Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.
Odgovori

otkazan maturalac u zadnji tren

10 lip 2015, 22:07

znate sta nam se desilo? osmasi su sutra trebali krenuti na dvodnevni izlet. jucer je u neko doba agencija potvrdila da je sve u redu, da bi danas poslali skoli mail da se izlet otkazuje zbog tehnicnih problema.

na telefon se nisu javljali, nema dodatnih objasnjenja. hotel u kojem su trebali spavati nema rezervaciju za njih jer agencija nije istu potvrdila. parkovi koje su trebali proci sa organiziranom vodicima nemaju pojma da su uopce trebali doci. i naravno da smo mi roditelji taj izlet platili, i naravno da je agenciji racun u blokadi.

mogu napisati o kojoj se agenciji radi? pa da znate koga izbjegavati? express-tours ic cakovca. prevaranti bezobrazni.

i nismo jedini koji su prevareni, u jos barem 5 skola se isto desilo.

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

10 lip 2015, 22:26

:strah Grozno!!! Pa neki ljudi zbilja nemaju ni malo morala, ovako zarađivati na djeci?! Ma ja bih to sve po kratkom postupku... al nećemo sada ovak javno jelte ;)

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 00:37

Ajme koji kriminalci!! Uzas kako bi bila ljuta!

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 05:42

uzas
nadam se da cete naci nacina vratiti ulozeni novac
:roll

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 06:40

Tužite ih! Morate dobiti te novce nazad! Žao mi je zbog djece, oni su se veselili a sad ništa... :(

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 06:52

strašno! :strah

nadam se da će djeca ipak uspjeti otići na neki izlet i da ćete brzo dobiti novce natrag.

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 07:05

prijateljica ( iz rijeke ) jučer objavila na faceu da su četvrtaši trebali ići u školu u prirodi s istom agencijom...javio se vlasnik
da su mu svi busevi u kvaru ili u sarajevu....roditelji sami našli bus do odredišta...kad su djeca stigla , ispalo da ni hotel nije plaćen , grad rijeka poslao bus po njih nazad...vlasnik se ne javlja ...

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 07:38

koma!
nadam se da će oni ipak otići na svoj izlet i da ćete uspjeti vratiti novac

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 07:42

Užas.:(
To škola treba istjerati jer je škola i izabrala tu agenciju.

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 07:50

Pa to ocito nije pojedinacni slucaj, a ako nije onda je postojala namjera prevare i to je po meni kriminalna radnja. Ne bi to trebalo tek tako pustiti.
A djeci u suradnji sa skolom organizirati neki barem jednodnevni izlet, da se ne zavrsi skola na ovaj nacin.

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 08:26

planirana prevara u svakom slucaju.

ponudu izleta je izabralo povjerenstvo u kojem su bili i roditelji.

trazi se alternativni izlet, ali kako radi o osmasima nema puno vremena i nije lako. skola se jako angazirala (skidam kapu vd ravnatelju) i nadamo se da ce danas nesto uspjeti naci. i ja trazim...

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 08:26

Cathy je napisao/la:Užas.:(
To škola treba istjerati jer je škola i izabrala tu agenciju.

:dada
Jako mi je žao djece i nadam se da će te im uspjeti organizirati barem neki izlet. :hug

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 08:32

Je li agencija upala neočekivano u probleme? Jer kad smo mi birali agenciju za izlet (znam jer sam bila u povjerenstvu), trebali su donijeti sve papire, dokaze da nisu bili u blokadi, BON 1 i 2 i kojekakve papire dodatno.

Od 6 koje su nam se javile, 3 su dostavile sve papire i birali smo između te tri.

Nadam se da će se ovo kod vas riješiti na najbolji mogući način. :hug

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 08:44

palunkica je napisao/la: Jer kad smo mi birali agenciju za izlet (znam jer sam bila u povjerenstvu), trebali su donijeti sve papire, dokaze da nisu bili u blokadi, BON 1 i 2 i kojekakve papire dodatno.

Od 6 koje su nam se javile, 3 su dostavile sve papire i birali smo između te tri.

:dada
ovako je bilo i kod nas i od pristiglih ponuda je izabrana renomirana agencija iako je bila nešto skuplja

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 08:47

ne znam za garancije. ali posto je hrpa skola njih izabrala pretpostavljam da su imali uredne papire.

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 09:00

Baš mi je žao. Čitala sam i u novinama o problemu s tom agencijom.
To je stvarno koma. :hug
Nadam se da cete nesto smisliti!

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 09:48

Jadna djeca :(
Vjerujem da ćete vi nadoknaditi novčani gubitak ali oni ako ne odu na putovanje to će njima biti katastrofa.
Kad se samo sjetim da mi skoro nismo otišli na maturalac jer je par dana prije našeg polaska bilo raketiranje zagreba. a u osnovnoj školi moja generacija nije ni išla jer je domovinski rat bio u tijeku :(

A prevaranti su razotkriveni. Sramota jedan tako lagati i muljati. Još da je samo do busa ali da nisu ni rezervirali hotele. užas

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 10:14

Jako mi je žao! Svoj novac vjerojatno nećete dobiti natrag al torpedirajte ih u medije da svi znaju da su prevaranti da se netko drugi još ne nasanjka :ajme

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 10:21

U Vecernjaku je vec clanak, u pitanju druga skola. To vec ima razmjere organizirane prijevare

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 11:24

Hrvatska uzivo je na faceu objavila da ide danas emisija sa tim problemom, u pitanju je skola iz Rijeke :strah

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 11:25

Izgelda da ih ima puno :ne strasno!
http://www.index.hr/vijesti/clanak/agencija-uzela-novac-od-ucenika-a-smjestaj-za-maturalac-nije-platila/824882.aspx

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 12:50

naravno:

http://www.emedjimurje.hr/opcenito/oglasili-se-djelatnici-agencije-racun-je-u-blokadi-a-sef-je-nestao

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 13:02

Baš mi je žao djece :( koji lopovi!
Da definitivno treba s tim u medije...

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

11 lip 2015, 13:26

Ne mogu vjerovat naprosto na koje su ideje ljudi u stanju doći... Ne prezaju ni pred čime kako bi stekli osobnu korist. Uh, da mi je susresti tog šefa, mamicu mu njegu, taj se nebi dobro proveo :bigno !!!

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

12 lip 2015, 14:20

:( grozno, puni su mediji toga al ne znam kolko vam je to sad utješno. Jeste uspjeli šta isposlovat da ipak odu na izlet?

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

12 lip 2015, 14:37

Mm je prošle godine platio ciglu koju nikad nije vidio. Prijavio je tipa policiji i on i još pedesetak ljudi su digli optužnicu, svatko je napisao iznos koji mu je tip bio dužan. Ove godine smo dobili novce natrag, kod javnog bilježnika, inače, da nismo, tip bi išao u ćuzu.

Tako da - prvo na policiju pa na drzavno odvjetnistvo, i ganjajte te pare dok vam ne vrati zadnju lipicu! :spota

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

28 kol 2015, 13:58

jeste vidjele ovo?

http://www.24sata.hr/news/samo-par-sati ... use-434696

Re: otkazan maturalac u zadnji tren

28 kol 2015, 15:05

auuu dal to znači da onda neće biti ni Knockout-a
Odgovori