Sada je: 04 svi 2024, 16:04.

Vjetar_bach tropfen

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Vjetar_bach tropfen

PostPostao/la † zmijac » 06 pro 2011, 21:17

Borimo se sa strahom od vjetra- od kad je oluja prije 2 godine stigla tako naglo da se nismo ni mi snašli a kamoli junior kojem je strah doslovno ušao u kosti.
Uz sve i svašta / doslovno/ došli smo do faze da više nema povraćanja i proljeva za vrijeme vjetra - i vjerujte mi to je puno.
Probali smo od knjiga, psihologa, psihijatra, slikovnica koje sam mu izrađivala, razgovora,izlaženja na vjetar , ne izlaženja na vjetar, vikanja. draganja......sve što smo se sjetili i što smo našli na netu
Jučer smo preživjeli i nisu nas zvali iz škole :klanja ali četvrtak je prognoza vjetar i to jaki i sad pitanje : ja( sam par puta) koristila Bach Rescue tropfen i razmišlja da ih dan sinu ( 43 kile )??
Znam da ih je terapeuti u ino daju kad se klinci prepadnu ali ja se ipak bojim- imate iskustva? :da?
Mislim da je bolje da se bar malo smiri nego da se muči, a u njima nema kemije :lebdi
Ajde brzo- četvrtak je blizu
nije više AKO,već KAD !
† zmijac
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 177
Pridružen/a: 01 srp 2005, 18:05

Re: Vjetar_bach tropfen

PostPostao/la martina mama » 07 pro 2011, 10:07

Zmijac, mi dosta koristimo bachove kapi. Uglavnom za situacije kOje izazivaju nelagodu. Pomazu i zaista nisu opasne. Za djecu ga imam u spreju bez alkohola jer kapi imaju alkohol. Ako nemas sprej, rastvori kapi u dva deca vode i neka to pijucka tijekom dana. Za panican strah bachove kapi se kombiniraju s aconite 200 dva puta dnevno. Meni spasilo glavu kad sam zadnji put isla na porod.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34

Re: Vjetar_bach tropfen

PostPostao/la † zmijac » 07 pro 2011, 11:05

martina mama-hvala
budući da iz naručujem in Njemačke nema šanse da mi brzo stignu u spreju, tako da ću ( pratim prognozu :gata )po potrebi 4 kapi u 2 dcl.
ne volim preparate ( ni za sebe ni za druge) ali mislim da :znoj ovaj put trebam pomoć
nije više AKO,već KAD !
† zmijac
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 177
Pridružen/a: 01 srp 2005, 18:05

Re: Vjetar_bach tropfen

PostPostao/la martina mama » 07 pro 2011, 21:56

Zmijac, ne ocekuj spektakl. Za ovo sto opisujes vam iz mog iskustva treba jako iskusan homeopat da biste polucili uspjeh. Bachove kapi mogu malo pomoci, ali ne tretiraju bit vaseg problema. Bit je skrivena ispod svih faza koje ste prosli. Treba detaljna analiza . Homeopat tu moze jako pomoci.
martina mama
Ovisna sam
Ovisna sam
 
Postovi: 1651
Pridružen/a: 22 pro 2002, 15:34


Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.