Sada je: 18 tra 2024, 04:38.

Generacija 2012. - 7. dio

Pratite generaciju svojih mališana, družite se, razmjenjujte iskustva, mišljenja i dijelite sve ono lijepo i manje lijepo što donosi život s djecom!

Moderatori/ce: latica, snowwhite

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 21 ruj 2016, 20:27

Ajme koma za auto!! I za otkazani pregled ali bolje tako kad je ispalo da auto ne valja.

Zašto previše?

M bi sutra trebala ići na prvi trening jer je prošli odbila. :ajme
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 21 ruj 2016, 20:35

NE ZNAM
stvarno ne znam
otvorila sam temu
ide na različite stvari. ne preklapa se
voli ići
nemam pojma
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 21 ruj 2016, 20:45

Dapače, ja sam na njemu primjetila samo pozitivno napredovanje i veliki pomak. Je to ispadne puno kad staviš mna papir, kao stalno je negdje ali gdje bi on bio da nema toga.
Mislim pa stvarnoide na sve različite stvari, nije da upireš stalno po istom pa da mu je previše istog. doživljavam ga kao da mu je to zabavno i voli ići, nema nikakvog otpora i zasićenja pa da pravi probleme. :dunno
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 22 ruj 2016, 14:07

nemam pojma
zbunila me žena
no rekla mi je i da ga ispišem iz državnog ako se mučimo, i upišem u privatni
pa što onda reći
:roll
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 22 ruj 2016, 14:48

Ne znam sto bi rekla. Stvarno.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Ana2010 » 22 ruj 2016, 17:32

A svasta, Neve, :/
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 22 ruj 2016, 18:54

sutra ujutro sam na razgovoru u upravi. daleko je, a nemam auto. :zub
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 23 ruj 2016, 21:23

Razgovor je bio iznimno neugodan. Miran ali neugodan
Rekoše mi danas u upravi vrtića da bih trebala biti SRETNA što su mi upisali dijete, dijete s teškoćama u redovni vrtić a postoji onaj za djecu s teškoćama.
Preporuka vrtića s teškoćama, kao i stručnjaka koji rade s njim jest pohađanje redovnog vrtića ali to je SAMO preporuka, koju oni ne moraju uzeti u obzir.
Dijete nema problema u vrtiću a ja im "stalno" radim probleme te gube vrijeme baveći se sa mnom umjesto da rade svoj posao.
Prema meni su uvijek bili fer, izlazili nam u susret a sad sami problemi.
Ugovor na određeno koje je dobio je samo zato što je dijete s teškoćama je navodni normativ. On je dijete s teškoćama i za njih ide poseban ugovor, koji je uvijek do 30.6. tj do ljeta.
Nemam se tu što buniti jer je u vrtiću dulje od 4h tjedno te će izgubiti osobnu invalidninu ako ja inzistiram na nekim stvarima.
Osim što je sve navedeno teška i neutemeljena neistina te lažu roditelje, jako je teško suočiti se s činjenicom da oni od kojih očekuješ da skupa s tobom spreme dijete za životu s oni s kojima se boriš.
Roditeljima djece s teškoćama treba potpore a ne da se bave glupostima.
Ovo sam kopirala svoj fb status jer sam linguza :lol
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Ana2010 » 23 ruj 2016, 21:47

Koma :(
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 24 ruj 2016, 21:23

ja sam danas bila na predavanju, serija čitava 9-18 (ali sam morala ić u 16 jer muž kreće na posao)
Radionica je bila na temu: Kako pomoći i ohrabriti djecu sa komunikacijskim i govornim teškoćama.
Radionicu su održali Renata Rade, Zorana Dedić te Dragomila Lelas.
određena je za djecu od 2-5g. bilo je od roditelja, do odgojitelja i rehabilitatora, pedagoga
ne mogu reć da sam čula nešto novo ali sam s guštom poslušala sve i dobila malo elana za dalje.

komentirala s damjanomovom logopedicom sve (sjedila je do mene), nasmijale smo se masu na neke stvari, komentirale damjana u kontekstu pa nikšu... i tako.

