Podforum posvećen prvoj godini života vašeg djeteta.
Odgovori

Re: Gdje su preko dana?

31 srp 2009, 01:28

boromir otako je propuzao ima ga po cijelom stanu. dobar dio dnevnog boravka prekriven je puzlama. svugdje je osim na njima :lol
dok je bio manji i na jednom mjestu nije bilo problema.
za higijenu nema boljeg od alkohonog octa.
kad svi pozaspu izmetem i operem pod u otopini vode i octa. može lizat pločice koliko god želi...

Re: Gdje su preko dana?

31 srp 2009, 02:28

mi smo još maleni pa smo uglavnom na rukama..na krevetu, što velikom što u svom krevetiću..u auto sjedalici i u kolicima.. jedva čekam da počne sjediti :alc

Re: Gdje su preko dana?

12 kol 2009, 14:42

najčešće ili u kolicima, pored mene, ili u krevetiću (a tad ne mrdam bez baby phonea).

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 10:53

silki je napisao/la:kad svi pozaspu izmetem i operem pod u otopini vode i octa. može lizat pločice koliko god želi...

ja sam tek nedavno otkrila da mogu i mesti a ne samo usisavati sto mi je bio problem radi toga sto on spava :roll:
malo kasno palim. :mrgreen:

nego, K. nece na puzle, samo bi ih jeo, vise ga nista ne zanima kad ih vidi na podu nego samo da ih grize
ne znam di bi vise s njim

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 10:55

silki je napisao/la:boromir otako je propuzao ima ga po cijelom stanu. dobar dio dnevnog boravka prekriven je puzlama. svugdje je osim na njima :lol
dok je bio manji i na jednom mjestu nije bilo problema.
za higijenu nema boljeg od alkohonog octa.
kad svi pozaspu izmetem i operem pod u otopini vode i octa. može lizat pločice koliko god želi...

vako i ja. i Tonka je svuda osim na puzzlama :mrgreen:

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 13:14

mi imamo po cijelom db šareni tepih-cesta...ali nje stvarno ima po cijelom stanu-puzi,hoda uz namještaj gura autić-guralicu ili ona mala kolica za bebu...
-ponekad se posjedne u sredinu nereda (igračke) i premeće
-obožava lopte pa za njom prepuzi cijeli stan uz duž i poprijeko..u zadnje vrijeme ona stoji i drži se za kutnu garnituru dok joj tonček nabaciva loptu na nogu....bit će mi i ćera nogometašica
-...i neznam kako ja to postižem :dunno ali tako je bilo i sa tonom i petrom ...ta moja djeca netrebaju nikoga-igraju se sami
-i dok se ona igra ja kuham/spremam/šivam i slično...jednostavno nemam one probleme da od djeteta niš ne stignem

...ali ima i dana kad je maženje glavna preokupacija tad mi je 0-24 na rukama s prstićem u ustima-maza mala

-pod perem svaki dan-octom ili alkoholom a tepih 1 tjedno-suho pranje

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 13:15

Nama sad puzzle služe za razbacivanje po sobi, a nikako za sjedenje na njima.
Ima ga posvuda, a najviše po kutovim asobe, gdje skida lajsne od laminata i eto ti zanimacije. :roll:

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 13:19

Zwerka je napisao/la: gdje skida lajsne od laminata

mali majstor...karla se stalno zapikava prema kompjutoru i lupka po tastaturi

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 13:31

mamuška je napisao/la:karla se stalno zapikava prema kompjutoru i lupka po tastaturi



Ovo mi je poznato :lol , samo što Dami baci tastaturu na pod i cipelari ju, a kad hoda, obavezno mora hodati po svim igračkama po sobi. :roll:

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 14:20

i karla...pa me stalno strah da se ne razbije
-najbolja mi je kad želi izcipelariti burkija-ja ju držim a ona ga nogicama želi lupiti

Re: Gdje su preko dana?

28 stu 2009, 14:44

moji su naizmjence svatko u svojoj prostoriji, skužila sam da se tako najbolje oba odmore...

Luka je u dnevnom boravku ili me prati u stopu po kupaoni, radnoj sobi, kuhinji, a za to vrijeme mali Roko spava u krevetiću u spavaćoj sobi, da ga Luka ne budi (stalno se zapikuje na njega, ljubio bi ga, mazio..), jedino se dojimo svi troje skupa, a to pak treba izdržati :dada

poslije doručka svi troje idemo van, Luka i ja pješke, Roko u košari u kolicima

e, onda kad Luka ide spavati oko jedan preko dana, Roko prelazi u db u viper ležalicu, da povremenim kenjkanjem ne budi Luku, i tako nekih dva sata, onda opet promjena uloga...
Odgovori