Switch to full style
Mi smo mali, veliki borci.
Odgovori

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

06 srp 2008, 10:01

Hvala vam svima baš ste zlatne :3srca

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

06 srp 2008, 11:01

LM ovo je sve stvarno sramota :baba

ajde kad nas odrasle tako šeću i zavlače, al kad to rade s malima :cry: :cry: ne znaš jel bi pucao ili plakao

nadam se da ćete se ipak moć otić malo odmorit, vjerujem da vam svima sad treba odmak od svakodnevice :kiss

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

30 srp 2008, 13:13

Eto mi se vratili s mora na koje smo otišli zahvaljujući intervenciji dr. Sabola. Iz klaićeve još nema ni glasa o nalazima a otpusno pismo - tko zna?!
Iako smo korigirali terapiju Lea i dalje ima napade gotovo svaki dan i trenutno sam u nedoumici kako rješit situaciju, kome se obratit i kuda krenuti????? :dunno
Vidim da se i dalje liješpo tipkate i baš mi je krivo što nemam vremena za uključit se.
A valjda će i nama svanuti bolji dani, pozdrav cjeloj ekipi :mah

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

31 srp 2008, 12:25

Iz Klaićeve, mi smo čekali otpusno pismo tri mjeseca.
Nije ga imao tko napisati :( , tako nam rekli

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

09 kol 2008, 23:08

O misa maloga,ja sam mislila da je Lei od nove terapije bolje :( Nadam se da ce uskoro da ipak nesto naprave pa da i Leici krene bez tih dnevni napada
Poljubac za sve :3srca

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

11 kol 2008, 11:05

Ja isto više ne znam kuda bih s Denisom otišla jer kada smo prije mora proveli dan u Klaićevoj, na kraju nam je neurokirug rekao: "A zakaj ste uopće došli?"
Ja, kao da ne znam kako da provedem subotu popodne, nego jurim u Klaićevoj s djetetom kojemu je bilo jako loše :baba
Brine me ovo tvoje da nemrete pogoditi koncentraciju lijeka, probat ću te spojiti s mamom iz Istre koja je isto muku mučila s malom Klaritom sve dok nisu pogodili koncentraciju određenog lijeka. Od tada mala napreduje avionskom brzinom :up

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

11 kol 2008, 12:23

Hvala Nadice i pozdrav cjeloj ekipi mi smo sve gore i gore. Digli smo dozu oba ljeka iznad gornje granice a napadi se pogoršavaju produljuje se vrijeme napada i ima ih više dnevno. Sinoć smo joj mirali dati klizmu napad je trajao 14 minuta i u prvih 5 min bilo je cca 40 trzajeva, u klaićevoj nema našeg neuropedijatra pa čekamo sutra da se šefica vrati i blagoslovi promjenu terapije. Mjenjat ćemo vjerojatno topamax za sabril pa kak bu bu nema se kaj čekati. Totalno sam van sebe već tri mjeseca smo u fazi napada zadnja dva mjeseca imamo skoro svaki dan a zadnjih dvadeset dana po nekoliko puta dnevno. Eto ukratko nemam baš cajta za forum želim svima sve najbolje :vi

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

20 kol 2008, 07:02

lea.marijela svratih da te zagrlim :hug , nadam se da je Leica bolje i da će vam promjena lijeka donijeti olakšanje :3srca . Ljubi mrvicu :3srca a ti mi se i dalje hrabro drži :3srca

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

20 kol 2008, 08:32

:hug

nadam se da će vam novi lijek pomoći

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

21 kol 2008, 14:40

lea.marijela je napisao/la:Hvala Nadice i pozdrav cjeloj ekipi mi smo sve gore i gore. Digli smo dozu oba ljeka iznad gornje granice a napadi se pogoršavaju produljuje se vrijeme napada i ima ih više dnevno. Sinoć smo joj mirali dati klizmu napad je trajao 14 minuta i u prvih 5 min bilo je cca 40 trzajeva, u klaićevoj nema našeg neuropedijatra pa čekamo sutra da se šefica vrati i blagoslovi promjenu terapije. Mjenjat ćemo vjerojatno topamax za sabril pa kak bu bu nema se kaj čekati. Totalno sam van sebe već tri mjeseca smo u fazi napada zadnja dva mjeseca imamo skoro svaki dan a zadnjih dvadeset dana po nekoliko puta dnevno. Eto ukratko nemam baš cajta za forum želim svima sve najbolje :vi


O, Boze.... :shock:

zelim vam da vam se to sto prije smiri... veliki virtualni :hug

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

21 kol 2008, 22:48

lea.marijela :(
Držim fige da ta vaša agonija što prije završi.
Šaljemo pozitivne vibre i želimo što brži pronalazak pravog lijeka :hug