zove sveki maloprije. mislim se, jupi- napravili su auto. ja sam naime bez auta a u ponedjeljak radim. :lebdi 55 km od zadra. 110 km sve skupa jelte.
ne. nije auto u pitanju.
mm-a koji je bio sam s dečkima 9-16 i uspio odšlepat auto u murvicu (nije blizu) i bit će gotov u ponedjeljak. jutros su nam došli dijelovi!
svekru su došli u srijedu. danas je svekar bio na kavi. a popodne je spavao. i onda zvao mm-a oko 18 dok se ovaj spremao na posao što će s autom. naravno ništa jer mm ide na posao.
zove sveki da dođemo sutra na ručak, u 14. dakle, ni sutra to auto neće bit rješeno.
mm je prebacio SVE moje stvari za posao u taj auto jer je mislio da će to biti rješeno jučer, danas sutra.....
:ajme
moram očito posudit auto od frendice, koja se velikodušno ponudila :luv . nisam nikad vozila matiza

damjanu radim opet analne briseve. kontrola za one crviće koje je imao.
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 25 ruj 2016, 14:18

Koma Neve za vrtic, tj. njihovu upravu.
Super za predavanje i sto si zadovoljna.

M boli zub od sinoc, a mi moramo na djecji rockas. Do sutra ionako ne moze do zubara jer zd nema dezurnog nekog koliko znam. Sva je nikakva i samo njurga. Valjda ce sirup malo pomoci.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Ana2010 » 26 ruj 2016, 16:52

Liv Tyler je napisao/la:Koma Neve za vrtic, tj. njihovu upravu.
Super za predavanje i sto si zadovoljna.
potpis na ovo

Liv, kako je M?

Mi smo u sub bili s Zg. Dio dana proveli s obitelji moje prijateljice koja inace zivi u Spanjolskoj, a dio u zooloskom. U tijeku je midernizacija pa se ne moze vidjeti sve, ali svejedno smo vidjeli puno zivotinja. Djeca su uzivala. Bilo im je jako zanimljivo pa su cak bili dobri :). Ni s najmanjim nije bilo problema na putu.
Jucer je mm imao neke obaveze, seka otisla na izletic s mojim tatom (petero ih je islo, bila joj je i malo starija sestricna) u Mali Losinj. tako da sam ja bila doma s deckicima. Davidu je ujutro bio na igranju prijatelj pa je i njemu bilo lijepo.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 29 ruj 2016, 16:47

bok cure
novi auto je tu
jutros sam vozila
sve mi je ok osim što nemam osjećaj gdje mi je koji dio auta
prije sam mogla proć kroz iglene uši a sad nemam pojma gdje mi je guzica gdje bok :lol

damjanu je počeo konačno tretman u latici. poklapa se samo tako da utorkom završava u 15 a trebao bi u 15 biti drugdje. javila sam da ćemo kasniti. u kvartu su te dvije stvari pa valjda nećemo puno
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Liv Tyler » 04 lis 2016, 09:10

Jupi neve za auto. Sad ces ti to brzo savladati.

Ana cijeli vikend onda joj je bio nikakav, u prosli po edjeljak isli kod zubarice da joj ga otvori. Jako ju je zaboljelo, cak je i vrisnula. Ali zubarica je taj zavrsni potez bas cuvala za kraj. Rasplakala se i pobjegla van. Dobila je atb jer je bila jaka upala. Sutra mora na kontrolu da provjeri jel se jos sro dogadja. Nadam se da je to to.
Iza toga je ona bila normalna i vesela. Sve jede i isla je normalno i na trening i u vrtic.

Moji se jos ne bi presaltali iz ljetnog moda odjece. Nikako prihvatiti da moraju nositi dugo i jakne vec. Moram spremiti ljetno iz omara samo mi trebaju kutije.
Avatar
Liv Tyler
idoiti popitu
 
