Sada je: 13 svi 2024, 12:43.

Neuropedijatar i fizijatar - Split

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la Denny » 12 ruj 2013, 21:31

Nazovi dječju ambulantu na 021 / 556-362 bilo kad kroz jutro, naruči se kod jednog od 4 neuropedijatra koji trenutno rade: dr. Marušić, dr. Kuzmanić-Šamija, dr. Tomasović i zaboravila sam ko je četvrti... Na žalost, čeka se po par mjeseci na termin pa ako je šta hitno jednostavno si prisiljen ići privatno.
slika slika
Avatar
Denny
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1214
Pridružen/a: 30 stu 2008, 18:17

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la lavica 76 » 13 ruj 2013, 23:08

Ja imam curicu s epilepsijom,vodi nas dr Samija u Splitu s kojom smo prezadovoljni,mi se ne narucujemo vec nakon obavljenog eeg dolazimo kod nje s uputnicom,radi obicno utorkom i arijedom,ali treba uvijek par dana prije provjerit.Ona nas je vodila kad smo bili u bolnici i tako smo nastavili.Neznam za prvi pregled kako je,osobno znam da neki dolaze bas naruceni,a neki samo cekaju red kao i mi.inace dr samija dolazi mislim 2 puta mjesecno u polikliniku vlasic,tel. 317320, mi bili ovo ljeto jer sam imala nekih nedoumica,bila je jos na godisnjem i nije mi se dalo cekat,pogotovo jer nam je predvidila kontrolu s nocnim eeg u 11 mjesec.
lavica 76
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 49
Pridružen/a: 07 lis 2012, 15:53

Re: Neuropedijatar i fizijatar - Split

PostPostao/la velebit » 29 lis 2013, 22:24

Pozdrav svima,

naš tromjesečni mališan će trebat ići na vježbe pa bi vas zamolio da nam pošaljete na PP listu s doktorima i brojevima u ST (privatni i državni, što god imate).

Hvala puno :zivili ,

Velebit.
velebit
Samo sam naišla
Samo sam naišla
 
Postovi: 1
Pridružen/a: 29 lis 2013, 22:07

Prethodna

Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.