Sada je: 16 ruj 2019, 04:26.

suppo D - trebam info

Moderator/ica: direktorica svemira

suppo D - trebam info

PostPostao/la mamashnita od noje » 21 stu 2012, 22:18

dakle kupila sam ih danas u ljekarni na dolcu.
umjesto ozopulmina koji se vise ne proizvodi.
za neupucene, to su bili zelatinozni cepici od borovih iglica koje navecer stavis djetetu krcatom slajmom i ujutro taj slajm pokaka. nismo ih nikada isprobali, ali znam nemalo majki koje su se klele u djelotvornost.
za ove suppo D su mi rekli da djeluju na istom principu, samo sto osim borovih iglica sadrzavaju jos hrpu nekih trava, ali nemaju povratnu info koliko su djelotvorne. kao, nasteti ne mogu sigurno :/
za 170 kuna ne ocekujem da ne nastete, vec da slajm odnesu k'o carobnim stapicem :maslim
na netu jedva da ista nalazim, vrlo sturo, gotovo nista.
imate li iskustava?
hvala.
mamashnita od noje
Muza

Re: suppo D - trebam info

PostPostao/la titirlica » 22 stu 2012, 20:20

ako smijem biti iskrena ...taj suppo D je sranje u boji u odnosu na ozopulmin :/
titirlica
Ovisna sam
Ovisna sam

PostPostao/la mmar » 22 stu 2012, 20:24

Nisam sigurna jel se radi o tome, ne znam ima li ih još, ali napisat ću ono što znam. Poznanica je rekla da nije bilo tog nekog lijeka koji kupuje za šlajm, nego neki drugi, ali taj drugi ništa ne valja. Bio je dječji rođendan pa je to ispričano onako, u pet drugih priča, tak da ne znam detalje.
E sad, nit znam koji je lijek kupila nit koji je bio, znam samo da je rekla da je to sranje jako skupo i da je morala naručit i čekat u ljekarni.
"Ljudi putuju pa se dive visovima planina, divovskim valovima mora, dugim tokovima rijeka, širokim prostranstvu oceana, i kružnom pokretu zvijezda; a pored sebe prolaze i - ne čude se ničem." sv. Augustin
mmar
KIWI

PostPostao/la mamashnita od noje » 22 stu 2012, 20:25

hvala :/
mamashnita od noje
Muza

Natrag na Bakina apoteka

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.