Sada je: 14 svi 2024, 17:48.

LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la faith » 27 vel 2008, 15:55

Da, baš sam se začudila kako su pronašli lijek za multiplu sklerozu, dođe mi da ih odem osobno našamarati :svadja .
Shine as the light you are (dr. Eric Pearl).

Tražim ljude, što više ljudi, koji imaju neograničenu sposobnost uvjerenja da ne postoji nešto što je nemoguće učiniti (H. Ford).
Avatar
faith
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1346
Pridružen/a: 06 lip 2006, 17:33
Lokacija: Zagreb

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la Daisy » 27 vel 2008, 20:41

Meni se čini da bi se i policija mogla pozabaviti s cijelom pričom, jer mi sve liči na veliku prijevaru naivnih ljudi u nevolji. :ne
Avatar
Daisy
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 237
Pridružen/a: 29 ožu 2005, 19:16
Lokacija: Čvrsto na zemlji!

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la MaMi » 27 vel 2008, 22:02

Nema sumnje da je prijevara.
21 gram
Avatar
MaMi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 491
Pridružen/a: 21 sij 2008, 18:33
Lokacija: zg županija

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la mimi » 28 vel 2008, 17:33

Apelujem na sve mame koje imaju bolesnu djecu da ne stavljaju zivot svoje djece na kocku
odvodeci ih na lijecenje u kinu preko te udruge. To je cista laz koja ima za cilj sto vise para da prigrabe
ne vodeci racuna o emocijama roditelja i o zivotu te djece.Znam za slucaj djecaka koji ima tumor na nozi
i koji je bio tri mjeseca u kini na lijecenju, zatim dva mjeseca u zagrebu u toj udruzi i sada se bori za zivot
jer je izgubljeno dragocjeno vrijeme za lijecenje kod doktora, samo zbog toga sto su jadni roditelji vjerovali tim bitangama.Stanje mu se totalno pogorsalo, moraju mu nogu amputirati a i pitanje je hoce li ostati ziv.
O parama netrebam ni pisati.Suma je ogromna, ali nebi mi bilo zao nista da su ga izlijecili.Njih treba sve
pohapsiti i ne u zatvor nego ih sjeckati na komadice.Djubrad jedna.Treba i njihovoj djeci isto to da se desi
pa da osjete kako to boli. Neko ce mozda reci da njihova djeca nisu kriva, ali nije ni ovaj djecak nikome nista nazao ucinio. :cry:
mimi
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 5
Pridružen/a: 20 svi 2003, 08:25

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la faith » 03 tra 2008, 11:18

Danas je po kaslićima u našoj ulici podjeljeno pismo u kojem se traži pomoć za Marija Vuković za lječenje u Kini, pa zar nisu rekli da neće više skupljati za djecu?
Shine as the light you are (dr. Eric Pearl).

Tražim ljude, što više ljudi, koji imaju neograničenu sposobnost uvjerenja da ne postoji nešto što je nemoguće učiniti (H. Ford).
Avatar
faith
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1346
Pridružen/a: 06 lip 2006, 17:33
Lokacija: Zagreb

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la nadicab » 03 tra 2008, 11:40

ajme, znači da su pomislili da je zatišje dovoljno dugo trajalo :roll:
Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree, it will live its whole life believing that it is stupid. - Albert Einstein
Denis, 16.05.2000.
http://www.udruga-oko.hr
Avatar
nadicab
Prepečena plavuša
 
Postovi: 17717
Pridružen/a: 04 svi 2001, 00:17
Lokacija: Zagreb, Kvatrić

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la andrij » 03 tra 2008, 11:53

http://sickofitall.blog.hr/2008/04/1624 ... lavic.html


Još jedno sakupljanje pomoći za liječenje u Kini
Ispunjen život moguć je unatoč mnogim neispunjenim željama.- D. Bonhoeffer
Avatar
andrij
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 244
Pridružen/a: 24 svi 2007, 23:39
Lokacija: Split