Postovi: 14215
Pridružen/a: 08 pro 2009, 15:08

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 06 lis 2016, 08:06

nakon što sam rješila ljetnu robu i makla je
sad imam dosta zimske. 116. ali vidim da mu je malo :shock
čini se da je ipak za 122. pa sam izvadila i 122 i onda vraćam što se od 116 čini malo
za sad je to bilo sve. ali ne predajem se još :hahaha
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Ana2010 » 06 lis 2016, 12:08

pozdrav!
liv, a jadna :(. al nek je to iza nje :dada.
kod mojih starijih počele neke prehladice lagane :/.
nisam napisala da je prošli tj. D išao logopedu. tražila sam uputnicu jer ne govori slovo R, a i miješa s-š, z-ž, mada puno rjeđe nego prije pola godine. ne može npr. reći Saša - kaže ili Sasa ili Šaša :mrgreen. mm je išao s njim jer je D tako htio. bilo me je strah da neće surađivati jer se obično srami. bio je malo stisnut i tih na početku, ali se oslobodio i surađivao. uglavnom, za R je još rano, tolerira se do 5,5 g. Trebamo doći druge jeseni ako ga ne počne govoriti spontano. Ne treba ga forsirati da ne nauči pogrešno.
A ova druga slova sva dobro izgovara, a to što ih tu i tamo pomiješa nije problem, to bi trebalo doći na svoje. Sad sam bar mirna :dada.
On ide na karate dvaput tjedno. To je zapravo više sportska igraonica zasad. A jučer smo počeli i s njemačkim, jednom tjedno sat vremena. Jeleni će ovo biti treća zima da ga uči, mada smo lani samo nekoliko mjeseci imali. Od njene početne grupe su neki otpali, tako da ih sad ima 5. D se proljetos uključio s njima, ali sad sam napravila novu grupicu za mlađe, isto ih ima 5, možda bude još 1 ili 2 više. Uglavnom, jučer mi je bilo baš super s njima :joy.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 09 lis 2016, 07:04

meni je rečeno od strane logopeda, defektolog i fizijatra u Latice gdje ide na terapije da je u ova 4 mj što ga nisu vidjeli Damjan strahovito napredovao :luv
i sad da netko kaže da je previše mu :p
fizijatrica je rekla da je postao spretan (e i to sam doživjela) ali su mu leđa i dalje kriva
logoped reče da je postao ozbiljniji
defektologica da je to "drugo" dijete
:joy
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Iva15 » 12 lis 2016, 08:45

Pozdrav cure, ja kući na bolovanju, prehlađeni smo i ja i manji pa sam vas napokon uspjela malo isčitat.
Neve žao mi je šta se toliko mučiš sa vrtićem, valjda će se stvari posložit na svoje. Super da je napredak kod D vidljiv i velik :luv
Kod nas više manje sve po staro, jako si je ponosan da je u velikoj grupi u vrtiću ( mi imamo samo 2 grupe u koje ih stavljaju ovisno o starosti i raspoloživosti) i svima govori da je on sad u velikoj grupi iako ljudima to bas ne znaci previse :p I on je dosta napredovao sa govorom, sve rjeđe ima pogreške, r mu je isto slabiji, ali nije da ga baš nezna. Počeo je napokon ponavljat i neke pjesmice/brojalice. I onda nešto krivo čuje pa krivo govori ali uglavnom ne želi da ga ispravljam, da ga naučim ispravno. Točno vidim sebe u njemu :zub
Trenutno je 111 cm i sad i mi probiremo robu, šta mu je malo, nešto su uži modeli pa mu je tjesno, nešto mu veliko, ali ajde. Tenisice ima broj 29 a cipele sam mu kupila 31, on line, froddo, malo su mu ipak velike, al daju se stisnut pa će proć....ma narast će mu sigurno jos ovu zimu noga.
Danas ima prvi put sportsku-u sklopu vrtića. Nije baš nešto-2x tjedno, u vrijeme spavanja, tako da jedan dan-danas, neće spavat, a petkom imaju malo ranije pa će valjda ipak uspjet malo spavat. A njemu još treba spavanje, spava baš svaki dan. I vode ih u školsku dvoranu na tu sportsku....ne znam uopće koliko se bave sportom, dok dođu tamo i nazad, dok se presvuču.... :whew ali ajde, neka proba.
P 07/2012 S 05/2015
Avatar
Iva15
volim biti organizirana
 
Postovi: 834
Pridružen/a: 09 lip 2005, 08:06

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la snowwhite » 12 lis 2016, 09:36

iva i moj ide na tu neku sportsku u vrtiću. traje im 45 minuta. dok dođu tamo, presvuku se isto im ostane 30 minuta.
ali po priči čujem da je dobro, baš prilagođeno djeci.
nešto mi je pričao skačeš kao zec, pa se šuljaš kao lisica i onda se vrtiš kao debeli medo :mrgreen :lol tako nekako je išla neka igra.
i igraju se neke igre tipa ledena kraljica. ma neka malo, dobro im dođe. meni paše da je u vrijeme vrtiča. s time da Toma ide nakon spavanja a Vigo ide dok ti mali spavaju.
i to nam je poprilično jeftino, zato sam ih i obojicu upisala. 120kn mjesečno, za 2x tjedno.

