Switch to full style
Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.
Odgovori

naknada HZZO-a za SRV

07 ožu 2012, 15:03

MM je na SRV za Amadeja i do nove godine je svaki mjesec primao 1500 kuna od HZZO-a naknadu, a od nove godine dobiva 866,80 kn. Otkud i kako to? Dio koji dobiva od firme je svaki mjesec drugačije i varira u zadnjih godinu dana od 660 kuna do 1500 što mi isto nije jasno.
MM-ov šef je pokušao istražiti što mu se događa s plaćom jer je 12. mjesec dobio 600 kuna i rekli su mu da gazda određuje koliko će se platiti. Ništa mi nije jasno. Znam da privatnici na kraju mogu što i kako hoće, ali HZZO ako isplaćuje 866,80 kuna kad to pomnožiš s dva - nije li to ispod minimalca?

Re: naknada HZZO-a za SRV

07 ožu 2012, 15:38

Bože mili, onda ima krasnog šefa, za pola radnog vremena dobiva takvu mizeriju???? Pa i ja mislim da je to ispod pola minimalca. Nisam ti pametna, ali ja dobivam na SRV pola pune plaće, čak i malo više jer je na polovicu niža porezna stopa. A od HZZO identičan iznos, samo bez putnih. Jedino se dogodilo prošli mjesec da sam dobila 830 kn od HZZO, ali to je ispalo da je kriva naša knjigovotkinja koja nije poslal listu na HZZO, pa su dali taj neki minimum koliko sam shvatila. No, ovaj mjesec su mi to vratili.

Re: naknada HZZO-a za SRV

07 ožu 2012, 15:45

Jel' može biti da je toliko dobio jer nisu poslali listu iz računovodstva?

Re: naknada HZZO-a za SRV

07 ožu 2012, 18:27

Pa najbolje da pitaš na HZZO ili on na poslu? Ne znam stvarno, ja sam dobila cifru identičnu DD, ne znam je li to svima tako ili ovisi o nečem.

Re: naknada HZZO-a za SRV

07 ožu 2012, 19:15

obično je greška u računovodstvu.
osim kad dobije 600 kn plaće :shock :ajme onda mu isplate taj minimum od 800 i nešto.
ali inače mora dobivati nešto sitno manje od onog što dobije od firme.
neka pita u računovodstvu šta rade, ili ne šalju listu ili šalju pogrešne podatke.

Re: naknada HZZO-a za SRV

07 ožu 2012, 20:12

Meni jedino nije jasno kako vam se uopće isplati srv ako dobiva tako malo? Pa da je doma na njegi imao bi 2160 kn svaki mjesec bez varijaciju na temu. Jedino ako vam nisu odobrili njegu, onda kužim.

Re: naknada HZZO-a za SRV

08 ožu 2012, 16:54

Fantasy je napisao/la:Meni jedino nije jasno kako vam se uopće isplati srv ako dobiva tako malo? Pa da je doma na njegi imao bi 2160 kn svaki mjesec bez varijaciju na temu. Jedino ako vam nisu odobrili njegu, onda kužim.

Amadej je stariji od 8 i zato nema više njege samo SRV, a i to će vjerojatno još koji mjesec jer kad napuni 5 godina remisije zdrav je :nana

Re: naknada HZZO-a za SRV

08 ožu 2012, 17:25

što je preodlično :joy
Odgovori