tebi odnosili kao prema g... je još tu, nažalost, sjećanje. Sada se polako smirujem i pijuckam caj od travarke.
Zbog stresa i neispavanosti moja M je opet pocela kasniti i sve se vratilo na pocetak. Razgovarala sam sa travarkom i rekla mi je neka prvo napravim test na trudnoću da se ustanovi jesam ili nisam trudna zbog kasnjenja M. Danas sam ga napravila i rezultat je negativan :cry: . Nažalost, a bilo se lijepo nadati da mi ne kasni zbog napetosti, stresa i neispavanosti.
Rekla je travarka da ću od sada koristiti caj ( kao i do sad ) ali uz njega i biljne tablete koje mi je preporučila. Dabroston i čaj ne, jer reagiram tako da dobijem dvije M u mjesec dana.

I da još dodam bila sam na godišnjem pregledu UTZ i od kada sam počela piti taj čaj više nemam mikrocistice u mojom jajnicima. Sve se očistilo. Vidjela sam i sama sliku na ekranu i ginekologica je rekla da više nema onog vjenčića, tj. kao mala ogrlica izgleda, koji se uvijek vidio u mojim jajnicima i to na oba dva. Sada su čisti.

Evo toliko za sada kada bude bilo opet nekog pomaka javim vas se sa novim izvješćem. :proljece

Re: I "čuda" se događaju?

13 pro 2008, 22:33

Ja ju zovem zbog neplodnosti u ponedjeljak pa vam javim

Re: I "čuda" se događaju?

31 pro 2008, 15:19

Zvala sam ju tek danas i preko telefona mi se žena čini ok.
Dobit ću čaj zbog visokog prl-a koji nikako da padne i nekakve tabletice za jačanje jajne stanice :dunno
Rekla je da mi je endometrij tanak i da se jajašce nemože uhvatiti.
Čaj će doć početkom sljedećeg tjedna pa Vam javim rezultate :mah

Re: I "čuda" se događaju?

11 sij 2009, 00:49

Evo dobila sam cajeve. Ja i moj muz smo poceli da pijemo cajeve danas. Javicu vam rezultate.

Re: I "čuda" se događaju?

18 sij 2009, 15:01

Cure, držim vam fige!!!!

Re: I "čuda" se događaju?

19 sij 2009, 19:24

Dali je jos neko uspjeo sa ovim caje da se izlijeci od neplodnosti?

Re: I "čuda" se događaju?

24 sij 2009, 15:04

Evo mene sa novostima dobila sam M :joy :joy opet samo sa cajem i biljnim tabletama koje mi je travarka rekla da uzimam. Dakle opet se je nekako vratilo u "normalu" sada da jos ju dobivam svaki mjesec to bi bilo odlicno.
Od zadnji put kako mi je travarka rekla da uzimam taj caj i biljne tablete morala sam uzeti i jednu kuru Dabrostona 2x1 na dan 10 dana da dobijem M jer je nisam imala 2 mjeseca, to mi je rekla sama travarka da uzmem jer nije dobro kada zena nema redovitu M a i da se maternica ocisti. I tako sam uzela Dabroston + caj + biljne tablete i normalno dobila M ( ali se to ne racuna jer je to izazvano kemijom). Nakon toga sam opet uzimala,kada je M prosla, njezin caj te biljne tablete i dodala sam ujutro Vitex 3 kapsule (900 mg) i sve to skupa sam uzimala do danas ( jer ja sve biljezim na kalendar i pisem u biljeznicu - jos cu ispast :stup ) i danas (29 dc) dobila sam M. Sada pauza dok M ne prođe i onda opet u napad na caj, biljne tab. i Vitex.

I u ponedjeljak moram ici vaditi hormone u Rijeku ( jer mi je to 3 dc a i moram ici 22 dc radi progesterona) tako da cu vidjeti kakvo mi je stanje.

I mogu reci da sam jako zadovoljna sa travarkom i sa njezinim cajevima i jos samo da je jedan mali + i na konju smo!!! :proljece

Re: I "čuda" se događaju?

24 sij 2009, 18:17

Bravo mika na pozitivnim rezultatima. I ja sam ovaj mjesec dobila mengu na vrijeme ( makon što su mi se skartili ciklusi ) pa sam još pod dojmom. I naravno nastavljam sa čajem i tabletama :mah

Re: I "čuda" se događaju?

