Sada je: 19 tra 2024, 23:54.

Budjenje u placu

Ako vaše dijete ima bilo kakvih problema u razvoju, svratite ovamo. Pitajte, ispričajte svoju priču, podijelite svoja iskustva. Mjesto na kojem ćete dobiti puno informacija, pomoći, savjeta i vidjeti da uopće niste sami.

Moderator/ica: nadicab

Budjenje u placu

PostPostao/la hope1210 » 10 pro 2012, 13:49

Drage mame
imam jedan novi problem i zanimaju me vasa iskustva i savjeti.
Moj mali (2 god) inace ima suspekt na west sindrom (epilpsija) , nikada nije imao napade, eeg katasrofa. Bio je super raspolozen i topao decko cijelo vrijeme (i sada je kada je budan), no u zadnja dva tjedna svaki put kada zaspi, ako se probudi unutar sat vremena sve je u redu, ali ako se probudi za jedan sat ili malo duze onda se budi u placu (svaaaaaki put) i to traje. Ne pomaze mazenje, nosanje, igracke , apsolutno nista dok se sam potpuno ne razbudi i umiri. Jako me zanima sta bi to moglo biti i da li ste vi tako nesta dozivili??. Nemam vise pojma je li to strah za vrijeme sna ili su napadaji :(
Unaprijed puno hvala na odgovorima
hope1210
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 27 vel 2012, 18:29

Re: Budjenje u placu

PostPostao/la alexandra » 10 pro 2012, 17:47

eh sad, da nema dijagnozu, ne bi se trebala uopće brinuti.
ovako se isto nemoj previše brinuti, ali svakako reci i opiši neuropedijatru i pedijatru pa da vidiš šta će reći.
nekako sumnjam da je stvar u napadima, rastu, mijenjaju se, sanjaju.
mi smo imali par epizoda takvog plača, odnosno buđenja u plaču koji nismo mogli dugo smiriti, u toj dobi između 2 i 3 godine. nisu imali veze ni s napadima (prvi je dobila puno godina kasnije) ni s eeg-om.
ako treba, pišam crveno
Avatar
alexandra
idealni svjedok
 
Postovi: 12085
Pridružen/a: 26 srp 2002, 10:59

Re: Budjenje u placu

PostPostao/la hope1210 » 10 sij 2013, 22:27

Hvala puno alex....otkrili smo da ga je jedan mali u vrticu posteno ugrizao (tada je i pocelo plakanje) i trajalo je danima dok nije dosao sebi i to zaboravio. Napadi su nazalost poceli (@arcijalni) :((( ali to sada nema veze sa tim. Plakanja vise u budjenju nema :)
hope1210
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 104
Pridružen/a: 27 vel 2012, 18:29


Natrag na Djeca s teškoćama u razvoju

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 2 gostiju.