Switch to full style
Mi smo mali, veliki borci.
Odgovori

Re: Palčica Mila

20 tra 2013, 19:16

Bravo Mila!!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ da brzo dođeš kući! :luv

Re: Palčica Mila

20 tra 2013, 21:01

prekrasno....koja mala bucka....kući ćete kada disanje bude samostalno i prate održavanje temperature tijela...znači nakon inkubatora ide u topli krevetić ...pa u obični krevetić ....i kući :)))

Re: Palčica Mila

21 tra 2013, 10:06

Pročitala sam priču u jednom dahu i čestitam na svim dobivenim bitkama do sad. Mila je prava heroina i ima snagu stotine. A i uz sve to ima i dobrog čuvara gore.
Nadam se da će i dalje ići vođena Njegovom rukom jer On očito ima velike planove s njom .
Nadam se da ni vama neće presušit Njegova snaga koja je u vama kao ni vjera.

:hug :mah

Re: Palčica Mila

21 tra 2013, 10:15

Hvala vam svima od srca :kiss
I mi smo u to sigurni da ima svog brata čuvara i Božju milost. Oduvijek smo se divili njezinoj borbenosti i izdržljivosti. Kada smo vidjeli koliko je ona hrabra da sve to podnese znali smo da moramo i mi biti jaki i biti njena najveća podrška. Sada vidimo da je vrijedilo. Ona nam sve to pokazuje svakim osmjehom kada je čuvamo u naručju.

Mila je u toplom krevetiću već mjesec i pol dana i primjetila sam da joj niti ne griju krevetić, jedino kada se ide kupati. Da li je to znak da ona onda već održava temperaturu tijela sama?

Re: Palčica Mila

21 tra 2013, 11:15

Sve su to veliki pomaci i zato bravo :joy

Re: Palčica Mila

21 tra 2013, 20:00

Ja bi isto samo nadodala da stvarno i de na bolje. :joy

Re: Palčica Mila

22 tra 2013, 08:30

:joy :joy super super

ako joj ne griju krevetić, pretpostavljam da održava tjelesnu temperaturu :dunno
ja sam kod moje palčice primijetila da ni dan danas ne voli da joj je hladno, a kad je bila beba, za nju nije vrijedilo ono "obuci je kao sebe", morali smo je oblačiti toplije nego nas.

super za razvojnu gimnastiku :yess

nadam se da ćete još malo doma :proljece

Re: Palčica Mila

22 tra 2013, 16:12

Divne vijesti :joy :joy samo jos malo i evo Mile kuci :luv

Re: Palčica Mila

28 tra 2013, 13:56

Evo nas s novostima :mah

Mila je jučer prebačena na postintenzivnu :dada
Papa malo na bočicu,malo na sondu jer se još umara kad papa na bočicu. Ima 4580g, papa 120 ml. Čuvamo se i mazimo :luv

Re: Palčica Mila

28 tra 2013, 14:01

:luv :luv
želim vam da se što prije mazite kući...

Re: Palčica Mila

28 tra 2013, 22:42

Odlično!!! :joy
Predobre vijesti. Sad se samo mazite i pazite. Još malo ste doma. :kiss

Re: Palčica Mila

29 tra 2013, 00:31

prekrasne vijesti...i sad se uistinnu odlazak kući veoma približio
VESELIM SE ZA VAS da što prije guštate sa svojom princezom bez ičijeg nadgledanja,zvonjave aparata,gledaanja na sat....i svega onog što sam i sama doživljavala.. :kiss
da što prije bude u svom krevetiću,u miru,tišini i okružena samo sa ljubavlju. :luv

Re: Palčica Mila

29 tra 2013, 10:02

Bravo Mila! Držim fige da čim prije idete doma ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Re: Palčica Mila

29 tra 2013, 12:10

:joy

Re: Palčica Mila

06 svi 2013, 12:43

Evo mene opet da malo javim situaciju ;)
Mila je još na postintnenzivnoj. U srijedu je tako lijepo papala na bočicu, onda ove druge dane su ipak stavili sondu jer je neke sestre strah da se ne zagrcne ili da ne aspirira mlijeko u pluća. Jer još mora malo pohvatati da kad ona papa da mora na nosić disati. A da ne govorim da sondu redovito iščupa van... Jučer je ujutro papala na bočicu, a u 12 kada sam joj davala je pojela nešto malo na bočicu i onda je sestra mora opet uvesti sondu jer mi je gurala s jezikom van dudu od bočice i nije htjela papati. Jedva čekam da se rješimo te sonde... Jučer sam ju i kupala i prematala i puno smo se čuvale i mazile :luv

Re: Palčica Mila

06 svi 2013, 12:45

Super, super, napreduje svaki put sve više i više kad se javiš. :luv

Re: Palčica Mila

07 svi 2013, 12:06

:luv

Re: Palčica Mila

07 svi 2013, 13:18

joj ana evo citam i placem... Mis mali junacki, jedva cekam da idete doma, grlite se i ljubite. :*

