Sada je: 29 ožu 2024, 10:19.

Što za imunitet?

Moderator/ica: direktorica svemira

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la Fantasy » 18 sij 2012, 20:26

Danas je na Kolektivi immunal- jel netko probao s tim?
Avatar
Fantasy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1167
Pridružen/a: 28 ožu 2010, 20:49

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la Bubidea » 18 sij 2012, 21:11

procitaj drugu stranu ovog topica, citav traktat sam napisala o imunalu, ak se radi o imunalu od leka.

nisam napisala, jer tada to nisam niti mogla napisati, da smo sin i ja popili svaki po bocicu, bocicu i pol i da uopce nismo bolesni..kuc kuc...a proslu zimu sam konstantno bila bolesna
ne znam jesam li tamo na drugoj strani napisala, ali toliko sam bila bolesna da sam zavrsila na jordanovcu slikati pluca, koliko su me dugo i jako boljela
:lebdi
Avatar
Bubidea
Bogom mi je dano
 
Postovi: 4688
Pridružen/a: 04 stu 2004, 11:41
Lokacija: ajd pogodi

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la hany36 » 02 stu 2012, 11:31

Moji su prošli mjesec prebolili kozice i doktorica nam je preporučila Imunoglukan (oko 200 kn). Nakon toga voće, povrće i klretanje na svježem zraku. Uzimati sirup samo dok ih malo ne podigne.
hany36
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 4
Pridružen/a: 02 stu 2012, 00:10

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la ivanak2602 » 15 pro 2012, 23:21

Nama multivitaminski sirupi nisu apsolutno nista pomogli,niti znam nekoga kod koga su prorijedili bolestine. Fenomenalno nam je pomogao Echinacea sirup. Toplo preporucam!
ivanak2602
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 157
Pridružen/a: 20 lis 2010, 04:07

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la Tinica » 28 pro 2012, 11:17

Ja svom malcu godinama dajem isti recpet...ujutro natašte popije tekući C vitamin a od početka 11. mjeseca pa sve do proljeća mu svaki dan dajem multiće od twin laba. http://www.bezrecepta.hr/mame-i-djeca/d ... e.html?p=2
Tako sam počela negdje od kad je krenuo u crtić i evo sad ima skoro 10 godina i NIKAD to dijete nije bilo bolesno, u ovih 10 godina nikad nije popio niti jedan antibiotik...
Uvjerena sam da mu je to pomoglo tako da ću nastaviti i sa curkom...
slika
slika
Avatar
Tinica
Sveta krava
 
Postovi: 10473
Pridružen/a: 03 vel 2003, 11:56
Lokacija: ZAGREB - PURGERKA

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la penny » 23 sij 2013, 19:10

sve vise ljudi u mojoj okolini daju djeci citrofit i kunu se u njegovo djelovanje

moj m ima normalan imunitet pa se samo drzimo zdrave prehrane i tu i tamo (pogotovo sad kad je sezona bolestina) mu dam neke bomboncice, tipa encianove multi zoo, ili sumeci multivitamini za djecu, a kad je bas aktualna neka bolest dam mu i kapsulu cinka
...always look on the bright side of life...

slika slika
Avatar
penny
teta mačka, teta kučka
 
Postovi: 1940
Pridružen/a: 10 ožu 2008, 17:15
Lokacija: 8 Nm od Du

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la Lana&beba » 19 vel 2013, 11:44

Mi smo probali sve i svašta pogotovo prve godine jaslica kad je bila bolesna svaka 2 tjedna :ajme Pomagalo nije ništa.
Kad je imunitet očvrsnuo, već od sljedeće godine jaslice, bila je za deset, možda dvaput bolesna u cijelu zimu. Prema tome, mislim da taj dio dok imunitet ne ojača jednostavno treba preživjeti i sve će doći na svoje.
Trenutno pije Ehinal sirup, to je medni sirup sa ehinaceom, propolisom i vitaminom C, njoj je jako ukusan (ali njoj je svaki sirup ukusan, čak i oni gadni antibiotski :dunno )
slikaslika
Avatar
Lana&beba
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 711
Pridružen/a: 29 stu 2012, 14:00
Lokacija: little piece of heaven

Re: Što za imunitet?

PostPostao/la mrcinela » 03 ožu 2013, 19:41

Mi smo uzimali Ehinal, svi, i dosta smo dobri ove zime. Opet cemo na jesen. Nije ni skup.
slika
Avatar
mrcinela
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1321
Pridružen/a: 06 svi 2010, 07:13
Lokacija: Slavonski Brod

Prethodna

Natrag na Bakina apoteka

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.