29 sij 2009, 04:00

Ja sam pocela cajeve i biljne tablete da pijem pocetkom ovog mjeseca i M mi je kasnila 10 dana ali ja se nadam da ce mi pomoci. I moj muz je poceo da koristi cajeve od travarke pa ce mo vidjeti sta ce biti za 6 mjeseci. Ja imam da pijem cajeve 3 mjeseca a moj muz 6 mjeseci. Ja se nadam da ce mo uspjeti.

Re: I "čuda" se događaju?

18 vel 2009, 15:27

Razgovaral sam sa Danicmo i rekla je da ima poboljsanja za 25% i kod mene i mog muza. Nastavljamo da pijemo cajeve i vitamine i moram je ponovo zvati Marta 6. Nadam se da ce opet biti bolje.

Re: I "čuda" se događaju?

18 vel 2009, 19:33

I ja sam je zvala neki dan, kod mene 30 % :mrgreen:

Re: I "čuda" se događaju?

18 vel 2009, 20:03

mene zanima sto ona samo preko telefonskog razgovora vama da dijagnozu?

Re: I "čuda" se događaju?

18 vel 2009, 20:09

Zato sto sam ja daleko i nemogu otici kod nje. To je moj slucaj a neznam da ostale. Mislim da nema razlike dali je preko telefona ili da se ode kod nje.

Re: I "čuda" se događaju?

18 vel 2009, 22:21

pa zato i pitam za daljinu. mislim ako te ne pregleda kako ti moze dat dijagnozu?

Re: I "čuda" se događaju?

19 vel 2009, 02:46

Ona te pita kakv ima problem i das joj svoje datum rodenja i ona gleda preko viska.

Re: I "čuda" se događaju?

19 vel 2009, 19:29

:proljece

Evo da podnesem prijavak! :mrgreen:
Dobila sam M opet :D sa cajem i biljnim tabletama + sta jos ujutro uzmem vitex i normalno vitamine.
U ponedjeljak imam dogovor sa trevarkom za pregled,ali vec zadnji put je rekla da su se stvari poboljsale do 80% i da cu sada imati pauzu od 3 mjeseca od cajeva i biljnih tableta.

Za Mrđi; ja zivim u "blizini" travarke, ona zivi u Istri i ja isto ali nikada nisam isla kod nje nego je sve bilo preko telefona.Prvi puta kada sam je zvala rekla sam ime prezime, datum rođenja i svoju anamnezu, to znaci da sam imala sve papire kod sebe koje sam skupila kada sam bila u bolnici zbog neplodnosti i sve pretrage koje sam radila i postupke koje sam prosla i lijepo sam joj procitala sve nalaze kako pisu. Ta travarka je inace farmaceutski tehnicar po struci koja je radila 30 godina u svojoj profesiji tako da nije laik sto se tice lijekova,bolesti i ostalog sto se veze uz medicinu.Ona se sada bavi travarstvom, bioenergijom i rad sa viskom.I na osnovu moje anamneze i rada sa viskom mi je spremila caj bas za mene.Koji mi je pomogao da dobijem M bez Dabrostona,a to je za mene veliki napredak jer moj problem je sekundarna amenoreja i anovulacija. Inace zadnji nalazi hormona su dobri.

Re: I "čuda" se događaju?

20 vel 2009, 21:09

Mika koliko ti dugo piješ čaj ?
Meni nije spominjala nikakvu pauzu :conf

Re: I "čuda" se događaju?

21 vel 2009, 14:28

Ja sam ti na caju vec 10 mj. bez prestanka.

Re: I "čuda" se događaju?

22 vel 2009, 19:05

Dobro onda, ja već skužila da se pije tri mjeseca pa pauza :dunno
Ima li kakvih pomaka kod tebe ?

Re: I "čuda" se događaju?

23 vel 2009, 18:27

Ne čaj se pije sve dok god ti ona ne kaže da imaš pauzu ili dok ne zatrudniš.

Kod mene je stanje da M je dolazila uz čaj bez problema.Sada treba vidjeti kako će se tijelo ponašati bez čaja tj. da li će M dolaziti sama bez poticaja.
Tema je zaključana