Sada je: 29 ožu 2024, 07:10.

Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

Od kolijevke pa do groba....khm...khm...je školsko doba.

Moderator/ica: medo14

Re: Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

PostPostao/la malamaja » 14 lis 2016, 07:59

kakvo skupljanje :roll ima pokaz i nek se snalazi :mrgreen
tak i tak svako malo fula tramvaj :ajme
nešto je pričala da idu negdje, ali :dunno mislim da nije MC nego Blato :lol u MC su bili, onda kad ona nije mogla zbog glazbe
izlasci su uglavnom vikendom, kino, kazalište i tak...uglavnom si sve sami organiziraju. ja samo primim informaciju na znanje.

na nastavi su već uzduž i poprek obišli zagreb....zemljopis i povijest su terenski. uzmu kartu ili bilježnicu i van u grad :joy po muzejima ili gornjem gradu. rekla je da se našetala po Gornjem gradu ko nikad :mrgreen
jako mi se to sviđa. i nije samo pov i zemlj. nego recimo hrvatski za Krležu idu na Gvozd i tamo odrade sat, dva(objektivno to im je šetnjica kroz dežmanov i malo po šumici kroz dubravkin put)...
Give a man a fish and he will eat for a day; teach a man to fish and he will eat for a lifetime; give a man religion and he will die praying for a fish.
Avatar
malamaja
foreverjungfrau
 
Postovi: 5927
Pridružen/a: 09 svi 2001, 11:31
Lokacija: u oblacima

Re: Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

PostPostao/la Adorabla » 14 lis 2016, 09:00

Do 23 sata ne kupim. Pa i po zakonu bez osobne može doma do 23 sata :nata Kad su noćni tramvaji u pitanju, iza ponoći, onda svakako želim da mi javi kako se vraća, s kime i dolazim po nju ako treba.
Avatar
Adorabla
Medena
 
Postovi: 27744
Pridružen/a: 17 tra 2004, 13:30

Re: Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

PostPostao/la palunkica » 14 lis 2016, 09:28

Moj jos ne izlazi ali znam mnoge koji kupe. A mislim da cu i ja kupiti ako je iza 22 sata npr. Busevi su rijetki, a put gore mracan
zvrkic 12/02
Avatar
palunkica
od opernballa do heavy metala
 
Postovi: 38138
Pridružen/a: 15 tra 2004, 11:55
Lokacija: Životinjska farma

Re: Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

PostPostao/la Barbi » 14 lis 2016, 09:31

Pa da, sve ovisi o mikrolokaciji i situaciji.
Moj ne izlazi ali je skoro svaki dan na treningu do 21:45 pa ide doma busom/ tramvajem. Navečer su busevi puno rjeđi pa nekad taj put doma potraje, kad je on jako umoran ili kad je vrijeme loše znamo otići po njega.

Kad je vani s društvom, najčešće su to neki rođendani i slično, onda ni ne želi da dolazim po njega. :lol
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28726
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

PostPostao/la marsovka » 14 lis 2016, 10:41

Da, tak i kod nas. Kad ide van, a ide rijetko, onda ni ne zeli da dodjemo po njega. Kad se vraca s treninga onda gu uglavnom vozimo, ali ne zato sto je kasno nego zato sto znam da je preumoran pa mi ga zao :/
A naki dan kad se vratio s izleta, onog s Brijuna, dosli su oko pol 10 navecer pred Mimaru pa mi je poslao poruku da ce on sam doci doma. A posto ja nisma vidjela poruku onda me nazvao i rekao da odgovorim na poruku. Mal osam ostala :da? ali ok odgovorim mu da moze ici sam doma i poslije ga pitam da kaj mu je bilo s tom porukom, kaze on da je raska rekla da mogu ici sami doma samo ako joj pokazu poruku da su im roditelji dozvolili :ajme
Avatar
marsovka
celebrity
 
Postovi: 15918
Pridružen/a: 24 sij 2003, 14:14
Lokacija: ZG

Re: Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

PostPostao/la Barbi » 14 lis 2016, 12:11

Mars ne znam bi li :lol ili :roll
A s druge strane, taj isti dan kad su bili na Brijunima ja sam bila u Poreču, ostatak obiteljskog čopora je krenuo popodne iz Zg za Poreč a ja sam E došla pokupiti u Pulu. Ok, Oli je dogovorio unaprijed s razrednicom, ona se složila i sve pet, ali ja sam čekala E pred Arenom, oni su bili negdje i vraćali se prema Areni i onda mi se ona došetala sama jer su ostali otišli prema busevima. :shock Bila sam uvjerena da će razrednica ipak htjeti uvjeriti se da je dijete netko zaista i pokupio u Puli a ne pustiti je samu da ode bez da vidi da je netko došao po nju.
Nekad pretjeruju, nekad su pretjerano opušteni. :whew
We do not see the things as they are, we see the things as we are. :proljece
Avatar
Barbi
gospođa pukovnica
 
Postovi: 28726
Pridružen/a: 07 vel 2002, 12:29
Lokacija: Zg

Re: Srednja škola - prvi i drugi razred 2016/ 2017

PostPostao/la medo14 » 08 pro 2016, 12:26

Drage MiBovke,

kao što vjerojatno znate, u tijeku je naša božićna a(u)kcija :xmastree

Pozivamo vas da se uključite kao i svake godine - u dobru je svrhu :srca
Kao i prošle godine odlučili smo pored djece naše RLmame darivati i djecu forumašica koje su trenutno u teškoj situaciji.

Prikupljanjem novčanih priloga kroz donacije i aukcije pokušavamo makar malo uljepšati ovo blagdansko vrijeme djeci članica foruma koje su trenutno u teškoj situaciji. Po završetku akcije donacije će se ravnomjerno raspodijeliti na ukupan broj djece. :xmasfamily
Ove godine sredstva se prikupljaju za desetero djece, a kako bi zaštitili njihovu privatnost korisnici će i ove godine ostati anonimni.

:bdrvce BOŽIĆNA AKCIJA TRAJE OD 03.12.2016. – 22.12.2016.! :bdrvce

Personalizirana pisma u ime Djeda Mraza vašoj djeci piše naša Dabilly ovdje Pisma iz vilenjačke radionice.

Vaše avatare će vam MON ublingati ovdje Xmas bjuti salon is open, again!.

Svoje proizvode i druge stvari možete na aukciju dati ovdje AUKCIJE - 2016. Čekamo ajvar, kulen i kobasice, domaću marmeladu i med!

Ako trebate ili tražite nešto posebno, napišite to ovdje Trebam... Imaš? Daj! - 2016
Avatar
medo14
kraljica tablica
 
Postovi: 10108
Pridružen/a: 28 lis 2001, 12:37

Prethodna

Natrag na Školarci (i studenti)

Na mreži

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.

cron