Sada je: 29 ožu 2024, 15:13.

dobar ortoped u zg.

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la andrea » 24 svi 2010, 20:03

da li netko zna da mi odgovori za dr. Đapića da li radi privatno u poliklinici Polovina još uvijek jer sam čula da ga više tamo nema :kima
andrea
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 3
Pridružen/a: 20 lis 2006, 11:48

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la alexandra » 24 svi 2010, 20:17

radio je, dal radi još očito nitko ne zna, zašto ne nazoveš i ne pitaš?
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Lotta » 24 svi 2010, 20:35

radi.svaku sri je tamo.
Avatar
Lotta
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 194
Pridružen/a: 19 sij 2007, 20:48

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la viki » 30 lip 2010, 10:34

- naručila bih sina u polikliniku Doko kod ortopeda zbog ravnih stopala, čini mi se da kod njih mogu na uputnicu doć popodne, dal mi možete nekog tamo preporučit?
Avatar
viki
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2490
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:11

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la breg » 30 lip 2010, 15:25

Dr Doko ti je fizijatar, nije ortoped, al mislim da se može kod nje naručiti ulošci. Utor. i čet. popodne
U Božidarevićevoj su ortopedi,pa možeš i tam.
I na Šalati, naravno
Avatar
breg
Ne damo se, idemo dalje!
 
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 vel 2006, 23:44

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la lulamae » 01 srp 2010, 15:25

dr doko radi samo ujutro u 7. mjesecu..bar sam ja tak shvatila..do 15h
dobro se vidi samo srcem, bitno je očima nevidljivo...
Avatar
lulamae
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1785
Pridružen/a: 12 svi 2006, 10:08

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la breg » 01 srp 2010, 16:07

lulamae, imaš pravo , zaboravila sam na ljetno radno vrijeme
sorry
Avatar
breg
Ne damo se, idemo dalje!
 
Postovi: 724
Pridružen/a: 15 vel 2006, 23:44

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 01 srp 2010, 16:58

Djapic radi srijedom popodne kod Polovine.

Nego jel ima netko iskustva sa dr Markovcem?
Vodila bi starijeg na pregled, a neznam gdje.... strah me da od Salate i Djapica i guzve tamo ne dobije averziju prema doktorima :oops: a za Markovca sam dobila preporuku da je strucan .....
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la nadicab » 01 srp 2010, 18:24

a što trebaš da se pregleda?
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 01 srp 2010, 18:44

stopala.... dosta su spustena i nekako cudno gazi, kao da mu se stopalo nekako izvrce prema van...
prosle godine mi je jedan ortoped na detaljan opis problema rekao da se dijete u toj fazi jos ne smatra prohodanim (hodao je tek cca 4mjeseca) te da se pregled jos ne radi i da pricekamo do cca 2 godine i onda vidimo....

sad bi vec voljela da ortoped pogleda pa nam kaze da li brinemo bez veze ili je potrebno poduzeti nesto......
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la alexandra » 01 srp 2010, 20:07

ak nećeš kod đapića i ak nećeš u bolnicu, onda odi kod tiefenbacha u petrinjsku.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 01 srp 2010, 20:45

zanimaju me iskustva sa markovcem tko ima :)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la nadicab » 01 srp 2010, 22:00

nikada čula za njega do sada, ali ima zanimljiv CV http://www.markovac-ortoped.hr/o%20nama.htm
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la AndrijanaB » 15 srp 2010, 13:51

Bili smo u potrazi za dobrim ortopedom i naručili se kod dr. Đapića u Polikliniku Polovina. Jako mi je žao što smo to napravili jer smo bacili novce u vjetar, izletili smo van prije nego smo ušli, a doktor je jednostavno izašao van iz ordinacije dok sam ja postavljala pitanje :/ . Čak ga nije čekao drugi pacijent, samo je otišao. Tko zna kako je tek kada se ode kod njega preko HZZO-a. Nadam se da nikada neću morati saznati.
AndrijanaB
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 vel 2009, 12:45