kod nas stisla zima, ujutro mi se mali smrzne. nikako da se zagrije tako iz toplog kreveta, u ato pa u vrtić.
sva sreća da je u vrtiću jaaako toplo :)

trenutno je u nekoj fazi, rezanja, crtanja, ljepljenja. imamo doma prave male radionice :gace
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Ana2010 » 12 lis 2016, 11:57

neve, super za napredak :luv :joy :joy !
iva, brzo ozdravite :hug.
da je bar nama taj karate za vrijeme vrtića, ali nije, nego popodne.
mi smo inače ok. ja trenutno s malenim doma, a ostali svatko na svom "poslu". D se u zadnje vrijeme jako često popodne/predvečer igra s prijateljem vršnjakom (sin moje sestrične), ili kod njih ili kod nas. to mi je baš drago :). stalno pitaju jedan za drugog.
J. 2009.
D. 2012.
J. 2015.
Avatar
Ana2010
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2608
Pridružen/a: 30 sij 2010, 12:57

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Iva15 » 12 lis 2016, 17:14

Dakle prvi dan sportske je za nama....naravno da je komitis....predlozili mu da malo legne na kauč ali naravno da odbija, sav je plačljiv, nikakav. Glavna fora je da kao nije imao tenisice pa je radio u čarapama :ajme stavila sam mu ih u onu torbu kao za papuče pa u ruksak, i naravno da sam mu sve pokazala šta sam mu spremila da zna i pokazala da su mu patke u toj torbi jer sam osjetila da bi moglo bit problema ali nije me doživio. Mislim si pa šta taj trener nije provirio u torbu. Aha...evo ga, zaspao na kauču :p ma nek odmori malo. I tako, znala sam da će mu bit problem to nespavanje ali baš si je nekako želio na tu sportsku.
Ja ni neznam kolko nas košta ni kako ide plaćanje :ajme prošli tjedan je propustio jer je imao konjuktivitis pa ni neznam dal nam šta odbijaju ako ne ide. Ma vidjet ću sa tetama kad ih opet krenem ja vozitu vrtić.
P 07/2012 S 05/2015
Avatar
Iva15
volim biti organizirana
 
Postovi: 834
Pridružen/a: 09 lip 2005, 08:06

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 17 lis 2016, 17:19

kako je cure?

ja sam danas ostala ugodno iznenađena kad sam vidjela ugovor za stalno na cijelodnevni program za damjana :joy
tete su bile iznenađene

došla nam je i iskaznica za pristup invalida za auto :joy
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 20 lis 2016, 14:30

danas mi reče teta u vrtiću da svaki dan idu na obližnji park - igralište i da je to super
znalo se desiti da malo vrluda kad se ide
ali sad ih prati u stopu
grli sve tete, često zna iza ručka ići u bazen s lopticama ili na jastuk, zna se i skrivati
ali sve manje
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 28 lis 2016, 16:34

obavili smo slušni pregled. sve je uredu. dobro je sve prošlo. samo sam umorna ko pas
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la snowwhite » 28 lis 2016, 19:57

ništa ne pišem uopće ne znam kaj bi pametnog napisala.
vrijeme leti, mi jurimo na sve strane, svaki dan nešto.
maleni na sportu uživa, on to zove tenis :mrgreen jer su lani u vrtiću imali neku probnu školu tenisa i isto tako su radili razne vježbe. ovo je sad malo drugačiji program ali kod nas se i dalje zove tenis :zub
stalno nešto kašljuca, šmrče, nikako da to zaliječimo skroz. ne samo on nego i najstariji a i mm.
Uzela sam pon GO pa se nadam da ćemo se u ovom produženom vikendu zaliječiti.

