Switch to full style
Mi smo mali, veliki borci.
Odgovori

UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 12:03

Osobito zadovoljstvo mi je obavijestiti Vas da smo pokrenuli osnivanje udruge za pomoć roditeljima nedonoščadi.Udruga će imati sjedište u kliničkoj bolnici "Sveti duh",osnivačka skupštzina planirana je sredinom 2. mjeseca.Cilj nam je pomoć i podrška roditeljima nedonoščadi,od psihološke pomoći pa nadalje.
Trenutno imamo radionice za majke čija djeca borave na jedinici intenzivnog liječenja u kliničkoj bolnici Sveti duh.
Predložena imena za udrugu koja su dobila najviše glasova su :
1. PREMATURKO
2.PREMATURČEK
3.PALČIĆI
S obzirom da još uvijek nismo definirali ime udruge pozivam Vas da se i Vi uključite u odabir i pomognete nam svojim glasovima.
Za sva pitanja i informacije vezane uz Udrugu možete mi se obratiti na pp.
Uskoro ću Vam javiti na koji način ćete moći pristupiti udruzi i kada.
Do tada pozdrav svima i velike puse Vašim malim andjelima.

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 12:15

:zivili
PALČIĆI :srca

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 12:32

:zivili
Za sva pitanja i informacije vezane uz Udrugu možete mi se obratiti na pp.

Korektno bi bilo da sve ide otvoreno preko foruma, kako je i obavijest i krenula

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 13:36

PALČIĆI!!!!!!!! :kiss :hug :grligrli

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 15:32

To je super vjest i meni se sviđa ime palčići :kiss

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 15:38

Dogovoreno,sve nove informacije stavit ću na forum.Hvala na Vašim glasovima,glasajte i dalje za ime,puno nam znači Vaša pomoć i podrška.

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 15:39

već sam negdje napisala : Palčići :1

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 15:41

Ma je li to mene moje oči ne varaju da si se to i TI priključila našem forumu. ZAista je bilo vrijeme!
Mi s mo za PALČIĆI :mah

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 15:51

lea.marijela je napisao/la:Ma je li to mene moje oči ne varaju da si se to i TI priključila našem forumu. ZAista je bilo vrijeme!
Mi s mo za PALČIĆI :mah

Ne varaju te okice,ja sam se "PONOVO" priključila.Davno je to bilo mila moja,ali neka ostane iza nas,idemo hrabro ispočetka.
VELIKA PUSA MOM MALOM ANDJELU.

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

12 sij 2010, 16:29

Trenutno imamo radionice za majke čija djeca borave na jedinici intenzivnog liječenja u kliničkoj bolnici Sveti duh.


samo za majke? i samo za sv duh?

Re: UDRUGA RODITELJA ZA POMOĆ RODITELJIMA NEDONOŠČADI

13 sij 2010, 07:51

Oprostite krivo sam napisala,naravno ne samo za majke nego za roditelje nedonoščadi koja borave na jedinici intenzivnog liječenja na Svetom duhu.Za sada Sveti duh jer je središte udruge ovdje,a i majke još uvijek borave u bolnici,no ako postoji kakav interes majki čija nedonoščad borave u drugim bolnicama a trebaju pomoć i podršku,neka mi se jave na pp.
Odgovori