Sada je: 28 lis 2020, 15:54.

križanje nogica

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Re: križanje nogica

PostPostao/la Sanja2002 » 26 vel 2004, 11:36

Do
o došli!!!!<
>Križanje nogica je jedan od znakova da treba s bebom vježbati. Na grupama potpore se družimo mi mame i bebe vježbači i imamo svoj topic pa nam se pridruži. Veliki
oj nas ide na Goljak, ali i kod drugih fizioterapeuta i fizijatara tako da ćeš štošta do
oga doznati.<
>Inače da li je tvoja beba nedonošče, s koliko se rodio, da li je bilo kakvih problema???<
>Piši nam sve!!!!<
><
>Pozdrav od nas 4 <i></i>
Sanja2002
Samo sam naišla
Samo sam naišla

prohodavanje

PostPostao/la alma311 » 03 lip 2005, 14:24

maloj dok hoda desna noga tj. stopalo bjezi prema unutra ustvari hoda tak da ju ja drzim za jednu rukicu,a baka il tata za drugu,samostalno zna napravit par koraka,ali ne uvijek,dosta je nesigurna na nogicama, <
>11.-og ce imat 13 mjeseci<
>je li to normalna pojava? <i></i>
alma311
Samo sam naišla
Samo sam naišla

Re: prohodavanje

PostPostao/la nadicab » 15 lip 2005, 11:02

mislim da je to nesto sto se lako moze korigirati s nekoliko vjezbica. Preporucila bih ti da odes kod fizijatra <i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
nadicab
Prepečena plavuša

križanje nogica

PostPostao/la mjureti3 » 02 sij 2006, 19:02

Ja sam jedna mama koja već dugo čita ovaj forum. Imam problema sa malenim koji je star 5 mjeseci. Prije par dana je počeo križati nogice, naime leži an leđima, onda ispruži noge, ali prekrižene. Inače idemo na Goljak na vježbe, ali me zanima da li je netko imao sličnih problema i kako se je riješio, ako je. Hvala unaprijed i čujemo se. <i></i>
mjureti3

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.