Re: Palčica Mila

07 svi 2013, 15:08

:luv :luv :luv :luv :luv

Re: Palčica Mila

07 svi 2013, 15:18

Bravo bravo! :joy

Re: Palčica Mila

18 svi 2013, 09:04

Da se opet malo javim s vijestima :mah
Mi smo još u bolnici, Mila još ima kateter s kisikom u noseku, dobiva 0.5l, papamo i dalje 130 ml. Duga je 58cm i ima 5060g. Baš mi je narasla :luv i prava cura je. Nakon 7 mj. koliko je tamo smo pitali dr.kad bi mogla doći domeka napokon i dr. je rekla da bude doma išla kad nauči papati sve na bočicu i kad se rješi kisika. S tim da ako bi kisik trebao još jedno duže vrijeme da bi je čak otpustila s kisikom doma. Jedva čekam da nam dođe taj dan :kiss

Re: Palčica Mila

18 svi 2013, 09:22

anav bravo za Milu, lijepo napreduje :joy

s nestrpljenjem čekamo nove vijesti o Mili :proljece

samo hrabro i dalje ... bliži se dan kad ćete kući :srca

Re: Palčica Mila

18 svi 2013, 13:43

Radosne vijesti.
Bas dobro napreduje. Nadam se da ce to bit sto prije da joj kisik vise nece bit pktreban pa cete se lijepo druzi doma. :kiss

Re: Palčica Mila

21 svi 2013, 08:00

Drago mi je da Mili ide na bolje ali sam malo i tuzna jer je toliko dugo vec u bolnici.Molim se da cim prije izbaci sondu i da dodje kuci gdje ce sigurno brze napredovati jer od roditeljske ljubavi se brze raste i razvija :srca
Kisik nije problem,nasih puno mali prijatelja je islo kuci sa kisikom i vecinom su ga se brzo rijesili.Poznamo jednu malu Alinu koja je nakon dugo vremena u bolnici otisla kuci i sa sondom,ali se i to brzo sredilo.
Drzimo fige,molimo se da ubrzo dobijete vijest da je Mila spremna na nove izazove u roditeljskom domu :yess

Re: Palčica Mila

22 svi 2013, 15:28

mmm3m je napisao/la:Drago mi je da Mili ide na bolje ali sam malo i tuzna jer je toliko dugo vec u bolnici.Molim se da cim prije izbaci sondu i da dodje kuci gdje ce sigurno brze napredovati jer od roditeljske ljubavi se brze raste i razvija :srca
Kisik nije problem,nasih puno mali prijatelja je islo kuci sa kisikom i vecinom su ga se brzo rijesili.Poznamo jednu malu Alinu koja je nakon dugo vremena u bolnici otisla kuci i sa sondom,ali se i to brzo sredilo.
Drzimo fige,molimo se da ubrzo dobijete vijest da je Mila spremna na nove izazove u roditeljskom domu :yess


:dada

nadam se da će Mila ubrzo kući :luv

Re: Palčica Mila

24 svi 2013, 06:53

Hvala vam svima :kiss

Mi smo jučer razgovarali s primarijusicom jer nema njene dr. Pa nam je tako govorila informacije o Mili i onda smo priupitali kada bi Mila mogla kući otprilike..Tada je rekla da nije prepreka kisik niti sonda i da neka ja od drugog tjedna dolazim na cijeli dan da me sestre sve nauče. I da će oni sada pokrenuti da nam se odobri preko HZZO-a, boca s kisikom i sve što pripada. Tako da uskoro idemo napokon kući!!! :yess :yess
Toliko sam sretna da vam to ne mog opisati :joy :joy :joy
Početkom tjedna sam se čula i s gospođom iz Male kuće koja je Milu upisala već. Rekla je da moramo doći kod njih na procjenu.
Sada jedva čekamo da mi kod kuće počnemo vježbati i napokon da svi troje provodimo puno vremena zajedno mazeći se :luv

Re: Palčica Mila

24 svi 2013, 07:10

Dok sam čitala suze su mi tekle, ali radosnice... Bravo za Milu, mala hrabrica. Daje joj snage njezin mali braco i roditelji :luv
Neka se što prije mazite i pazite u toplini svoga doma :hug

Re: Palčica Mila

24 svi 2013, 10:44

srce malo hrabro :luv , bravo!!!

Re: Palčica Mila

24 svi 2013, 14:20

:luv

Re: Palčica Mila

27 lip 2013, 15:32

Drage moje, evo mene..ovaj put da vam kažem da Mila sutra ide napokon kući :joy :joy
Evo, došao je napokon i taj dan da naš borac napokon dođe u svoj dom :luv .
Idemo kući s kisikom jer joj još treba 0.5 l, ja sma sve usavršila oko njege i brige i svi nam prognoziraju da ćemo kisik uskoro ostaviti. Hvala vam svima na riječima potpore,savjetima. Imala budem ja još sigurno dosta pitanja kada nam bude Mila kod kuće ;)
Odgovori