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 15 srp 2010, 13:54

AndrijanaB je napisao/la: Tko zna kako je tek kada se ode kod njega preko HZZO-a. Nadam se da nikada neću morati saznati.

znamo mi :/

trebala si ga pratiti u stopu i ici sa pitanjem za njim. On nije od rijeci i od price, dvije tri rijeci za njega dovoljne :(
mora biti sve kratko i jasno....

i zapravo dosla sam do zakljucka da je isti i privatno i u bolnici.....
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la AndrijanaB » 15 srp 2010, 14:26

Plusic je napisao/la:
AndrijanaB je napisao/la: Tko zna kako je tek kada se ode kod njega preko HZZO-a. Nadam se da nikada neću morati saznati.

znamo mi :/

trebala si ga pratiti u stopu i ici sa pitanjem za njim. On nije od rijeci i od price, dvije tri rijeci za njega dovoljne :(
mora biti sve kratko i jasno....

i zapravo dosla sam do zakljucka da je isti i privatno i u bolnici.....


Nažalost nisam se snašla jer to nisam očekivala od nekoga kome platiš pregled. Bili smo umorni, doputovali ujutro, vodili kćerkicu na još jedan pregled i čekali poslijepodne na pregled kod njega.Pogledao ju je i rekao ona je super, bez da sam ju i skinula. Čini mi se da je već tu s njegove strane pregled bio završen, baš kako si rekla, kratko, samo što nama nije bilo ništa jasno :dunno
AndrijanaB
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 vel 2009, 12:45

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 15 srp 2010, 14:32

AndrijanaB je napisao/la: samo što nama nije bilo ništa jasno :dunno

e ovo mi prozivljavamo vec dva i pol mjeseca sa njim, ali nakon svega nekako mi nije zao jer je vidan napredak.... ali ceka nas jos min 3godisnje druzenje sa njim pa sam se nekako pomirila sa njegovim nacinom....

ali za starijeg klinca ipak trazim nekog drugog za prvu konzultaciju :/
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la AndrijanaB » 15 srp 2010, 16:44

Plusic je napisao/la:
AndrijanaB je napisao/la: samo što nama nije bilo ništa jasno :dunno

e ovo mi prozivljavamo vec dva i pol mjeseca sa njim, ali nakon svega nekako mi nije zao jer je vidan napredak.... ali ceka nas jos min 3godisnje druzenje sa njim pa sam se nekako pomirila sa njegovim nacinom....

ali za starijeg klinca ipak trazim nekog drugog za prvu konzultaciju :/


Drago mi je da se vidi napredak, to je najbitnije.
Mi ćemo idući put kada budemo išli u Zagreb otići kod doktora Tiefenbacha.
AndrijanaB
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 vel 2009, 12:45

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Cathy » 15 srp 2010, 18:06

Plusic je napisao/la:zanimaju me iskustva sa markovcem tko ima :)

Mi bili, ali samo pregled kukova. Bio je OK. :)
2000
2002
2007
2016
Avatar
Cathy
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1914
Pridružen/a: 02 svi 2007, 22:28
Lokacija: Zagreb

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 15 srp 2010, 18:24

hvala :)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la nadicab » 15 srp 2010, 18:47

kao što sam već prije rekla - dr Đapić ne može biti dobar stručnjak jer biti dobar stručnjak ne znači da znaš samo medicinsko područje, nego moraš biti i čovjek i saslušati pacijenta - to je bar jasno jer ti pacijent/roditelj može reći puno informacija (naravno, ako si spreman čuti sa svog Olimpa).
A o medicinskoj strani isto ima od stručnjaka koji s njime radi - puno loših primjedbi. Valjda ima i dobrih, ali ima za jednog razvikanog stručnjaka i previše loših.
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17714
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 15 srp 2010, 18:54

