Switch to full style
Mi smo mali, veliki borci.
Odgovori

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

30 lip 2009, 12:19

Sretan rođendan, je da je sa malim zakašnjenjem ali misli se pikaju.Nadam se da se mami još nekako držiš a i ja sam nekako još u komadu.Ti klopaš od nervoze a ja ti mršam a da mi daš koju kilu jaću tebi malo mojih kostiju :lol

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

30 lip 2009, 19:35

Hvala svima na lijepim željama. :bis
Abegi, dogovoriti ćemo se. Samo nemoj se onda ti žaliti da si predebela ako ti poklonim svoje kile. :mrgreen: Kada se sjetim sretnog, anoreksičnog razdoblja u svom životu kada sam na svojim 163 cm imala 45 kila. Kako sam bila zgodna.. A u što sam se pretvorila, fuj, bljak.

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

02 srp 2009, 13:40

Mami ma kakvi žalit ja čeznem za kojom kilicom. Ja sam ti 168 kad se Tin rodio sam pala sa 63 kile na 45 jedno vrijeme sam bukvalno grozna bila. Sad sam malo bolja od dugih 50 kg sam skočila na 52 ali mogla bi tu još koja kila bar nekih 5 ili 6 kila. Za razliku od prije sad se dobro osjećam bar izgledam zdravilje :mrgreen: , ali to sve izgleda koliko toliko dobro jer imam i sitne kosti :mah

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

02 srp 2009, 20:04

Srecan Rocko prekrasnom djecaku koji svakim danom sve vise razveseljava svoje roditelje :srca

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

04 srp 2009, 12:07

Mami jesi živa? Što se dešava svama ili si pak u fazi nabavke Melatonina?Mi smo u nekoj čudnoj fazi postepeno mu dajem ali nevjerujem da to može tako brzo profunkcionirati jer smo tri godine u ludoj fazi, da izvineš ne znamo ni kad jedemo spavamo ma niš, ma totalno sam ogorčena.

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

07 srp 2009, 15:39

Mateju se desilo neko čudo. Nakon tri godine nosanja i uspavljivanja satima po noći prije desetak dana uspjeli smo ga noću kada se probudi leći pokraj nas u krevet, vrpolji se ali SPAVA. Valjda je shvatio da me doveo do ruba psihičkog sloma i da se je bližio trenutak kada ću ga jedne noći tako nalemati da neće moći niti pelenu imati na guzici.
Nije rješenje niti da spava s nama u krevetu ali ja sam presretna s time. Konačno, nakon tri godine ja uspijevam odspavati po 6 sati u komadu. Imam više volje da se danju s njime bavim, čak i da pospremim stan..
Tako da smo odustali od melatonina.

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

11 srp 2009, 17:10

Joj mami to je super vjest , mi dobili neku očlnu alergiju koju on već duže ima ali toliko niko nije obraćao pažnju, malo se mazalo na sve su imali odgovor pa proći će.Međutim meni se čini da je sve gore i gore tako da jadničak ponoći i što spava zatvorenih očiju stenje i guta stalno nešto. Prvo sam kontala da je kiselina međutim ne alergiski pa umjesto na nost njemu se slijeva u grlo i gušiga. Pa sad idemo na sve pretrage

Re: Matej - 24 tj. i 850 gr

14 srp 2009, 16:07

Baš mi je žao zbog alergija, nadam se da će se na pretragama naći uzrok pa da se umanje tegobe koje ima. Javi što ste doznali. :mah
Odgovori