neki dan ga je najbolji prijatelj udario šakom u glavu ( :conf ) pa je Toma njega ugrizao :strah uopće ne mogu zamisliti kako je to izlgledalo. do popodne su opet bili best frends :ajme
koje sramote kad ti to tete prenose. strava.
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 29 lis 2016, 08:10

tenis mi se čini baš zabavno

damjan ide u Frogo, oni imaju prepreke, zid za penjanje i slično pa ga nisam dala na ništa jer mi se čini da je to ok

jučer je kod defektologa rezao škaricama. dobro mu ide kad je ravna crta. kruženje još ne ide skroz glatko. reže desnom rukom i lijevom :shock
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la snowwhite » 29 lis 2016, 14:51

Toma ok reze. Sad je u fazi crtanja ljudi. Jako smo smjesni. Al kako ti klinci zabriju. Sad je to kakti naucio i nacrta na 100 papira dnevno nekog covca :mrgreen

A vigo je naucio izgovarati r sam od sebe i sad ga tako naglasava u rijecima i rrr-ce po cijele dane :lol

Luda kuca
Veliki 13.10.2008.
Mali 21.12.2010.
Bebač 07.07.2012.
Avatar
snowwhite
Nije unikat!
 
Postovi: 6318
Pridružen/a: 20 svi 2008, 10:18
Lokacija: Zagreb

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 03 stu 2016, 11:13

neka rrrrče čovjek :lol :joy

meni reče damjan da je on poseban
ja nravno mislila da mu je netko nešto rekao- a on meni- ja ne jedem mrkvu :hahaha
mrkva je naime opasna a on nije zec
ako se nisam udavila od smijeha

osim toga, po prvi put u 2g da se skompao s nikšom
pravi su kompanjoni
sve rade skupa. sve!
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la Iva15 » 05 stu 2016, 22:48

Bome se naš govor poprilično poboljšao, ostalo je samo R...bar se meni čini. I ne okreće više baš riječi, al je Zagreb još uvijek Zabreg :lol
Jel i vaši iz Zagreba govore Zabreg? Il je njima to malo lakše za izgovorit? ;)
Uživa si u toj svojoj sportskoj. Ja pokusavam sad kad su te duže noći malo nešto izrađivat snjim al muž manjemu upali crtane da ga zabavi da nam ne smeta pa se i ovaj zagleda u crtane :ajme
Šta planirate kupit za ispod bora? U ke fazi su vaši? Ja nisam baš pametna. Probam ga svako toliko priupitat al mi da bezvezan odgovor, šta mu trenutno pada na pamet. Tipo igrao se sa nekom sovom kad sam ga jednom pitala pa kaže da bi sovu...kažem ja pa imaš je...da, al on bi malo veću :whew .
Kupila sam bila karte crni petar kao za ispod bora pa ih nisam na vrijeme sakrila pa ih je našao-i to mu je sad zabavno igrat.

Neve kolko ti ima nikša sada? 2? Ja baš nekako čekam da mi manji dođe na 2....sjećam se da mi je onda P kao postao veliki, krenuo si je otvarat vrata, pa se nakon spavanja znao sam izvadit iz kreveta i doc u primaću....i tako, sve je kao onda bilo lakše sa njim. Pa se nadam da će se onda pomalo krenut i igrat...sad si još uvijek uglavnom smetaju :roll
Iako....guštam ga dok je tako mali, dok ga mogu zgrabit i svog zagrli jer ovaj veliki je već preveliki...
Sad će snow reć da je njen još mali....jer on joj je još uvijek najmanji ;)
P 07/2012 S 05/2015
Avatar
Iva15
volim biti organizirana
 
Postovi: 834
Pridružen/a: 09 lip 2005, 08:06

Re: Generacija 2012. - 7. dio

PostPostao/la nevenera » 06 stu 2016, 11:20

tin će sad 2 g za 10 dana ali ok je on
damjan ga nije doživljavao do sad.
nikša priča naveliko, čita knjige, lijepo se igra, nema pelene od ljeta... traži damjana ali ovaj ga uopće nije bendao ni 5%
jedino otkako sam ukinula cicu mila majko :zub jutros se probudio u 5.45,smatram to jackpotom
hdb mm to sad hendla pa ja spavam
danas do 9.30 :nata
Avatar
nevenera
idejni kreator MUD-a
 
Postovi: 39332
Pridružen/a: 03 kol 2008, 14:18

PrethodnaSljedeća

Natrag na Od prvih koraka do prvog razreda

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.

cron