Switch to full style
Mi smo mali, veliki borci.
Odgovori

Re: Palčica Mila

10 lis 2013, 16:49

Ona uopce neizgleda kao zgoljavica,izgleda bas ko mala slatka krofnica :luv :luv

Re: Palčica Mila

10 lis 2013, 19:55

Bravo, prekrasna je :le

Re: Palčica Mila

11 lis 2013, 06:46

Hvala vam svima :kiss

Re: Palčica Mila

05 sij 2014, 21:51

Evo nas opet malo ;)

Mi smo proslavili Milin prvi ročkas u 10.mj. Mila svakim danom sve više napreduje.
U 11.mj smo išli na Rebro da Mili zatvore stomu. Prva operacija je ok prošla,crijeva su bila spojena i onda ponovno šok...Nikako da Mila počne kakati, svakim danom se trbuh sve više napuhavao i da bi 7. dan nakon 1. operacije navečer opet završila u sali sa zapletajem crijeva. I sada opet ima stomu. Kirurg je rekao da bi je on opet operirao za dva mjeseca ali ćemo se o tome još razgovarati s njenim doktorima i kirurgom.Nama je to malo prebrzo da opet ide u anesteziju i operaciju. Ali budemo vidjeli koje je njihovo mišljenje. U godini i 2 mjeseca je imala već 5 anestezija i ni jedan zahvat nije bio kraći od 3 sata. Mila je u bolnici bila sva jadna, žalosna, plakala je non stop. Ja sam bila sa njom u bolnici ali ona je tek došla ponovno k sebi kada smo stigle doma. Sada je opet vesela ,nasmijana. Ovaj tjedan ponovno krećemo na vježbe.

Sve vas puno pozdravljamo :mah

Re: Palčica Mila

05 sij 2014, 23:27

draga moja junakinjo :kiss :kiss
mila je predvna :luv :luv
zao mi je zbog komplikacije i nadam se da ce se sto prije i sto bolje rijesiti :kiss :kiss

Re: Palčica Mila

06 sij 2014, 08:31

Drzite se i samo napred :hug

I od nas :kiss za Milu! :kiss

Re: Palčica Mila

06 sij 2014, 09:24

Mis nas mali :luv Nadamo se da ce iduca operacija pomoci i da ce sve to ostati iza vas.Poljubac za sve :joy

Re: Palčica Mila

06 sij 2014, 10:01

Draga ana cure su sve napisale.
Nadam se i ja da će sljedeći put bit bolje jer je Mila veliki borac zahvaljujući vama. :luv :kiss

Re: Palčica Mila

06 sij 2014, 23:37

samo strpljivo naprijed :D hrabra curica <3

Re: Palčica Mila

07 sij 2014, 00:09

Mila je predivna! :luv Želim vam svu sreću ovog svijeta i puno, puno zdravlja!

Re: Palčica Mila

08 sij 2014, 12:07

:luv
nadam se da će uskoro operacije i bolnice biti skroz zaboravljene

Nek vam se sotvare sve vaše želje u 2014. :kiss
Odgovori