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la lea.marijela » 03 tra 2008, 14:59

Potpuno sam šiznula kad sam vidjela diguntu temu. Sve dlake na tjelu su mi skočile u zrak!!!!
Pa dobro hoče li netko poslati psihijatra to jadnoj ženi. Ja sam bila jednom nogom u kini, sve je bilo spremno i upravo me ta mama HVALA JOJ odvratila svojom ravnodušnošću i stavom.
Meni je čak rekla da više nije potrebno ići u Kinu i skupljat novce da se to kod nas sve da provesti.A ono na telki laž u eteru, kao ona nije niš i nema pojma o čemu se radi.
A najveće je sranje što će još mnogi roditelji koji dolaze gubiti glavu i vrijeme trebaju li ići ili ne i proždirat če se ne propuštaju li nešto. :shock: :shock: :shock:
LEA 0,870 - 2006 / DOMINIK 2003 / NIKA 2001 /
Avatar
lea.marijela
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 338
Pridružen/a: 14 ožu 2008, 11:23
Lokacija: Zaprešić

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la faith » 04 tra 2008, 09:01

nadicab je napisao/la:ajme, znači da su pomislili da je zatišje dovoljno dugo trajalo :roll:

Moš mislit kak računaju kolko im je love propalo u tom zatišju :baba . Bilo bi u biti dobro svako toliko pustiti onu snimku na kojoj su bile tete iz te udruge u emisiji HTVa.
Shine as the light you are (dr. Eric Pearl).

Tražim ljude, što više ljudi, koji imaju neograničenu sposobnost uvjerenja da ne postoji nešto što je nemoguće učiniti (H. Ford).
Avatar
faith
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1346
Pridružen/a: 06 lip 2006, 17:33
Lokacija: Zagreb

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la Mammamia » 04 tra 2008, 10:58

I ja sam dobila uplatnicu za Marija. :roll: Stvarno mi ne ide u glavu kako se netko može toloko poigravti tuđom nesrećom i izvlačiti dobit iz toga mirne savjesti. :baba Kad se sjetim da smo i mi zamalo otišli... Hvala Bogu na ovom forumu i na emisijama na tv! Možda da javimo toj novinarki da se opet šalju uplatnice?
Mihaela, Margarita i Antonija
Avatar
Mammamia
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 713
Pridružen/a: 26 ruj 2007, 11:49
Lokacija: Zadar

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la TinkiVinki » 08 tra 2008, 13:24

Ja nisam iz Zagreba, ali u kasliću sam našla uplatnicu... :baba
slika
slika
Avatar
TinkiVinki
Stalno sam tu
Stalno sam tu
 
Postovi: 857
Pridružen/a: 29 ožu 2006, 20:05

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la faith » 08 tra 2008, 18:01

Novinarki sam poslala podatke s uplatnice, a možete i vi isto napraviti, važno je napisati br. računa na koji se traži donacija tako da ga se može provjeriti. :mah
Shine as the light you are (dr. Eric Pearl).

Tražim ljude, što više ljudi, koji imaju neograničenu sposobnost uvjerenja da ne postoji nešto što je nemoguće učiniti (H. Ford).
Avatar
faith
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1346
Pridružen/a: 06 lip 2006, 17:33
Lokacija: Zagreb

Re: LIJEČENJE U KINI? ZNATE LI ŠTO?

PostPostao/la laiknikola » 23 pro 2011, 15:46

Koliko god mi je žao vidjeti prijevaru, drago mi je vidjeti da ste se aktivirale u borbi protiv nje. Svaka čast.
Nažalost, tako je i s ostatkom alternative.... Efekt je samo da te ostavlja praznijeg džepa. Ovo putovanje u Kinu na liječenje je samo drastičniji primjer pravog troška takvog šarlatanstva.
laiknikola
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 10
Pridružen/a: 23 pro 2011, 15:05

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.

cron