Sada je: 25 tra 2024, 20:56.

I mi imamo lijepe vijesti!

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Franka » 28 stu 2002, 14:16

Da se malo pohvalimo, bili smo jučer kod prof. Turalija u PUŽ-u, eto tek malo da ga vidi jer nismo bili od 6 mj. Htjela sam i čuti što ona misli o širokom hodu, iako on sada skroz normalno hoda. Ali kada kleči, onda ne sjedne na noge nego između njih, na pod. Jednom nam je na Goljaku rekla demonstratorica da bolje da to ne radi, pa me i to malo
inulo.<
>Uglavnom prof. je jako zadovoljna a za ovo mi je rekla da se uopće ne moram
inuti jer su tako stabilniji (široko stajanje, klečanje), da tako rade i djeca koja nisu imala problema isključivo iz tog razloga. Da bi stvar bila drugačija da ima spastične noge ali kako to nije slučaj da uopće nema
ige. Ja sam rekla da mi malo fali vježbanje, nekako ko da smo ga ostavili s te strane, a ona kaže da sada on sam vježba što treba, i jedino što nam je preporučila je što više slika gledati, pričati s njim, da ima samo jednu igračku uvijek da mu se ne rasprši pažnja... On je i ovako velika pričalica ali u nepoznatoj okolini treba mu malo vremena dok ga prođe sram pa nije baš čula sve što zna. Sad inače izgovara i čitave riječi (ruka, noga, mama daj, baci, zeko) a ne samo prve slogove. Šutnuo je loptu koju mu je dala (ima do
u ravnotežu), stavio poklopac u rupu gdje treba i ljutio se kad mu je to uzela jer je htio još.<
>Na kraju je pozvala i studentice što ga je malo zbunilo, gledao je u čudu njih 7, 8 ali za par min im je mahao i rekao pa-pa. Podržala me i za dojenje (inače me svi gledaju ispod oka i kažu kad ću više prestati s tim), još smo na večernjem, noćno polako otpada. I eto, rekla je da je sve super prošlo s obzirom na 2/3 stupanj intrakranijalnog krvarenja koje je imao na porodu. <i></i>
Franka
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 212
Pridružen/a: 30 pro 2001, 02:11

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Olivera » 28 stu 2002, 22:38

Tinu svaka cast i nema vece srece kad vise nemora da se ide na razno-razne kontrole, testove i ispitivanja.<
>Ljub od nas.......<
>Citam i mama se malo naspavala <i></i>
"Mother is not the person to lean on, it is the person to make the leaning unnecessary"
Avatar
Olivera
nema plastike
 
Postovi: 5170
Pridružen/a: 05 sij 2002, 20:16
Lokacija: Canada

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Franka » 29 stu 2002, 00:29

je, je! Prvu noć kad sam odvalila 4 sata u komadu bilo mi je super čitav dan. A sad sam već nekako i navikla, pa sam još malo ljubomorna što njih dvojica spavaju do 10 kad ja odem na posao <
>Pusa i vama! <i></i>
Franka
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 212
Pridružen/a: 30 pro 2001, 02:11

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Lidija » 29 stu 2002, 01:20

Bravo i sretno i dalje !!!!!!!!!!! : <i></i>
Avatar
Lidija
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1615
Pridružen/a: 13 tra 2001, 10:22
Lokacija: zg

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la nadicab » 29 stu 2002, 10:50

avo,
avo, vi ste to zbilja
zo odradili!! Sada samo čim bude mogao ga dajte u sport koji će ispraviti i zadnje ostatke nesavršenosti. I naravno, raditi na poboljšanju koncentracije (puzzle, slikovnice, memory itd) <
><
><i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Franka » 29 stu 2002, 15:06

Nadice (i ostali), imaš li kakav prijedlog za sport? Koliko se sjećam tvoj stariji sin ide na hokej, ali čini mi se da je to sport ipak za malo starije, ja bih nešto što bi mogao čim prije krenuti (kada je idealno?). Čula sam i za jahanje, tj. gledala neke reportaže na TV o terapijskom jahanju. <i></i>
Franka
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 212
Pridružen/a: 30 pro 2001, 02:11

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Lidija » 29 stu 2002, 15:20

Terapijsko jahanje je nesto na sto se ceka dvije tri godine ako imas poteskoca....... <
><
>Meni nekako jedino pada na pamet plivanje - bebe ribe, bebe vidre ....... <i></i>
Avatar
Lidija
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1615
Pridružen/a: 13 tra 2001, 10:22
Lokacija: zg

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la alexandra » 29 stu 2002, 15:22

e mi vam cestitamo od sveg srca i stvarno ste bili ekspresni, a narocito s obzirom na tako veliko krvarenje.
avo!!!! sto se tice sporta, <
>mislim da je za ove nase male za pocetak idealan bazen. (imas bebe vidre na mladosti, mislim da su dva puta tjedno). sasa i mi se vec na proljece, cim malo smanjimo vjezbanje, spremamo tamo i to su nam preporucili svi lijecnici. ona do proljece nece biti skroz gotova, ali je vec sad dovoljno do
a da bi mogla ici na kupanjac. gledala sam i jednu reportazu s bazena, ima tamo dosta djece sa slicnim (rijesenim) problemom koji plivanje koriste samo kao nastavak "terapije" i uvod u kasnije bavljenje sportom. <i></i>
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Franka » 29 stu 2002, 15:40

Baš vam hvala na odgovorima, on inače obožava vodu i kupanje tako da bi sigurno bio oduševljen (a i ja ). Raspitat ću se za to. Jedino se bojim da ću teško uspjeti uskladiti s poslom (radim do pola 5), bilo bi super kad bi imali neki tako večernji termin. <i></i>
Franka
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 212
Pridružen/a: 30 pro 2001, 02:11

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la djecakovamama » 30 stu 2002, 02:19

Sretna sam zbog vas <
>Jako.<
>A plivanje je najnajnajbolje.<
>Ako nisi 100% sigurna za kvalitet (higijenu) vode do
o ga namazi masnom kremom, tako ces zastititi kozu.<
>Puse Zvonimirovom cyberfrendu <i></i>
Life is not about waiting for the storm to pass, it's about learning to dance in the rain!


slika

slika
Avatar
djecakovamama
pošla ALFAkoka u dućan
 
Postovi: 3671
Pridružen/a: 21 lis 2001, 23:57
Lokacija: Prag

Re: I mi imamo lijepe vijesti!

PostPostao/la Nana1971 » 30 stu 2002, 11:12

Bravo za maminu srecu i za mamu! Lijepo je procitati ovako do
e vijesti <i></i>
Zemlja je smrtnim sjemenom posijana Ali smrt nije kraj Jer smrti zapravo i nema
I nema kraja Smrću je samo obasjana Staza uspona od gnijezda do zvijezda. Mak Dizdar
Avatar
Nana1971
blissful reduša
 
Postovi: 24552
Pridružen/a: 18 tra 2002, 13:33
Lokacija: ovčica na Božjem pašnjaku


Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 15 gostiju.