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

25 kol 2008, 18:29

:vi
Hvala puno svima, nažalost još neznam kako će biti no do sada smo uveli gotovo veći dio terapije i nema pomaka :baba
Danas smo napravili još jedan eeg jer je onaj prethodni unatoč napadima pokazao poboljšanje. U srijedu imamo kontrolu kod neuropedijatra pa bumo vidjeli.
I kratko da podjelim s Vama jednu jako nezgodnu situaciju. Imali smo zamjensku pedijatricu koja je izjavivši kako je posebno zainteresirana za neuropedijatriju i čitajući Leine papire nakon pročitane dijagnoze West sy. Pitala?
Vi sada mislite uvesti Sabril?
A meni iznad glave sedam upitnika, pa naravno velim ja njoj!
A jel vi znate koliko košta jedna kutija lijeka?
Zbunjena velim ja pa kakve to ima veze kad je lijek na recept???
Pa samo da znate kolika je to investicija!!!
Znam i nadam se da će joj upravo taj lijek odgovarat i da će joj po njemu biti bolje! A ona će na to meni"Nadam se da me nećete krivo shvatiti, al mislim da Vam je bolje da se nadate u drugom smjeru!" Za takvu je djecu bolje da ih onaj gore što prije uzme k sebi.......
Ja sam ostala ukopana i bez komentara

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

25 kol 2008, 19:00

inace nisam na ovom podforumu, slucajno sam danas naletila i onda sam procitala

Za takvu je djecu bolje da ih onaj gore što prije uzme k sebi.......


pa odkud joj pravo da tako nesto i pomisli, a kamoli da izgovori :dunno
jednostavno, nemam rijeci :dunno
prestrasna izjava :(

lea.marijela, drzi se!
i nikada, ne gubi nadu! :mah

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

26 kol 2008, 23:31

Ma nemaš frke ja sam okorjeli pesimist i mislim da me ni najgore bolesti ovozemaljske nemogu promjenit :drink

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

27 kol 2008, 09:16

lea.marijela je napisao/la::
Za takvu je djecu bolje da ih onaj gore što prije uzme k sebi.......
Ja sam ostala ukopana i bez komentara


Evo upravo san procitala cilu pricu i zelin poslat pusice maloj hrabrici :3srca ali i ostatku familije. Nadan se da ova zena sta je ovo izjavila zna da je netko odgore gleda i slusa, svaka joj cast na njenoj hipokratovoj zakletvi zapravo neman rijeci na ovo...ali draga samo naprid nemoj da te ovakve obeshrabruju..drzite mi se.

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

27 kol 2008, 10:56

emina_mama je napisao/la:
lea.marijela je napisao/la::
Za takvu je djecu bolje da ih onaj gore što prije uzme k sebi.......

Stvarno je može biti sram i očito je izabrala skroz krivo zanimanje, a što je još žalosnije toga nije ni svjesna.
Baš je jadna.

lea.marijela :hug

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

30 kol 2008, 07:29

Draga, nevjerovatno je koliko bezosjećajni mogu biti ljudi koji bi trebali pomoći našoj djeci i na kraju i nama, teško je i samo odslušati sve te gluposti koje se ne libe izreći.
Na takvu bi se stvarno trebalo naletiti u teškom obliku pms-a i dobro se izderati :mrgreen: , možda bi ju malo razdrmalo.
Znam da si ti jedna pametna glava i da uvijek tražiš pozitivno u situaciji, zato šaljem puno :3srca :3srca :3srca tebi i Leici, želim da konačno pronađete lijek koji će joj pomoći.

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

30 kol 2008, 09:36

Mislim strasno,covjek ostane bez teksta kad procita tako nesto i sto je jos gorje da to izadje iz usta kao prvo zenske koja je moguce i majka a poslje kao doktora :shock:

Prosle godine je Mii bila gost u jednoj Tv emisiji kad je bilo govora o nedonoscadi.Razvojna pedijatrica je tada lijepo rekla,moderna medicina je toliko napredovala da se granica prezivljavanja beba ekstremno pomaknula sto je u jednu ruku odlicno ali i zalosno je to, sto se tu sve zavrsava.Zavrsava se na statistiki koja kaze koliko je beba prezivjelo,bolnice se s tim hvale a nitko nepita poslje kako je roditeljima i toj bebi u nastavku zivota.Poslje te bebe postaju teret drzavi i su nepozeljni jer lijecenje je skupo,te bebe trebaju preglede kod raznih doktora,trebaju razna medicinska pomagala koja su preskupa za drzavu,troskovi troskovi troskovi....
I onda dodjemo do takve pedijatrice koja nam kaze da je bolje i za drzavu i nas da onaj gore uzme bebu k sebi.Zbilja jako dobro resenje,jos samo da nam daju molbu da ispunimo pa da faksiramo onom gore.Kreteni bez duse,uf

