Sada je: 13 svi 2024, 22:54.

kad dijete upisati u skolu?

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: kad dijete upisati u skolu?

PostPostao/la adea » 23 tra 2010, 14:22

Ne znam, ja sam se za vazne stvari u zivotu znala pripremati 16 sati dnevno :dunno .
Dokolicaris (obicno euforicno sretna jer obicno sam i uspjela) poslije i oporavljas se od apstinencije kofeina.
I jesam bljedunjava, ali nisam Japanac, ni Kinez, nisam zatvorena u sobe (ni sebe), komuniciram s ukućanima i ne igram igrice (ni kao klinka ako zanemarimo jednu kraću patološku opsjednutost Tetrisom).
Avatar
adea
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 377
Pridružen/a: 23 lis 2006, 12:15

Re: kad dijete upisati u skolu?

PostPostao/la eli » 23 tra 2010, 14:24

nismo se skužile, nisam mislila na 16h par dana pred ispit, već tako od desete, a od pete se kreće sa 12h učenja i to je definitivno dati maksimum i po njihovim kriterijima ti nisi dala maksimum.
eli
Sveta krava
 
Postovi: 8339
Pridružen/a: 30 ožu 2002, 12:57

Re: kad dijete upisati u skolu?

PostPostao/la adea » 23 tra 2010, 16:20

Otkud znas ;) ?

Salim se, nisam naravno. Ali bas da bi tolerirala da mi djeca landraju okolo, a da skolske obveze nisu izvrsene, bas se ne vidim tako. Ili lose ocjene jer nisu stigli, zaboravili, ili npr. vidis da zbrljaju zadacu za 10 min i dobijaju lose ocjene. Ha sad, ja to ne bi (cu) tolerirala.

Ne, za ozbiljno. Dijete mora biti dijete, imati vremena za igru i gluposti, ali s dobi rastu i obveze. I to cu ocekivati. Ne mora svirati klavir, trenirati tenis, pjevati u zboru, plesati balet, bas nista od toga; ili suprotno, moze bas sve to ako zeli; ali skola je na prvom mjestu.
Avatar
adea
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 377
Pridružen/a: 23 lis 2006, 12:15

Re: kad dijete upisati u skolu?

PostPostao/la eli » 23 tra 2010, 16:22

:dada
eli
Sveta krava
 
Postovi: 8339
Pridružen/a: 30 ožu 2002, 12:57

Re: kad dijete upisati u skolu?

PostPostao/la enđi » 23 tra 2010, 16:33

eli je napisao/la:enđi, umjesto da mi dijeliš lekcije o tome kako pisati na forumu, ako misliš da vrijeđam pritisni na trokutić sa uskličnikom i prijavi me onima koje su zadužene za davanje packi, između ostalog.


Ne mogu vjerovat da ti sebi dopuštaš svakakve izjave,a mene savjetuješ da te ja prijavim onima koji su zadužene za davanje packi,nevjerovatna je tvoja samouvjerenost,ali shvati ovdje se iznose nečija osobna razmišljanja koja ne moraju biti ista kao i tvoja,rekla si nam svoja razmišljanja o tome kada je tvoje dijete krenulo u školu i mi smo ostali rekli svoja,sada neka se neko novi uključi u ovu raspravu i da svoje razmišljanje na ovu temu ,jer ovo zaista nema smisla.
enđi
Povremeno i pišem
Povremeno i pišem
 
Postovi: 173
Pridružen/a: 27 pro 2008, 21:55

Prethodna

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.