Sada je: 25 lip 2026, 00:17.
Moderator/ica: medo14


... ali solfeggio nam traje samo 45 min. Fala ti Boze. 





)
)


.

Svim profama klavira nikakav sintic ne dolazi u obzir, sto je razumljivo. Drugacija je tehnika (udarac ...).
)
kod nas nije slucaj - od prvog razreda, mi smo imali odmah i instrument (2xtjedno po pola sata)
patkica je napisao/la:Krumpiric, nisi zakasnila nego uranila
U EB se moze upisati u vrtic sa punih pet godina, ne prije. Upisi su obicno prvih dana rujna, i tada, na upisima mora imati punih pet godina.
Ocekujem nakon pocetnoga odusevljenja koju stanku, ali se nadam da ce mu to ipak pricinjavati srecu (radi toga sam ga i upisala). Upisi su bili 5. rujna, do neba zahvalna Patkici za informaciju




Natrag na Školarci (i studenti)
Trenutno korisnika/ca: / i 29 gostiju.