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

30 kol 2008, 16:31

mmm3m, potpisujem te u cijelosti :1

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

31 kol 2008, 13:02

Potpuno se slažen sa svima Vama i hvala na podršci, u ovom trenu mi je svaka vaša riječ dobrodošla. Trenutno su nam se napadi ublažili no nikako da netko u Klaičevoj odluči napravit korak dalje. Svima je jasno da bez kortikosteroidne terapije nebu bolje a i po njoj tko zna al netko tu terapiju treba i potpisat, no bez obzira kaj smo mi dali pristanak valjda Lea treba pasti u status da bi nas netko ozbiljno shvatio.
Uz sve starija mi kreće u ponedjeljak u prvi razred i pomisao da neću biti uz nju i da će seka biti u bolnici baca ju u plač pa nastojim otegnut s "napadom"na Klaićevu kako bi uskladila sve obveze koje su mi za vratom.

lea.marijela je napisao/la:Ma nemaš frke ja sam okorjeli pesimist i mislim da me ni najgore bolesti ovozemaljske nemogu promjenit :drink

Htjedoh reći da sam okorjeli OPTIMISTA, imam ja živaca za sva ta sranja i loše Leine trenutke, al ubija me doktorska ravnodušnost i pomisao da rade neuropedijatrijski posao "kao nastoje pomoći djeci" a prema mojem se odnose kao prema još jednom broju u nizu, i zašto bi se uopće trudili kad ima dijagnozu otpisanih. :bye

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

01 ruj 2008, 07:20

Lea.marijela, najsmješnije je da nisam niti pročitala da si okorjeli pesimist, nego optimist, sad se smijem sama sebi.
Želim da vam polazak u prvi razred prođe savršeno, a nakon toga rješite Klaićevu, mi mislimo na tebe i Leicu. :3srca

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

02 ruj 2008, 22:31

Ajme Faith pa to si opet Ti - vratio se stari avatar!
Hvala na podršci od sutra nam je treba u neograničenim količinama, naime sutra nas hospitaliziraju na koritkosteroidnu terapiju.
Deksametazon u šest tura po tri dana (tri dana pa pauza četri tjedna pa opet), dnevno četiri intravenozne doze i ak to preživimo nadam se pomaku na bolje.
Danas su mi u Klaićevoj rekli da je to zadnje što mogu učiniti za Leu!
:shock:
Tolko o borbi za pacjenta.
Pozdrav svima čujemo se kad se vratimo doma - UŽIVAJTE :vi

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

02 ruj 2008, 23:40

Neka doktori pričaju što žele za Leu nema brige jer Lea ima mamu koja nema takvo lavovsko ime ali ima lavovsko srce da se bori za nju.
Cure sretno s Klaićevom i vratite se što prije i što bolje. :3srca

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

03 ruj 2008, 16:20

MaMi je napisao/la:Neka doktori pričaju što žele za Leu nema brige jer Lea ima mamu koja nema takvo lavovsko ime ali ima lavovsko srce da se bori za nju.Cure sretno s Klaićevom i vratite se što prije i što bolje. :3srca


Pa znala je Lea koga ce da izebere za mamu :3srca :3srca
Sretno devojke nase :proljece

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

03 ruj 2008, 22:55

Ajme LM, vidim da kod vas nikako stanje na zelenu granu :( Nadam se da će uskoro krenuti na bolje! :kiss

A onda pročitam komentar te spodobe koja se naziva pedijatricom i ostanem bez texta!!! Tako nešto bi ju trebalo biti sram i pomisliti, a kamoli izreći! :shock:

mmm3m svaka čast na postu, svaka ti je riječ na mjestu :mah

A vama dvjema puno sreće :kiss

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

05 ruj 2008, 11:22

kako su nam cure lavice?

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

06 ruj 2008, 12:08

VRATIJA SE ŠIME!!!! :dj
Odradili smo prvu turu injekcija!Lea je to jako dobro podnjela prva dva dana je normalno imala napade u pretpostavljano vrijeme no jučer NITI JEDA!!!!
Rano je za veselje al ja čvrsto vjerujem da to mora biti dobro.Inače užasno je nervozna dio po Sabrilu a sad još i kortikosteroidi pa samo po cjeli dan plače i cvili al sve se da podnjeti kad nema napada.
Hvala svima što ste mislili na nas dok nam je bilo teško :3srca

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

06 ruj 2008, 15:53

Ma BRAVOOOOOOOO Lea :3srca :3srca :3srca :3srca
Jako sam vesela zbog Vas,i sad punom parom nepred!!!!!!!!

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

06 ruj 2008, 18:37

super, super :bye
:oft a da se javiš na mob ponekad :protest

Re: Lea 25 tj. 0,870/34/23

06 ruj 2008, 20:25

super vijesti :band
velika pusa leici :3srca
Odgovori