Sada je: 19 ruj 2019, 18:36.

help please

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

help please

PostPostao/la nina » 30 sij 2006, 12:19

Htijela sam pitati dali ima neko vježbice.Evo mala tea rodila se kad i roko u ri samo u 32.tjednu i ima problema sa motorikom-sad će 11mj.-ne sjedi samostalno,ne puže,tek se sad počela okretati.Bili su 1mj.na vježbama kod fizijatra i tek mali pomaci.Ja ošpotala mamu jer do sad nije uopće vježbala s njom-"nisu mi rekli doktori",pa nisu ni meni pa sam ja bar ono osnovno.Život im je u komi-samohrana,nezaposlena majka bez škole.Dg. male tee:RIZIČNO DIJETE:<
>RETARDIO MOTORICA PES MTA<
>Vidim ja da u ri fiz nisu baš nešto-nama daljnih savjeta-samo: kontrola za 1mj da vidimo dali ima napretka. <
>Zato ako imate kakve vježbice da joj isprintam pa da vježba sa teom.<
>Thanks <i></i>
slika
nina
Stalno sam tu
Stalno sam tu

re

PostPostao/la Mima68 » 30 sij 2006, 15:28

Pretpostavljam da nije iz Zagreba? Neka se raspita kod svog pedijatra, neka trazi i inzistira da je posalju u Zagreb, na Goljak, postoji program 'Mama i beba' na koji ima pravo nekoliko puta godisnje, ima bolnicki smjestaj i sa djetetom svakodnevno rade fizioterapeuti a i nju nauce kako vjezbati. Mislim da i troskove puta pokriva HZZO. Ovako kako si napisala meni se cini da dijete nije bas u jako do
om stanju i da sa njim treba jako ozbiljno vjezbati. <i></i>
Mima68
Samo sam naišla
Samo sam naišla

Re: re

PostPostao/la nadicab » 31 sij 2006, 11:22

n
atov, lijepo od tebe sto se
ines <
>Jedino ispravno jest to sto predlaze mima, netko njoj mora pokazati vjezbe i mamu nauciti i korigirati.<
>Takodjer ne postoje jedinstvene vjezbice: sve ovisi o statusu djeteta, znaci nije isto da li je dijete hipertono ili hipotono npr.<
>Ono sto joj mozes isprintati jest Baby handling s portala Mame i bebe <i></i>
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
nadicab
Prepečena plavuša

Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.