Sada je: 20 tra 2024, 00:02.

Pitanje vezano za početak dohrane

Mi smo mali, veliki borci.

Moderator/ica: nadicab

Pitanje vezano za početak dohrane

PostPostao/la jolly » 15 srp 2008, 09:21

Mi smo sada 4 mj (blizanci), na zadnjoj kontroli curica je malo dobila na težini (240gr u 14 dana), pa nam je pedijatrica preporučila da stavljamo malo rižinih pahuljica u mlijeko, pa me zanima da li te pahuljice idu u svaki odbrok?
Do sada im stavljam u 3 obroka dnevno, u adaptirano (aptamil) , ostalo je moje mlijeko (izdojeno).
A ni inače nisu ludi za jelom, zapravo hoće jesti, ali mislim da bi trebali više količinski jesti. Vremenski raspon između obroka se produžava, ali veličina obroka ne raste istom brzinom (on 80-100ml svaka tri sata, ona 10 manje). Da li se trebam zabrinjavati, jer kud su i ovako mali još i liniju drže?
jolly
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 03 lip 2008, 10:46

Re: Pitanje vezano za početak dohrane

PostPostao/la faith » 20 srp 2008, 07:18

Znam kako ti je, sve sam to prošla prije 6 godina, s tim da su moji dečki jeli puno manje nego tvoji (vidiš da ima još slabijih papaća :mrgreen: ).
Možeš im dati rižine pahuljice u svaki obrok, mi samo po noći nismo davali ništa u mlijeko. I moji su nakon što su prestali sisati prešli na aptamil i on nam je bio stvarno najbolji.
Ljubi malene mrvice :3srca :3srca :3srca
Shine as the light you are (dr. Eric Pearl).

Tražim ljude, što više ljudi, koji imaju neograničenu sposobnost uvjerenja da ne postoji nešto što je nemoguće učiniti (H. Ford).
Avatar
faith
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1346
Pridružen/a: 06 lip 2006, 17:33
Lokacija: Zagreb


Natrag na Nedonoščad

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.