Nadica cula sam bas dosta primjedbi o njemu u ovom tonu kojem i ti pises.
nazalost, za mladjeg je on jedino rjesenje ako zelimo izbjeci opreraciju ili ici vani na lijecenje Ponsetti metodom.
Starijeg pak ne bi vodila kod njega.....
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la korason » 15 srp 2010, 21:31

Cathy je napisao/la:
Plusic je napisao/la:zanimaju me iskustva sa markovcem tko ima :)

Mi bili, ali samo pregled kukova. Bio je OK. :)

i mi smo bili prije nekih mjesec dana na uzv kukova. simpa je, zna s djecom.
Fran, mamin veliki dječak, 20.10.2004.
Lea, mamina princeza, 30.3.2010.
Avatar
korason
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 229
Pridružen/a: 23 kol 2004, 12:34

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la AndrijanaB » 15 srp 2010, 23:05

nadicab je napisao/la:kao što sam već prije rekla - dr Đapić ne može biti dobar stručnjak jer biti dobar stručnjak ne znači da znaš samo medicinsko područje, nego moraš biti i čovjek i saslušati pacijenta - to je bar jasno jer ti pacijent/roditelj može reći puno informacija (naravno, ako si spreman čuti sa svog Olimpa).
A o medicinskoj strani isto ima od stručnjaka koji s njime radi - puno loših primjedbi. Valjda ima i dobrih, ali ima za jednog razvikanog stručnjaka i previše loših.


Potpuno se slažem s ovime. Žao mi je što nisam pročitala forum prije nego što sam otišla, a svoje iskustvo sam napisala da netko drugi ne prođe kao mi.
AndrijanaB
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 11 vel 2009, 12:45

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la viki » 21 srp 2010, 15:06

- AndrijanaB - thanx! ja još uvijek tražim preporuku za ortopeda uz uputnicu...
Avatar
viki
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2490
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:11

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 21 srp 2010, 16:23

Evo samo da dopisem da nam je Djapic u ponedjeljak bio puno srdacniji i topliji nego inace i da mi se svidjelo sto mu nismo morali reci ni kako se zovemo ;)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Dobri andjeo » 30 srp 2010, 08:15

mi bili kod markovca, ok je .ljubazan, strpljiv s djecom . ok.
"Ja sam Alfa i Omega,Prvi i Posljednji,Početak i Svršetak!"
Avatar
Dobri andjeo
zlatna ribica
 
Postovi: 39142
Pridružen/a: 16 ožu 2006, 10:22
Lokacija: Zagreb

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la viki » 02 ruj 2010, 13:44

- konačno se odlučila za ortopeda i sad mi kažu na Šalati prvi termin ima u 12.mj. :shock
Avatar
viki
Asimilirana
Asimilirana
 
Postovi: 2490
Pridružen/a: 10 sij 2003, 15:11

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la Plusic » 07 ruj 2010, 17:58

mi idemo sa starijim sutra kod Markovca, javim vam dojmove :)
Ne možeš upoznat ocean ako plivaš dva metra od obale, uostalom, ako zaroniš možda shvatiš da si riba.
Plusic
Sveta krava
 
Postovi: 6225
Pridružen/a: 08 ruj 2007, 09:24
Lokacija: Pymystan - mali covjek pri Ministarstvu obitelji za povećanje nataliteta

Re: dobar ortoped u zg.

PostPostao/la mamaSneki » 09 ruj 2010, 10:47

Bok svima, mi (moj sinčić Leon- 8 mjeseci i ja) smo novi na ovom forumu i nisam još stigla ništa proučiti pa idem od teme do teme.
Šta se tice ortopeda, mi smo išli privatno na snimanje kukića nakon mjesec dana od poroda, te u 5. mjesecu i dr. je stvarno fenomenalan, pa ako netko želi i ima mogućnost otići privatno, preporučam dr. Tiefenbach u Petrinjskoj u Zagrebu.
mamaSneki
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 09 ruj 2010, 10:28

PrethodnaSljedeća

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.